Hi, How Can We Help You?

Antalya Prodüksiyon Hizmetleri


Prodüksiyon Nedir? 

Kelime manası “üretim” olan prodüksiyon, genellikle sinema ve televizyon sektöründe kullanılan bir terimdir. Prodüksiyon ifadesi günümüzde reklam filmleri, fotoğraf çekimleri ve video içerikleri, tantım ve reklam filmleri, drone çekimleri için de kullanılmaktadır. Daha geniş bir tanımda, prodüksiyon hizmetine bakalım.

Prodüksiyon Hizmeti Nedir?
Prodüksiyon kelime anlamıyla üretim anlamına gelse de bir sanat eserinin yapılması için gereken uğraş gösteren ve sorumluluk alan ekibi temsil eder. Antalya Medya Ajans drone çekimleri, havadan çekim, tanıtım film çekimi ve reklam yapım alanındaki tüm faaliyetlerin hizmetini sunar.

Prodüksiyon Çalışmaları

Antalya Prodüksiyon

Antalya Medya Ajans Prodüksiyon alanında firmalara; Markalara Tanıtım Filmi, Dijital Reklam Video çalışmaları, İmaj Hizmetleri, Model Çekimi, Drone Çekimi, Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Film Çekimi, Otel Çekimi, Yat Çekimi, Düğün Çekimi, Ürün Çekimi, Villa Çekimi, Emlak Çekimi, İnşaat Çekim hizmetini sunar.  Bu hizmetleri sunarken proje bazında veya süreli anlaşmalar ile çalışma sürecini yürütüyoruz. Firmalar bizlerden reklam ve pazarlama amaçlı yardım alırlar. Dolayısıyla kurumsal şirketler internet ortamında ya da televizyonda daha fazla izlenmek ve daha fazla reklam alabilmek için prodüksiyona ihtiyaç vardır.

Antalya Prodüksiyon Pdf Katalog

Antalya Medya Ajans

Prodüksiyon Hizmetlerimizde

Drone çekimi, dizi, reklam ve tanıtım video çekimleri, fotoğraf çekimi, kurumsal tanıtım klibi gibi prodüksiyon alanındaki tüm faaliyetlerin hizmetini sunuyoruz.

Drone Çekimi

Havadan çekim denilen, Dron  ile Fotoğraf ve Video Çekimleri, Otel Çekimi, Yat Çekimi, Düğün Çekimi, Ürün Çekimi, Villa Çekimi, Emlak Çekimi, İnşaat Çekimi

Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmleri ile şirketin sunulan hizmetlerinin detayları ve markanın sahip olduğu imaj tanıtım filmleri ile saniyeler içerisinde müşterilere istenilen mesajı vermektedir.

Tanıtım Klibi

Ürün Tanıtım Klibi, Üniversite Tanıtım Klibi, Otel Tanıtım Klibi, Okul Tanıtım Klibi, Şirket Tanıtım Klibi, Fabrika Tanıtım Klibi, Kurumsal Tanıtım Klibi gibi profesyonel klip çalışmaları

Model Çekimi

Manken çekimi ve katalog çekimleri, çeşitli firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini dijital dünyada online bir şekilde sunabilmek için gerçekleştirdiği fotoğraf çekimine verilen isimdir.