Hi, How Can We Help You?

Antalya Seo Hizmeti


Antalya Seo Hizmeti

Web sitesi üzerinden pek çok kaliteli içeriği hedef kitleye ulaştırılması sağlanmaktadır. Bunun pek çok yolu bulunmaktadır.  SEO aracılığıyla da bir bakımdan bu sağlanmış olmaktadır.
Seo çalışmaları, web sitesini herhangi bir web sitesinin önüne geçirerek internet aramalarında üst  sıralara yerleşmesine yardımcı olur. Bu da düzenli bir çalışma ve kurumsal bir çalışma ile yapılmaktadır.
Web sitenizin 
Zayıf bir SEO yapısına sahip olunması, dijital pazarlama platformunu olumsuz olarak etkilemese de herhangi bir şekilde müşteri artışı sağlamamaktadır Antalya Seo Hizmeti.

Seo Nedir? Kapsamlı Seo Rehberi

Antalya Seo Hizmeti Fiyatı

Neden SEO Hizmeti Almalısınız?

 1. Çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yoktur.
 2. Web sitenizi internet aramalarında bulunmasını sağlar.
 3. Daha fazla trafik ve potansiyel müşteri kazandırır.
Antalya Seo Hizmeti

Yükselme Garantili Seo Çalışması

Kurumsal olarak sunduğumuz Antalya Seo Hizmeti, işletmelerin kendileri, hizmetleri ya da ürünleri için Google ilgili arama sorgularında bölgesel ya da ülke geneli aramalarda 1. sayfa sıralamasında yer almak için web siteniz üzerine yaptığımız optimizasyon çalışmalarının tamamıdır. Antalya Dijital Medya Ajansı olarak web site ve rakip analizlerimiz ile ilgili keyword (kelime) doğrultusunda SEO çalışma planı sunmaktayız.

Tüm teknik seo, iç seo, dış seo, backlink ve diğer tüm seo alt çalışmalarımızda müşterilerimizi her aşamada aylık düzenli olarak raporlayan çalışma prensibi ile ilerliyoruz. Çalışma prensiplerimizde her zaman şeffaf ve net bir çalışma önceliklerimiz arasındadır.

Antalya Seo Hizmeti Pdf Katalog

SEO HİZMETİ

Biz SEO’yu 3 kategoriye ayırıyoruz ve bu kategorideki tüm alanları iyileştiriyoruz.

 • SİTE İÇİ SEO
 • Meta, Title Düzenlemeleri
 • Description Düzenlemeleri
 • H1,H2,H3… ve Diğer Başlıklar
 • Görsel ve Alt Etiketler
 • Mevcut İçerik Optimizasyonu
 • Dahili Bağlantı İyileştirmeleri
 • Harici Bağlantı İyileştirmeleri
 • Mobil Tasarım İyileştirmeleri
 • YEREL SEO
 • Anahtar Kelime Çalışmaları
 • Yerel Meta Title, Description
 • Yerel Görsel Optimizasyon
 • Yerel Backlink Çalışmaları
 • Sosyal Medya Metaları
 • Yapısal Veriler
 • Yerel Makale ve Tanıtımlar
 • Yerel Rehber Kayıtları
 • TEKNİK SEO
 • Kalıcı Bağlantı Ayarları
 • Broadcast Yapılandırma
 • Canonical Link Hataları
 • 404 Hata ve Kırık Kontrolleri
 • Php Kod Düzenlemeleri
 • Robots ve Sitemap Hataları
 • Site Hızlandırma
 • Güvenlik Ayarları

Antalya SEO Hizmeti

Antalya Seo Hizmeti; ürün, hizmet ve yahut markanızı milyonlarca web sitesinin bulunduğu dijital dünyada daha fazla görünür hale gelmesini sağlayacak olan teknik bir hizmettir. Antalya’da Ajansımızdan SEO hizmeti alarak en popüler arama motorları olan Google, Yandex ve Bing sorgularında daima görünürlüğünüzü sağlayabilirsiniz.

Mesela Antalya’da turist transferi yapan bir firma olduğunuzu varsayalım. İnternette potansiyel müşterilerin arama niyetlerine göre yani daha da açık ifade etmek gerekirse müşteri; antalya transfer, antalya transfer taxi, antalya transfer airport ve buna benzer onlarca arama yapacaklardır. Bu transfer şirketi arama motorlarında ilgili arama kelimelerinde türkçe, ingilizce, almanca yada rusça gibi dillerde üst sırada yer alması ile iş alabilme potansiyelinizi kat be kat artacağı kesindir.

