Hi, How Can We Help You?

Antalya Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Antalya Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım

Kurumsal tanıtım markaların daha çok tüketici tarafından araştırılmaya başlanması ile birlikte önem kazanmıştır. Markalar için kişilerde bazı algılar ilk alışveriş deneyimleri ile birlikte oluşmaya başlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerin bazı durumlarda alışveriş aşamasına bile geçmeden önce kurumsal kimlik bilgisi oluşturmuş olan markaları tercih etmesi durumu oluşabilir. Kurumsal tanıtımlar firmaların benimsemiş olduğu ilkeleri yansıtan sosyal medyada, web sitelerinde ve çeşitli yerlerde yayınlanan içerikleri ifade eder. Tanıtımların yapılması esnasında firmalara dikkat edilmesi ve en iyi ifadelerin yer alması oldukça önemlidir. Tanıtım içerikleri oluştururken alanında uzman olan tasarımcılardan ve içerik üreticilerinden destek alınması bu noktada oldukça önemlidir.

İnternetin gelişmesi ile birlikte kurumsal tanıtımların önemi oldukça fazla olacak şekilde öne çıkmıştır. Diğer markalardan sıyrılmak ve hedef kitleye hizmetlerini, ürünlerini ve kimliğini entegre etmek isteyen firmalar için mutlaka dikkate alınması gereken bir etmen haline gelmiştir. Aynı zamanda firmaların çeşitli iş ilişkilerinde kurumsal tanıtımlarının olması ve bilgileri direkt olarak lanse edebilmesi avantajlı bir durumu oluşturmaktadır. Kurumsal tanıtımlar farklı olarak her ortam için hazırlanabilecek olan seçenekleri oluşturur. Firmalar faaliyet gösterdikleri alana göre seçenekleri değerlendirebilir ve en uygun olan tanıtımın yapılması için çalışmalara başlayabilir. Yapılan tanıtım farklı alanlarda yayınlanabilir ve müşterilere istenilen mesajı verebilir. Etkileşimin en önemli noktalardan birini oluşturduğu günümüzde tanıtım için oluşturulan etkili içerikler firmaların avantajına olan bir durumdur.

Kurumsal Tanıtım Nedir?

Kurumsal Tannıtım Filmi Klibi Çekimi

Kurumsal tanıtım nedir sorusu basit bir şekilde yanıtlanabilir. Firmalar faaliyete geçtikleri andan itibaren çeşitli hedefleri bünyesinde barındırır. Firmaların kendi hedeflerine ulaşabilmesi için farklı stratejileri vardır. Yatırımcı elde etmek, ortaklık kurmak veya müşteri sağlamak gibi çeşitli amaçlarla firmalar kendilerini geliştirmeye devam eder. Kurumsal tanıtım ise firmaların amaçlarına ulaşmak için tercih ettikleri içerikler arasında bulunur. Bu içerikler web sitelerinde, sosyal medya kanallarında veya diğer iletişim alanlarında yayınlanabilir.  Firmanın belirlediği stratejileri ve hedefleri doğrultusunda tanıtımların yapılması planlanır. Her firma kendi misyon ve vizyon ilkelerine göre faaliyet gösterir. Kurumsal tanıtımlarda yer alan en önemli nokta müşterilere bu vizyon ve misyonların aktarılabilmesidir.

Tanitim Film Çekim Ajansı

Kurumsal Tanıtım Film Çekimleri

Kurumsal tanıtım için tercih edilen içerikler daha önce ajanslara iletilir. Belirli bir anlaşmadan sonra film ve reklamların çekilmesine başlanır. Ajanslara iletilen konula arasında tanıtımların hangi alanda yayınlanacak olduğu bilgisi yer alır. Yapılan planlamaya bağlı olarak üretimler ajanslar tarafından sağlanır. Filmlerin çekiminde ajanslar firmaların öne çıkarılması gereken noktaları ilk andan itibaren hedef kitleye geçirmeye çalışır. Bunun sonucunda istenilen geri dönüşlerin elde edilmesi mümkün olur. Kurumsal tanıtım için yapılan film ve reklam çekimleri çeşitli alanlarda yayınlanırken firmaların kaliteden ödün verilmemesine dikkat etmesi gerekir. Tam olarak istenilen mesajın verildiğine sürelerin doğru olduğuna ve tanıtımların amacına uygun olacak şekilde tasarlandığına dikkat edilmesi lazımdır.

