Hi, How Can We Help You?

Antalya Drone Çekimi

Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi

Drone Çekimi

Drone çekimi sayesinde insansız hava araçları olan drone kullanılarak yerin çok yükseğine bu araçlar kamera ve lensler ile birlikte gönderilerek çeşitli görüntüler alınabilmektedir. Havadan çekim yöntemi, özellikle profesyonel olarak tanıtım filmi çekecek olan kişiler tarafından çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bu filmlerin çekilmesi ve kameralı drone’ların gökyüzüne bırakılabilmesi için sivil ve askeri kurumlarla görüşülmeli ve gerekli izinler alınmalıdır. Gerekli izinler alınmadan drone uçurulması ve çekim yapılması sonucunda bu işin içerisinde yer alan kişilere yüklü miktarda bir para cezası uygulanır. Antalya Medya Ajans ile anlaşarak drone çekimi yapmak isteyen bireylerin yerine bu izin gerekli yerlerden alınmaktadır ve böylece çekim yapacak kişinin yükü hafifletilmektedir. Ayrıca drone kullanmak sanıldığı kadar kolay değildir ve dikkatsiz bir şekilde kullanılan drone, maddi açıdan pek çok hasara neden olur. Bu nedenle herhangi bir tecrübesi olmayan bireylerin bu çekimler için alanında tecrübeli kişilerden yardım alması gerekmektedir.

Havadan Drone Çekimi

Drone Çekim Hizmeti Antalya

Drone çekiminde kullanılan drone ve kameranın özellikleri çekimin kalitesi açısından çok önemlidir. Antalya medya ajans, en iyi ekipmanları kullanarak çalışmaktadır ve müşterilere çok yüksek kalite ve çözünürlükte görüntü sağlamaktadır. Video kurgunuz varsa ve kurguladığınız şeyin çekimi için profesyonel kişilerden destek almak istiyorsanız iletişim numaraları üzerinden ajansa ulaşabilir, gerekli izinlerin alınmasından sonra çekimlerinize başlayabilirsiniz.

Antalya Medya Ajans

Profesyonel
Drone Çekim Hizmetleri

Antalya Drone Çekim Hizmeti Fiyatları

Yeryüzünden belirli yükseklikte bölgelerde drone kullanılarak yapılan çekimlerin pek çok konuda sağladığı avantajlar bulunmaktadır. Drone çekimi, profesyonel tanıtım filmleri, diğer film çekimleri, harita çizmek için çekilecek olan fotoğraflar gibi pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Havadan çok geniş bir bölgeyi kapsayan ve tek seferde görmeye imkan sağlayan drone çekimleri sayesinde yerden yapılamayacak çekimler gayet kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca çekilecek olan bölge kullanılan drone’un farklı yönlerde döndürülmesi sonucu çok ayrıntılı bir şekilde görüntülenmiş olur. Tabi bu çekimlerin istenildiği gibi yapılabilmesi için çekimi yapacak olan kişilerin alanlarında deneyimli ve uzman olmaları gerekmektedir. Çünkü drone kullanmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Profesyonel anlamda ortaya güzel bir iş koymak için çekim süresince drone’a yaptırılması gereken farklı manevralar bulunmaktadır ve bu manevralar herkesin kolaylıkla yapabileceği manevralar değildir. Drone çekiminde kimi zaman drone’un kendi etrafında 360 derece döndürülmesi gerekmekte kimi zaman da çeşitli nesnelerin etrafında 360 derece döndürülmesi gerekmektedir. Böylece çok kaliteli görüntüler sağlanmaktadır.