Seo Hizmeti bir süreç gerektiren çalışmadır. Web sitenize düzenli ve istikrarlı yapılan optimizasyon çalışmaları neticesinde zamanla ilk sayfalara, üst sıralara yerleşmeye başlarsınız. Böylece markalaşma sürecinizde ciddi adımlar atmış olursunuz.

SEO ANALİZİ

Seo Analizi

Web sitenize doğru yapılan SEO Analizleri ve buna bağlı olarak seo optimizasyon çalışmaları ile web sitenizi Google / Yandex / Bing gibi arama motorlarında sıralama almaması için hiçbir neden bulunmamaktadır.

Search Engine Optimization dediğimiz yani SEO çalışmaları yapılırke sadece arama motoru açısından değil aynı zamanda web site kullanıcıların arama niyetleri doğrultusunda ne istediğinide öğrenerek bu sonuçlar doğrultusunda çalışamalar gerçekleştirilmektedir. SEO Analizi ile web sitelerin yol haritası belirlenerek ileriki dönemlerde yapılacak stratejiler belirlenir.

SEO Stratejisi Nedir?

SEO stratejisi, yapılan seo analizleri doğrultusunda SERP dediğimiz arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için iş planlaması ve uygulama süreçlerini kapsamaktadır. Daha basit bir deyişle Seo stratejisi: arama motorlarında web sitesine daha fazla organik trafik yakalamak ve potansiyel müşteri kazandırmak amacıyla bir web sitesinin üs sıralara çıkması için yapılan ayrıntılı bir plandır diyebiliriz.
Bu yapılan seo planı, Teknik SEO, İç Seo, Dış Seo, İçerik stratejisi, Backlink ve mobil tasarım gibi birçok teknik uygulamalardan oluşmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu

Düzgün ve iyi bir SEO Optimizasyonu ile bir web sitesinin yükselmesi çok kolaydır. Seo altyapısı ile tasarlanan web siteleri Seo çalışa sürecinde SEO Uzmanı’na çok kolaylık sağlamaktadır. Seo altyapısı ile tasarımdan bahsedecek olursak;

Site İçi SEO

 Web sitenin tüm alt sayfalarında bulunan başlıklar ve alt başlıklar, etiketler, sayfaların yatay ve dikey iç bağlantılarının verilmesi, Görsel SEO çalışmaları bu süreci hızlandıran etmenlerdir. Dolayısıyla kısa zamanda hedef kitleye ulaşılarak müşteriyi çekme kolaylaşacaktır.

İçerik Optimizasyonu

 Site alt sayfaları, hizmetler ya da ürünler ile ilgili yazılı metinlerin uygun başlık ve alt başlıklarla ile semantik bir şekilde yazılmasının sağlamasıdır.

Backlink Çalışması

Antalya Seo Hizmeti olarak backlink’i kısa bir şekilde açıklamak gerekirse herhangi bir web sitesinin başka bir web sitesi üzeriden kazandırdığı referans bağlantılar diyebiliriz. Aynı sektör ve otoriter internet sitelerinden alınan backlink’ler ilgili web sitesinin Google güvenilirliği konusunda olumlu sonuçları bulunmaktadır. Dolayısıyla ilgili internet sitesinin Serp sonuçlarındaki ( arama motoru sonuç sayfalarındaki ) performansına artı katkı sağlamaktadır.

Google Seo Başlangıç Kılavuzunu Okuyunuz

SEO Aylık Raporu

Antalya Seo Ajansı olarak seo raporlarımızı aylık olarak düzeli bir şekilde hazırlamaktayız. Seo raporun sunmamızın asıl amacı web sitenin ilgili arama kelimelerinde serp sıralama değişiklikleri, trafikleri hakkında bilgileri müşterilere anlatmak ve mevcut ayda yapılan ve ileriki aylarda yapılacak işlemler hakkında bilgiler sunmaktır.