Kurumsal Tanıtımın Önemi

Tanıtım Çekimleri Filmin Önemi

Kurumsal tanıtımın önemi farklı rakiplerin her alanda faaliyet göstermeye başlaması ile birlikte önem kazanmıştır. Geçtiğimiz dönemlerde firmalar tanıtımlarını radyolardan, televizyon kanallarından ve diğer iletişim adreslerinden yaparken sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte her alanda tanıtım yapılabilecek duruma gelinmiştir. Akıllı cihazların ceplere kadar gelmesiyle birlikte kurumsal tanıtımların yapılması daha çok önemli bir hale gelmiştir. Kurumsal tanıtımlar ile birlikte müşterilere ilgili ürünlerin ve hizmetlerin kapsamı net bir şekile aktarılabilmektedir. Aynı zamanda firmanın önemli olan avantajlı durumlarını kurumsal tanıtımlarda müşterilere anlatabilmesi mümkündür. Sunulan hizmetler ve kapsamları markanın tanınabilmesi için tercih edilen önemli noktalardan biridir.

Müşterilerin almak istedikleri bir ürün veya hizmeti temin etmeden önce arama motorları üzerinden arama yaptığı ve kullanıcı yorumlarına önem verdiği artık bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda müşteriler artık firmaların tanıtım için yayınlamış olduğu içeriklere daha fazla önem vermeye ve içerikleri incelemeye başladı.  Bu noktada müşterilerin kaliteli ve net ifadelere yer veren bir tanıtım ile karşılaşması avantajlı olan bir durumdur. Hizmetleri tam olarak ifade edilmek ve sıkılmadan içeriklerin içerisinde kalınmasını sağlamak profesyonel ajanslar tarafından yapılan önemli bir iştir. Firmaların tam olarak anlaşılması ve içeriklere yansıtılabilmesi ajansların üstenmiş olduğu hizmetler arasındadır. Aynı zamanda müşterilere bu hizmetlerin sıkılmadan en anlaşılabilir şekilde sunulabilmesi lazımdır.

Antalya Reklam Film Çekimi

Kurumsal Reklam Filmi

Kurumsal reklam filmi firmaların her alanda kullanabilecek oldukları bir içeriği ifade etmektedir. Dijitalleşen dünya üzerinde yazılı bir içerik yerine görsellerin bol olduğu filmler daha çok ilgi görmektedir. Hemen hemen her kullanıcı arama motorlarında veya sosyal medyada içeriklerin video şeklinde olması halinde daha çok izleme sağlamaktadır. Bu nedenle firmaların kurumsal kimliklerini oluşturma aşamasında sonra tercih edecekleri reklam filmi ve tanıtım filmleri oldukça önemlidir. Firmanın heded kitlesine tam hitap eden ürünlerin reklam filminde öne çıkarılması veya hizmetlerin en dikkat çekici ve cazip kılınacak şekilde sağlanması mümkündür. İçeriklerin kısa ve etkili olarak sunulması halinde alınacak olan etkileşimlerin ve geri dönüşlerin fazla olması sağlanabilir.

Kurumsal olarak hazırlanan reklam filmlerinde ajanslar tarafından en uygun olan senaryolar oluşturulmaktadır. Senaryolaşma esnasında müşterilere net bir mesajın sunulması ve sıkılmanın önüne geçilmesi gerekir. Aynı zamanda reklam filmlerinin akılda kalıcı olacak şekilde sunulması halinde geri dönüşlerin daha fazla olması mümkün olabilir. Doğru ve etkili bir şekilde hazırlanan reklam filmlerinden alınan geri dönüşler daha değerli ve daha etkilidir. Markaların diğer firmalardan daha çok öne çıkabilmesi, tanıtımını yapabilmesi bu noktada dikkat edilen etmenlerden biridir. Reklam filmleri için belirlenmiş olan süreler ise daha çok firmaların insiyatifine kalmıştır. Sürelerin farketmeden mesajın net şekilde iletilebiliyor olması ve kullanılacak olan kanala göre dizayn edilebilmesi ajansların sorumluluğunda olan bir hizmettir.

Kurumsal tanıtım film çekimi için

Antalya Medya Ajans

Prodüksiyon Hizmetlerimizde

Drone çekimi, dizi, reklam ve tanıtım video çekimleri, fotoğraf çekimi, kurumsal tanıtım klibi gibi prodüksiyon alanındaki tüm faaliyetlerin hizmetini sunuyoruz.

Drone Çekimi

Havadan çekim denilen, Dron  ile Fotoğraf ve Video Çekimleri, Otel Çekimi, Yat Çekimi, Düğün Çekimi, Ürün Çekimi, Villa Çekimi, Emlak Çekimi, İnşaat Çekimi

Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmleri ile şirketin sunulan hizmetlerinin detayları ve markanın sahip olduğu imaj tanıtım filmleri ile saniyeler içerisinde müşterilere istenilen mesajı vermektedir.

Tanıtım Klibi

Ürün Tanıtım Klibi, Üniversite Tanıtım Klibi, Otel Tanıtım Klibi, Okul Tanıtım Klibi, Şirket Tanıtım Klibi, Fabrika Tanıtım Klibi, Kurumsal Tanıtım Klibi gibi profesyonel klip çalışmaları

Model Çekimi

Manken çekimi ve katalog çekimleri, çeşitli firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini dijital dünyada online bir şekilde sunabilmek için gerçekleştirdiği fotoğraf çekimine verilen isimdir.

