Hi, How Can We Help You?

Havadan Fotoğraf Çekimi

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Antalya Havadan Fotoğraf Çekimi

Son zamanlarda oldukça sık tercih edilen fotoğraf türlerinden biri de havadan fotoğraf çekimidir. Havadan fotoğraf çekimi; özel ekipmanlar ile gerçekleştirilmekte ve yüksekten görünüm elde edilebilmektedir. Yüksekten görünümü mümkün kılan bu fotoğraf çekimini gerçekleştirmek için drone kullanılır. Oldukça kısa süre içerisinde pek çok açıdan görüntü almayı sağlayan drone aracılığıyla profesyonel bir şekilde havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilir. Bu sayede en özel anların havadan görüntüsü de elde edilebilmektedir. Havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirirken genellikle açık hava mekanları tercih edilir. Bu sayede yüksekten görüntü alınabilirken herhangi bir kısıtlamaya maruz kalınmaz. Doalyısıyla kısa süre içerisinde pek çok görüntü elde edilebilir.   Diğer fotoğraf çekimi türlerinde olduğu gibi havadan fotoğraf çekimi de profesyonel, kaliteli ve yüksek çözünürlüklü bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Antalya Stüdyo Çekimi

Fotoğraf çekimi gerçekleştirmek için profesyonel olarak hazırlanan kapalı alanlara fotoğraf Stüdyosu. Çekimleri özel olarak hazırlanmış olan bu alanlarda gerçekleştirilen ve siz değerli müşterilerimize sunulur. Stüdyo çekimi için kullanılan ekipmanlar fotoğrafın konseptine, çekilme amacına, türüne ve müşteri taleplerine göre değişim gösterir.

Stüdyo fotoğraf çekimi öncesinde hazır hale getirilir ve o gün içerisinde kullanılacak ekipmanlar stüdyo içerisine konumlandırılır. Gerçekleştirecek olan fotoğraf çekimi için özel aydınlatma sistemleri kurulur. Bu aydınlatma sistemleri ile daha profesyonel fotoğraflar ortaya çıkarılırken müşterilerin istek ve önerilerini de dikkat edilir. Özellikle aydınlatma tekniklerinin stüdyo ortamında oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmesi stüdyo çekiminin tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Stüdyo çekimi gerçekleştirmek isteyen kişilerin bu faktörlere dikkat etmesi oldukça önemlidir. Fotoğrafın konsepti önceden belirlenmeli, gerekli hazırlıklar yapılmalı, ekstra istek ve öneriler tarafımıza bildirilmelidir. Stüdyo çekimi planlaması gerçekleştirilmeden önce bu maddelerin belirtilmesi durumunda stüdyo çekimi daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle stüdyonun önceden planlanması ve nasıl bir fotoğraf çekimi gerçekleştirilmek istendiğinin belirlenmesi son derece önem teşkil etmektedir.

Mayıs 25, 2022

Antalya Web Sitesi Fotoğraf Çekimi

Web siteleri çeşitli hizmetlerin tanıtılması ve ürünlerin ticari faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için son derece önemli platformlar arasında yer alır. Ürün fotoğraflarının çekilmesi ve  web sitelerinde hedef kitle ile paylaşılması durumunda web sitesi fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.  Web sitesi fotoğraf çekiminde firmaların faaliyet gerçekleştirdiği sektörler son derece önemlidir. Kıyafet, ayakkabı, aksesuar ya da diğer eşyaların profesyonel ortamlarda fotoğraflarının çekilmesi gerçekleştirilir.

Web sitesi fotoğraf çekimi gerçekleştirilirken   çözünürlüğe, fotoğrafın boyutuna, birden çok açıdan çekimine, modelin duruşuna ve daha pek çok faktöre dikkat edilir. Çekim öncesinde ürünlerin türüne göre aydınlatma sistemi kurulur ve kamera ekipmanları hazırlanır. Ürünlerin daha profesyonel görülmesi ve en ince detaylarına kadar anlaşılabilmesi için web sitesi fotoğraf çekimi son derece önemlidir. Ürünlerin çeşitli açılardan fotoğrafları çekilir ve web sitesinin türüne, özelliklerine, sürümüne göre fotoğraf düzenlemesi gerçekleştirilir. Fotoğrafların kaliteli ve yüksek çözünürlüklü durması adına web sitesi fotoğraf çekimi gerçekleştirilirken tüm detaylara dikkat edilmektedir. Aksi bir durumda fotoğraf çekimi her ne kadar profesyonel bir şekilde gerçekleştirilse de fotoğrafın görünümünü profesyonel olmayacaktır.