Havadan çekimin önemi yukarıda belirtilenler ile sınırlı değildir. Daha pek çok alanda çekim yapacak olan kişiye avantajlar sağlamaktadır. Antalya Drone çekimleri hakkında detaylı bilgi almak için Antalya Medya Ajans ile irtibata geçerek her türlü sorunuzu uzman çalışanlara sorarak konu hakkında kafanızdaki tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Drone ile Fotoğraf Çekimi

Drone Havadan Çekim Antalya

Drone ile yapılacak olan çekimler, yeryüzünden yükseklere çıkan drone’lar sayesinde fotoğrafların çok geniş bir bölgeyi kapsamasına imkan vermektedir. Ayrıca havadan yapılmış olan çekimler, kalite açısından da diğer fotoğraflara çok büyük bir fark atmaktadır. Peki drone ile fotoğraf çekimi ne gibi amaçlar için kullanılmaktadır?
Özellikle belirli bir kurumun kendisini çok büyük bir topluluğa tanıtması için yapacağı reklamlar çok önemlidir. Bu reklamlar sayesinde kurum ya da markanın bilinirliği artmaktadır. Bu reklamların da dikkat çekmesi için iyi planlanmış ve farklı olması gerekmektedir. Alışılmış reklamlardan insanlar bıktığı için dikkat çekmemekte ve bu nedenle bu kurumlar kendilerini yeterince tanıtamamaktadır. Reklam yapılırken, görselliğe diğer pek çok detaydan daha çok önem verilmesi gerekmektedir. Çünkü pek çok birey görmüş olduğu şeyleri unutmamakta ve daha kolay algılamaktadır. Görsel öğelerin dikkat çekici boyutları da bulunmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı drone ile fotoğraf çekimi yapılması, yüksek çözünürlükte fotoğrafların çekilmesi kurum ve markalar için çok önemlidir. Bu fotoğrafların çekimini yapacak olan kişi de fotoğrafın planlanması ve diğer pek çok konu gibi önemlidir. Çünkü profesyonel biri tarafından çekilmeyen fotoğraflar kalite olarak çok belli olmakta ve yeterince dikkat çekmemektedir. Bu nedenle bu işin alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Drone İle Havadan Video Çekimi

Drone ile Video Çekimi

Havadan video çekimi hem çeşitli kurumlar tarafından istenmekte hem de bazı bireysel amaçlar için yapılmaktadır. Bu çekimlerin yapılması için öncelikle gerekli yerlerden drone uçuşu için izin istenmektedir. Gerekli izinler alındıktan sonra çekimlere başlanmaktadır.

Drone ile video çekimi sayesinde havadan hiçbir titreme olmadan görüntü almak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca havadan alınan görüntü, kuşbakışı olduğu için daha büyük bir alanı görebilme fırsatı sunmaktadır. Havadan video çekimi ile canlı yayınlar, reklam filmleri, dizi, sinema ve klip çekimleri yapılabilmektedir. Tüm bu amaçlar için kullanılabilen havadan video çekimi için kullanılacak olan drone ve kameranın kalitesi, elde edilecek olan görüntünün kalitesi açısından büyük öneme sahiptir. Bu çekimler için piyasada pek çok ajans yer almaktadır. Fakat burada çekim yapmadan önce ajans ile görüşülürken her türlü detay sorgulanmalı ve çekimlere bundan sonra başlanmalıdır. Drone çekimi zahmetli ve maddi açıdan da biraz zorlayıcı bir işlem olduğu için sorgusuz sualsiz her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü çekimler için alınmayan izin, sizleri zor durumda bırakabilir. Yine aynı şekilde alanında tecrübe sahibi olmayan bireyler tarafından çekilen videolar, sizlere beklediğiniz kalitede görüntü vermeyerek maddi açıdan sizleri olumsuz etkileyebilir.

Havadan çekim hizmetleri için

Antalya Medya Ajans

Prodüksiyon Hizmetlerimizde

Drone çekimi, dizi, reklam ve tanıtım video çekimleri, fotoğraf çekimi, kurumsal tanıtım klibi gibi prodüksiyon alanındaki tüm faaliyetlerin hizmetini sunuyoruz.

