Hi, How Can We Help You?

Dijital Reklam Çalışması


Doğru Bütçe ile Doğru Kitleye Ulaşın

Son yıllarda, özellikle gençler arasında e-ticaret üzerinde ürün satışı yapmak oldukça yaygın bir iş haline gelmektedir. Fakat e-ticaret üzerinden ürün pazarlamak ve satmak sanıldığı kadar kolay bir iş olmamaktadır. Eğer kişiler hali hazırda bir markaya sahip değillerse ve sıfırdan bir marka yaratmaya çalışıyorlarsa bu oldukça zor olmaktadır. Çünkü müşteriler için marka bilinirliği oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. İnsanlar genellikle bildikleri ve kaliteli ürünlere sahip olduklarından emin oldukları markaları tercih ederek alışveriş yapmaktadırlar. Bu nedenle, yeni bir e-ticaret sitesi kuracak kişilerin göz önünde bulundurmaları gereken hususların başında, marka bilinirliğini arttırmak olmalıdır. Marka tanınırlığı için pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden en önemlisi internet reklamcılığıdır.

Dijital Reklam Çalışmaları

Günümüzde pek çok insan ihtiyaçları doğrultusunda genellikle tek bir markaya yönelmektedir. Bu markalar, yaptıkları kampanyalar ya da kaliteli içerikleri sayesinde kişilerin ilk tercihleri olmaktadır. Bir markadan sürekli alışveriş yapılması ve ihtiyaç dahilide olsun ya da olmasın bir ürün satın alınacağı zaman tek bir marka akla geliyorsa, bu marka tanınırlığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle, e-ticaret siteleri üzerinden satış yapan markaların ilk olarak yapmaları gereken şey, sürekli alışveriş yapan müşterilerini korumak olmalıdır. Buna bağlı olarak, e-ticaret sitesi kurulduğunda yapılacak ilk tanıtım ve reklamlar oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Google Ads Yandex Direkt Reklamları

E-ticarette marka değerini arttırmak da bilinirlikle hemen hemen aynı şeydir. Eğer bir markanın değeri arttırılmak isteniyorsa, öncelikle o markanın bilinirliğinin arttırılması gerekmektedir. Dolayısıyla marka bilinirliği marka değerini de etkilemektedir. Reklam ve pazarlama çalışmaları için kullanılacak internet reklamcılığı yöntemleri şu şekilde belirtilmiştir;

  • Google Reklamları
  • Gmail Reklamları
  • Yandex Reklamları
  • Twitter Reklamlar
  • Youtube Reklamları
  • İnstagram Reklamları,
  • Facebook ya da Pinterest gibi sosyal medya platformlarının aktif olarak kullanılması Youtube kanallarının kullanılması Mobil Uygulamalara reklam verilmesidir.

Antalya Google Reklam Ajansı Pdf Katalog

Antalya Medya Ajans ile internet reklam aşamaları

internet Reklamlarında Hedefler

Kampanyalardaki hedeflerin belirlenmesi için reklam uzmanlarımız internet üzerindeki reklam çalışmalarında en etkili sonuçları en doğru reklam bütçeleri ile almanız için en doğru analizleri yapmaktadır. Bu sayede hedeflerinize ulaşmak adına doğru reklam kurgusuna sahip olursunuz.

internet Reklamlarında Hedefler

Antalya Medya Ajansı çalışanları internet pazar hedeflerinize ulaşmak için hedef kitlenizin ilgisi ve beklentisine uygun anahtar kelime seçimleri, reklam banner ve görsellerin tasarlanması ve potansiyel kitlenize en hızlı kolay ulaşabileceğiniz reklam yerleşimlerini yapmaktadır.

internet Reklamlarında Hedefler

Antalya Medya Ajans internet pazar hedeflerinize ulaşmanız için reklamlarınızı doğru zamanlarda, doğru bölgelerde ve doğru mesajlar ile yayınlamaktadır. Böylece verilen reklam kampanyaların yayını sırasında istatistikleri sürekli kontrol ederek sizleri yeni hedefler için bilgilendirmektedir.

internet Reklamlarında Hedefler

Antalya Medya Ajans dijital reklamlar ile aldığınız performansı sürekli analiz etmekte ve gerekli ölçümler ile sizlerin marka amaçlarınıza ulaşabilmesini sağlamak üzere verilen reklam hizmetleri ile daha etkin sonuç ve en iyi performans getirecek şekilde optimizasyonunu sağlamaktadır.

Google Reklam Firması Antalya

İşiniz ve Sektörünüz İçin İdeal Reklam Kampanyaları

Her sektör ya da her hizmet için kampanya süreci farklı olduğu için işinizi ve sektörünüzü en ince hatlarına kadar inceleyip rakip firmalarıda göz önünde bulundurarak en ideal reklam stratejileri geliştirmekteyiz. Antalya Medya Ajans ile reklam yayınınız süreci doğrultusunda kampanyaların elde ettiği performans verilerini arttırmak için sürekli takipte kalır ve optimizasyonunu sağlamaktadır.