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi

Sosyal medya günümüz dünyasında aktif olarak kullanılan ve pek çok ticari faaliyetin merkezi haline gelen sanal ortama verilen isimdir. İnternet yoluyla yapılan ticari faaliyetler ile pek çok ürünün satışı gerçekleştirilebilmekte ve kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşım sağlanabilmektedir. Bu ulaşımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek ve ürünün türü ne olursa olsun tanıtımlarını yapabilmek için sosyal medya fotoğraf çekimi yapmak gerekmektedir. Bu profesyonel fotoğraf çekimi ile ürünlerin çeşitli açılardan çekilebilmesi ve kitlelere ulaştırılması mümkün hale getirilmektedir.

Sosyal medya çekimi, çeşitli markaların hizmet ve ürünlerini  sosyal medya platformlarında  sunabilmek için yaptırdığı fotoğraf çekimine verilen isimdir. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanabilmek, ürünleri sosyal medya platformları aracılığıyla kitlelere aktarmak ve daha fazla kişiye ulaşarak satış gerçekleştirebilmek için sosyal medya fotoğraf çekimi oldukça önemli bir yere sahiptir.  Sosyal medya fotoğraf çekimi yapılırken modelin düzgün bir şekilde hazırlanması, stüdyo ortamını çekime uygun hale getirilmesi ve ürünlerin doğru ışıkta çekilmesi son derece önemlidir.  Fotoğrafların sosyal medya platformlarının hangisinde yayınlanacağı belirlendikten sonra   çekiminin gerçekleştirilmesi profesyonel işlerin ortaya çıkarılabilmesi için gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde hazırlanılmış olan stüdyo ortamında gerekli ekipmanlar kullanılarak istenilen parçalar ön plana çıkarılmakta  ve çeşitli açılardan fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Sosyal medya fotoğraf çekimi  için yeteri miktarda fotoğrafın profesyonel bir şekilde çekiminin yapılmasının ardından seçimleri gerçekleştirilmekte ve fotoğraflar üzerinde shop işlemleri yapılmaktadır. Fotoğrafta çıkan kusurların giderilmesi, fotoğrafların sosyal medyada paylaşıma uygun hale getirilmesi ve müşterilerin isteklerine yönelik fotoğrafların ortaya çıkarılması için bu işlem oldukça önemlidir.

Mayıs 25, 2022

Antalya Drone İle Pazarlama

Drone ile pazarlama Drone ile yapılan çekimler pazarlama alanında en sık tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Dijital pazarlama ile adınızı duyurabilmek için rakiplerinizden farklı olarak başka şeyler yapmanız gerekmektedir. Son zamanlarda kullanım rahatlığı ve kalitesi açısından çok büyük ses getiren drone’lar ile yapacağınız çekimler ile rakiplerinize fark atabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Normal fotoğraf ve video çekimlerinden sunmuş olduğu etkileyici görüntüler sayesinde ayrılan drone çekimleri pek çok farklı amaca hizmet etmek üzere kullanılmaktadır. Havadan fotoğraf çekimi, konser, miting gibi çok büyük kalabalıkların yer aldığı etkinliklerde çok sık kullanılmaktadır. Drone’ların sunduğu geniş görüntü alanı sayesinde pek çok bölgeyi tek seferde çekmek mümkün hale gelmektedir. Yine aynı şekilde bu drone’lar reklam filmleri, 360 derece videolar, tanıtım filmleri, klip çekimleri, dizi ve sinema çekimleri gibi çok profesyonel alanlarda kullanılabilmektedir.

Drone ile pazarlama yöntemleri sayesinde sunmuş olduğunuz görüntüler dikkat çekici olmakta ve size çok geniş bir kesime hitap edebilme fırsatı sunmaktadır. Pazarlama yöntemler konusunda yardıma ihtiyacı olan bireyler drone ile yapılan çekimlere yönelmeli ve alanında uzman bireylerden destek alarak çekimlere başlamalıdır.

Mayıs 25, 2022

Antalya Drone İle Reklam Filmi Çekimi

Reklamlar, pek çok firma ve marka tarafından geniş kesimlerin dikkatlerini çekerek tanıtım yapabilmek için büyük öneme sahiptir. Bu nedenle reklam filmi çekilirken her şeyin çok iyi bir şekilde planlanması ve dikkat çekici özellikte olması gerekmektedir. Drone ile reklam filmi çekimi için bu işi yapan bir ajans ile anlaşılması gerekmektedir. Ve çekimlere başlamadan önce hem sivil hem de askeri bazı kurumlardan gerekli çekim izinlerinin alınması gerekmektedir. Çünkü her isteyen dilediği bölgede drone uçurma hakkına sahip değildir ve bunun izinsiz yapılması halinde çok büyük para cezaları uygulanmaktadır.