Antalya Seo Hizmeti | 1. Sayfada Yerinizi Alın - Seo Ajansı

Antalya Seo Firması

Antalya SEO Hizmeti veren firmamızdan profesyonel seo çalışması almak istiyorsanız ve firmanız için gerçekten Antalya’da bulunan çalışmalarında uzman bir SEO ajansı ile anlaşmak gibi bir fikriniz var ise hiç zaman kaybetmeden sizi Antalya Medya Ajansına bekliyoruz. Antalya SEO dendiğinde şüphesiz Türkiye’nin birçok bölgesinde farklı markalardan Antalya’nın birçok markasına SEO hizmeti veriyoruz.
Profesyonel bir SEO ajansı olarak şirketinize özel en iyi SEO çözümlerini sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. SEO Antalya için çalışmalarınız kapsamında tarafınıza şeffaf ve kaliteli bir seo danışmanlığı yapıyor olacağız. En önemlisi Antalya Seo Firması olarak bizler; sizi müşteri olarak değil iş ortağı olarak görüyoruz.

Antalya Bölgesel Seo Çalışması

Antalya’da SEO Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler Antalya SEO Hizmeti, Akseki SEO, Alanya SEO, Elmalı SEO, Finike SEO, Gazipaşa SEO, Gündoğmuş SEO, İbradı SEO, Demre SEO, Kaş SEO, Kemer SEO, Korkuteli SEO, Kumluca SEO, Manavgat SEO, Serik SEO, Muratpaşa SEO, Konyaaltı SEO, Aksu SEO, Döşemealtı SEO, Kepez SEO olmak üzere birçok ilçelere SEO hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda Antalya’nın neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar uzakta olup web siteniz için profesyonel SEO çalışması yaptırabilirsiniz. Antalya SEO hizmeti ve danışmanlığı verdiğimiz yerlerin bazıları şöyledir: Antalya, Ankara, Isparta, Samsun, Adıyaman, İzmir, İstanbul, Muğla, Manisa, Konya, Malatya, Hatay, Diyarbakır…

ÜCRETSİZ SEO TEKLİFİ AL

  Antalya SEO’da Cevabı Merak Edilen Sorular

  Antalya SEO danışmanlığında yanıtı merak edilen soruları sizin için derledik.

  İnternet siteniz Google aramalarında çıkmıyorsa bunun birçok sebebi vardır. Bu nedenler arasında Seo kriterlerine uygun olmayan kalitesiz bir tasarım ya da Google tarafından spam altına alınmış olabilirsiniz. Bunun gibi ve bu nedenlere benzer yüzlerce teknik sorunlardan dolayı siteniz Google’da gözükmeyebilir.

  Antalya Seo Danışmanlığı hizmeti veren ajansımızın Uzman seo ekibi ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek web siteniz üzerinde yaşamış olduğunuz indexlenme sorunları ile alakalı profesyonel bilgi alabilrisiniz.

  Antalya Seo Fiyatları

  Antalya Seo Hizmeti kapsamlı olarak en detayına kadar sağlıyoruz. Ajansımız; seo hizmeti alanında çalıştığı tüm şirketi kendi şirketi gibi görerek en iyi sonuçları alacak şekilde tüm seo kriterlerini uyguluyoruz.

  Antalya Seo Fiyatları konusunda şöyle bir çalışma prensibimiz bulunmaktadır. Hedef kelime sayısı baz alarak fiyatlandırma yapıyoruz. Örnek verecek olursak 3 arama kelimesi için Seo Paketlerimiz 4000 Tl + Kdv şeklindedir.
  Daha fazla arama kelimesine sahip büyük ölçekli işletmeler için ise Kurumsal Seo Paket fiyatlarında mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  Kurumsal Seo Çalışması için ya da Antalya’da yerel seo hizmeti fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

  SEO Alt yapısı ile tasarlanan web siteleri Google sıralamanızın iyileşmesi için en önemli etkenlerden biri diyebiliriz. Çünkü bir internet sitesinin teknik SEO’su ve Site içi (On Page ) SEO’su yeteri kadar iyi değilse ne kadar SEO çalışması yaparsanız yapın, ilgili sitenin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması pekde mümkün değildir.

  Örnek verecek olursak; Html tasarımlı ve responsive olmayan bir internet siteniz SEO’da ile yükselmesi çok zor olacaktır. Çünkü Google algoritmaları, internet sitelerinin responsive yani mobil uyumlu olmasına önem vermektedir. Şayet modern bir web siteniz yok ise Antalya Seo Hizmeti veren ajans olarak SEO uyumlu bir Web Tasarım hizmeti vermekteyiz.