Drone Çekimi

Havadan çekim denilen, Dron  ile Fotoğraf ve Video Çekimleri, Otel Çekimi, Yat Çekimi, Düğün Çekimi, Ürün Çekimi, Villa Çekimi, Emlak Çekimi, İnşaat Çekimi

Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmleri ile şirketin sunulan hizmetlerinin detayları ve markanın sahip olduğu imaj tanıtım filmleri ile saniyeler içerisinde müşterilere istenilen mesajı vermektedir.

Tanıtım Klibi

Ürün Tanıtım Klibi, Üniversite Tanıtım Klibi, Otel Tanıtım Klibi, Okul Tanıtım Klibi, Şirket Tanıtım Klibi, Fabrika Tanıtım Klibi, Kurumsal Tanıtım Klibi gibi profesyonel klip çalışmaları

Model Çekimi

Manken çekimi ve katalog çekimleri, çeşitli firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini dijital dünyada online bir şekilde sunabilmek için gerçekleştirdiği fotoğraf çekimine verilen isimdir.

Antalya Drone Çekimi

Drone ile fotoğraf çekimi, video çekimi, reklam filmi, tanıtım filmi, konser ve çeşitli etkinlik çekimleri, canlı yayınlar, sinema ve dizi çekimleri klip çekimleri yapmak mümkündür.  Bu çekimlerin havadan yapılması görüntülere farklı bir boyut getirmekte ve çekilen görüntüleri daha dikkat çekici kılmaktadır. Fakat son zamanlarda drone ile yapılan çekimler büyük ilgi gördüğü için bu alanda hizmet veren pek çok ajans bulunmaktadır. Bu çekimlerin kaliteli görüntüler sunabilmesi için çekimlerin iyi planlanması gerekmektedir. İyi bir havadan çekilen görüntünün çekiminden çok planlanma aşaması için fazla vakit harcanmaktadır. Çünkü drone ile görüntü almak, uzmanlık gerektiren bir iştir. Drone’un gelişigüzel kullanılması hem istenen görüntüye ulaşılamamasına neden olur hem de drone’a yaptırılan yanlış manevralar maddi açıdan da büyük kayıplara neden olur. Bu nedenle drone çekimi için her ajansa güvenmemek gerekir. Çekimi yapacak olan kişilerin de iyi araştırılması gerekir ve daha önce edinmiş olduğu tecrübeler de sorgulanmalıdır.

Antalya Medya Ajans, Antalya drone çekimi yapan ajanslardan biridir. Bu ajans, her biri kendi alanında en iyi eğitimi almış ve tecrübe sahibi çalışanları ile diğer pek çok ajanstan ayrılmaktadır. Ayrıca drone çekimlerinin büyük ilgi görmeye başlamasını fırsat bilen kimi ajanslar, vermiş oldukları hizmeti çok büyük bir ücret karşılığında satarak müşterileri zor durumda bırakmaktadır. Antalya Medya Ajans, profesyonel çalışanlar ile birlikte çalışırken müşterilerin memnuniyetini sağlayabilmek için hizmet ücretlerini piyasadaki diğer ajanslara göre uygun bir aralıkta tutmaktadır. Konu ile detaylı bilgi almak isteyen herkes, ajans ile iletişime geçerek hem kafasına takılan sorulara cevap bulabilir, hem de fikir alarak daha iyi bir iş ortaya çıkarabilir. Ayrıca tasarladığınız işi anlatarak ortalama bir fiyat bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Drone Çekim Hizmetlerimiz İle

Antalya Medya Ajans Drone Çekim Hizmetlerimizde firmalara; Markalara Tanıtım Filmi, Dijital Reklam Video çalışmaları, İmaj Hizmetleri, Model Çekimi, Drone Çekimi, Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Film Çekimi, Otel Çekimi, Yat Çekimi, Düğün Çekimi, Ürün Çekimi, Villa Çekimi, Emlak Çekimi, İnşaat Çekim hizmetini sunmaktayız.