Antalya Medya Ajans, bu izinleri müşterileri için gerekli kurumlardan alarak müşteriye kolaylık sağlamaktadır. Drone ile reklam filmi çekmek için hazırlanmış olan bir kurgunun bulunması gerekmektedir. Hazırlanmış olan bu kurgu üzerinden çekimi yapacak olan kişiler bir çekim planı yapmaktadır. Çekimler, sanıldığı kadar kolay olmadığı için çekime başlamadan önce hangi adımda drone’a hangi manevraların yaptırılması gerektiği detaylı bir şekilde planlanmaktadır. Ortaya güzel bir işin çıkması için kullanılacak olan drone ve kameranın kaliteli olması da çok önemlidir. Tüm bu kriterlerin sağlanması halinde çok kolay bir şekilde reklam filmi çekilmektedir. Drone ile çekim yapılmasının en büyük avantajlarından biri hiçbir titreşim olmadan, yüksek çözünürlükte görüntülerin elde edilebilmesidir. Sizler de kurumunuz için reklam filmi çekmek istiyorsanız bu ajans ile irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yapmak istediğiniz işi kısa bir şekilde özetleyerek yapacağınız çekimin ne gibi bir ücret ile yapılabileceğini de rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Mayıs 25, 2022

Antalya Drone İle Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım filmleri, pek çok kurumun halk arasında bilinirliğini arttırmak için büyük bir öneme sahiptir. Bu tanıtım filmlerinin dikkat çekici olması, tanıtım filmlerinin en büyük amacıdır. Bu sebeple drone ile tanıtım filmi çekimi  için önce pek çok konuda plan ve program yapılmalı ve işler bu yönde ilerlemelidir. Tanıtım filmi için video kurgusunun ilgi çekici olması gerekmektedir ve çeşitli ajanslar bu konuda müşterilerine destek olarak planlama aşamasında da müşteriyi yalnız bırakmamaktadır. Video kurgusu kadar çekimin de planlanması gerekmektedir. Çünkü drone ile görüntü almak sanıldığı kadar kolay değildir. Kaliteli bir işin ortaya çıkabilmesi için filmin hangi bölümünde hangi açıdan görüntü alınacağı, drone’un nasıl yönlendirileceği gibi konulara dikkat etmek gerekmektedir.

Antalya Medya Ajans çalışanlarının her biri bu konuda çeşitli eğitimler almış, alanlarında uzman ve uzun yıllar çalışarak iş tecrübesi edinmiş bireylerdir. Bu ajans ile çalışarak kendiniz için ya da kurumunuz için yüksek çözünürlükte, dikkat çekici tanıtım filmleri çekme imkanı bulabilirsiniz. Daha önce tanıtım filmi çekmemiş olan bireyler ya da kurumlar, ajans ile irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilir, işlerin ne şekilde ilerlediğini, hangi aşamada neler yapılması gerektiği ve hangi ekipmanlara gerek duyulacağını öğrenebilir. Antalya Medya Ajans kullandığı drone, kamera, lens ve diğer çekim ekipmanlarının kalitesi ile bu alanda hizmet veren diğer ajanslardan ayrılmaktadır.

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Antalya Fabrika Tanıtım Klibi

Fabrika tanıtım filmi ile hedef kitleye fabrikanın süreçleri ve hizmetleri hakkında bilgi verilmektedir. Tanıtım filmleri küçük, orta ve büyük ölçekli fabrikalar için çekilebilmektedir. Fabrikaların birçoğu müşterilerine doğru bilgileri en iyi şekilde ulaştırmak için tanıtım filmlerini tercih ediyor. Özellikle günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte tanıtım filmleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Fabrikalarında diğer şirketler ve işyerlerinde olduğu gibi kendisini ve yaptığı işleri en iyi şekilde tanıtması bir ihtiyaçtır. Hedef kitlenin güvenini kazanmak her zaman rakip firmaların birkaç adım önüne geçmeyi sağlayacaktır. Bu yüzden çekilen tanıtım filmlerinin kaliteli içerikler olması da önemlidir. Üstelik bu tanıtım filmleri ile fabrika çalışanlarının ve yöneticilerin birbirine olan bağlılığı da gösterilebilmektedir.