  Tüm çalışmalarımızda SEO alt yapısı ile tasarım gerçekleştirdiğimiz için yükselmeniz çok daha rahat gerçekleşecektir.

  Antalya’da SEO Uzmanı arıyor iseniz Antalya Medya Ajans ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. 11 yılı aşkın süredir alanında tecrübeli yazılımcılar ve başarılı SEO uzman kadromuz ile işletmelerin düm dijital dönüşümlerini sağlıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarından, Web sitenizin tasarımına, tüm prodüksiyon hizmetlerinizden sosyal medya yönetimine gerekse şirket içi özel yazılım otomasyonlarınıza kadar tüm süreçleri yönetebilen bir ekibe sahibiz.
  Google Seo hizmetinde sıralamada yükselme garantisi ile bu hizmeti sunuyoruz!

  Antalya Seo Ajansı olarak sunduğumuz SEO çalışmalarının sonuçlarının alınması anlamında ilgili sektörün rekabet düzeyine, web sitenizin SEO durumuna, anahtar kelimelerin sayısına ve zorluğu gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

  Örnek verecek olursak internet siteniz yeniyse ve web tasarım çalışmaları bitmiş şekilde bize teslim ettiyseniz; sitenizin arama sonuçlarında analiz etmemiz gerekmektedir. Bu internet sitesinin Google sıralamalarında yer alıp almadığını incelememiz gerekiyor.
  Mevcut durumda Google’da sayfaları indexlenmiş bir web sitesine yapılacak olan SEO çalışmasına göre biraz daha zaman alacaktır. Bu tarz durumlar göz önüne alındığında en erken 6 ay içerisinde kesin sonuçlar görülmektedir.

  Antalya Medya Ajansı olarak hem yabancı dillerde SEO hem de lokasyon bazlı SEO çalışmaları yapmaktayız. Bu farklı seo tercihleri tamamen firmanızın ilgi alanına ve isteklerine göre şekillenecek bir planlama tipidir. Lokasyon bazlı yapılan SEO çalışmalarında müşterilerimizein özel istediği bölgeyi hedef alarak çalışma yapıyoruz.
  Yükselme çalışması istenilen lokasyonda SEO hedefimiz her zaman 1. sayfa olmuştur.

  İnternet siteniz ister satış yapan E-ticaret sitesi olsun; isterse de bir hizmet sunan internet sitesi olsun potansiyel müşteriler hedef anahtar kelimelerinizi arayarak ürün ve ya hizmet almak için Kurumsal SEO çalışması ile üst sıralara gelen web sitenize tıklayarak müşteri artışı sağlayacağını görüyoruz. Yani demek isteriz ki SEO çalışmaları ile Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanız, internet siteniz ile etkileşim sağlayan kullanıcıların potansiyel müşteriye dönüşeceği anlamına gelmektedir.
  Sonuç olarak SEO eşittir satış hacminizin artması demektir.

  Seo çalışmalarında 1. sayfada yer almak çok iyi bir başarıdır. Şayet Antalya Seo Ajansı olarak bizim seo çalışmaları için uğraşımızda 1. Sayfa sıralaması ile kalmayıp; ilk 3 sıraya girmek için çalışıyoruz ve çabalıyoruz.
  İlgili arama kelime sorgularınızda 1.sayfaya çıkan kelimeler SEO çalışması devam ettiği sürece yükselme göstereceği için üst sıralara çıkmaması için bir sebep bulunmamaktadır.

  Antalya Seo Hizmeti çalışmalarında dememiz o ki seo çalışması devam ettikçe bu yükselme her zaman artacaktır. Şunuda ifade etmemiz gerekir ki 1. sırada olan seo çalışmalarımız da bulunmaktadır.

  İnternet teknolojisinin gücü ile artık bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteren firmalardan hizmet satın alma alışkanlığı sona ermiştir. Özellikle Google SEO çalışma hizmetinin nereden yapıldığının hiçbir önemi yoktur.

  Antalya Medya Ajansı olarak SEO hizmeti verdiğimiz birçok firma ile yüz yüze görüşmeden yıllarca hizmetini devam ettiriyoruz. Dolayısıyla dünyanın neresinde olursanız olun lokasyonunuza özel seo hizmeti veriyoruz.

  Evet. Türkiyenin neresinde olursanız olun sektörünüz ne olursa olsun bütün firmalara özel web site tasarım hizmet veriyoruz. Dijital Medya Ajansı; Antalya Seo Hizmeti