Fabrika tanıtım filmlerinde ürünlerin imal aşamasından başlayarak bütün süreçleri tüketici ile paylaşmak güven verici bir durumdur. Bu yüzden fabrika tanıtım filmi çekilmeden önce hem güven verici hem de dikkat çekici bir senaryo hazırlanması gerekmektedir. Tanıtım filmleri işyerlerinin geçmişten bugüne gelen misyonunu simgeler. Çekilen tanıtım filmi ile izleyicide merak uyanması da amaçlanmaktadır.
Fabrikanızı en iyi şekilde tanıtacak bir tanıtım filmi çekilmesi tüketici açısından olumlu bir dönüş almanızı sağlayacaktır. Kaliteli içerikler sayesinde fabrikaların müşterileri sayılarının arttığı gözlenmektedir. Tanıtım filmleri istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak çekilmektedir. Antalya Medya Ajans’ın profesyonel ekibi ile fabrika tanıtım filmleriniz kaliteli bir şekilde çekilerek teslim edilmektedir.

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Antalya Şirket Tanıtım Filmi

Şirket Tanıtım Klibi ile genellikle şirketin kuruluş zamanından bugüne kadar olan hikâyesini hedef kitle ile paylaşılır. Şirket tanıtım filmlerinde yönetici ve personel röportajları da yer alabiliyor. Alanında uzman kişiler ile hazırlanan şirket tanıtım filmleri ile hedef kitleye doğru bilgi ve yapılan hizmet aktarılır. Tanıtım filminde öncelikli olarak süre belirlenerek işe başlanır.

Şirket tanıtım filmlerinde süre belirlendikten sonra istekler doğrultusunda senaryo belli değil ise hazırlanır. Senaryo onaylandıktan sonra ise seslendirme işlemleri başlar. Çekimler başlamadan önce çekim ekibi tanıtılacak olan şirketi ziyaret eder ve keşif yapar. Bu işlemden sonra ise çekilen görüntüler montaj aşamasına geçmektedir. Daha sonra ise ışıklandırma, kamera ve istenildiği dâhilinde Drone ile çekimler gerçekleştirilmektedir.

Şirket tanıtım filmleri genellikle bu iletişim aracını reklam olarak kullanmaktadır. Bu sayede ise müşteri sayısı çok fazla artmaktadır. Özellikle internet ortamında algoritma adı verilen sistem sayesinde bu tanıtım filmleri hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden tüm şirketler tanıtım film çekimlerine dâhil olmaktadır. Böylelikle şirketin bilinirliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.
Şirket tanıtım filmleri yalnızca tarihini anlatmıyor elbette. Şirketin tanıtımı yapılır iken aynı zamanda hizmetinden bahsediliyor. Şirket tanıtım videolarının fiyatları istenilen unsurlara göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada kişilerin istekleri belirleyici olmaktadır. Şirketiniz için kaliteli bir tanıtım filmi istiyor iseniz uzman ekibi ile Antalya Medya Ajans firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Mayıs 25, 2022
Mayıs 25, 2022

Antalya Okul Tanıtım Klibi

Kurumsal tanıtım filmleri birçok alanda çekilmektedir. Bu konuda en çok tercih edilenlerden birisi ise okul tanıtım filmi çekimleridir. Okul tanıtım filmlerinde hem öğrenciler hem de öğrenci aileleri en iyi şekilde bilgilendirilmektedir. Böylelikle tanıtımı yapılan okulu tercih etmek isteyen kişilerin aklında soru işareti kalmadan çocuklarını diledikleri gibi bir okula gönderebiliyor.

Okul tanıtım filmlerinde en çok dikkat edilen noktalardan birisi görsel olarak kullanılacak alanlardır. Bu alanlarda çekim yapılır iken ışıklandırma ve kullanılan ekipmanların kalitesine oldukça dikkat edilmektedir. Kaliteli ürünler ile çekilen tanıtım filmleri her zaman daha dikkat çekici olmaktadır. Okul tanıtım filmlerinde genellikle kurumsal dilden biraz daha uzak durarak eğlenceli bir dil kullanılmaktadır. Böylelikle hedef kitleye daha samimi bir yaklaşım sağlanmaktadır.
Günümüzde gerek öğrenciler olsun gerek öğrenci velilerine olsun en iyi ulaşım kaynağı şüphesiz internettir. Bu yüzden internet üzerinde bulunan tanıtım filmleri hedef kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Çekilecek olan tanıtım filmleri ile okula yeni gelecek öğrenciler bilgilendirileceği gibi okulda öğrenci olarak bulunan kişilere de yenilikler kolaylık ile aktarılmaktadır.
Okulda çocuklara sunulan aktivite ortamları, vakit geçirebilecek alanlar, öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri için sunulan alanlar, spor tesisleri ve hocalar hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bahsedilen bu durumlar tanıtım filminde yer alan konulardan yalnızca birkaç tanesidir. Okul ile detaylı bilgi vererek hedef kitleye ulaşmak istiyor iseniz tanıtım filmi çekimleri için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.