Kurumsal Firma Tanıtım Filmi

Kurumsal firma tanıtım filmi daha çok firmaların web sitesinde kullanmış oldukları içerikleri ifade etmektedir. Tanıtım filmlerinin en büyük avantajları arasında ilgi çekici bir tekniğin uygulanması ile birlikte müşterileri filmin içerisine çekebilmektedir. Etkili bir şekilde sunulması nedeniyle akılda kalıcı olma olasılığı daha yüksektir. Tanıtım filmleri web sitesine eklenebilir olduğu için dünyanın farklı yerlerinden web sitesini ziyaret eden müşterileri cezbeden önemli bir içeriktir. Kurumsal firma tanıtım filmleri ile birlikte firmaların benimsemiş olduğu ilkeler net bir şekilde ifade edilebilmektedir. Firmaların kendileri için benimsemiş oldukları hedeflere ulaşılmasında etkili bir alternatif olarak sunulabilmektedir.

Her firmanın kurumsal olarak iletişim ve reklamında tanıtım filmlerini tercih etmesi gerekir. Her geçen gün daha çok firmanın sektöre giriş yapması ile birlikte diğer firmalardan ayrışılmasını sağlayacak olan önemli bir etmendir. Her geçen gün kurumsal firma tanıtım filmi yaptıran markaların sayısı artmaktadır ve elde edilen geri dönüşler firmaların büyümesinde büyük bir rol oynamaktadır. Kurumsal imaj ve marka bilinirliği tanıtım filmleri sayesinde müşterilere net bir şekilde aktarılabilmektedir. Tanıtım filmleri aynı zamanda her hedef kitle için ayrı bir şekilde yapılmalıdır. Müşteriler için hizmeti ifade eden filmler tasarlanırken ortaklar için firmanın faaliyetlerine ve üretimine odaklanan tanıtım filmlerinin oluşturulması mümkündür. Tanıtım filmlerinde hedef kitle göz önünde bulundurularak çeşitli avantajlar sağlanabilir.

Antalya Şirket Tanıtım Filmi

Kurumsal Şirket Tanıtım Filmi

Kurumsal şirket tanıtım filmi istenilen uzunlukta olabilecek şekilde oluşturulur. Ancak tüketicilerin artık kısa olan içerikleri daha çok tercih etmesi nedeniyle kısa süreli olan tanıtım filmleri daha çok tercih edilmektedir. Tanıtım filmlerinin oluşturulmasında kısa film edasının olması firmaların tercihlerine göre değerlendirilebilir. Aynı zamanda tanıtım filminin hangi hedef kitle için hazırlanacağına karar verilmesi ve ajanslara iletilmesi gerekir. Bu noktada istenilen tanıtımlara göre içeriklerin oluşturulabilmesi için ajansların belirlemiş olduğu süreler bulunur. Senaryoların oluşturulması, içeriklerin tasarlanması ve tanıtım filmi için uygun alanın seçilmesi ile birlikte tanıtım filmleri için hazırlıklara başlanır. Tanıtım filmleri ortalama olarak 3-5 dakika aralığında olduğu için filmlerin hazırlığı buna göre yapılır.

Kurumsal şirket tanıtım filmleri oluşturulurken hem firmaların hem de ajansların dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Hedef kitlelerin iyi bir şekilde analiz edilmesi ve içeriklerin buna göre talep edilmesi gerekir. Tüketicilerin davranışlarını oluşturan en önemli noktalardan birini ise duygusal olarak kurulan iletişim oluşturur. Tanıtım filmlerinde duygulara hitap edebilmek önemli olan bir noktadır. Filmde yansıtılacak olan kurumsal imaj olduğu için marka bilinirliği bu noktada oluşturulabilecek olan önemli bir noktadır. Markanın hikayesi anlatılırken tanıtım videosunda net mesajların verilmesi de oldukça önemlidir. Rakiplerden firmayı ayıran özelliklerin öne çıkarılması ve güçlü yönlere belirtme yapılması sağlanabilir.

Antalya Otel Tanıtım Film Çekimi

Antalya Otel Tanıtım Filmi

Otel tanıtım filmi hizmet sektöründe faaliyet gösteren kişilerin tercih etmiş olduğu içerikler arasında bulunur. Oteller pek çok alan için müşterilerinin konaklamasına ve rahatlamasına kaliteli zaman geçirmesine imkan sağlayan yerlerdir. Özellikle tatil beldelerinde birden fazla rakip o bölgede faaliyet göstermektedir. Otellerin diğer rakiplerinden ayrılması için tanıtım filmleri oldukça önemlidir. Kişiler konaklamak için seçecekleri yerleri öncesinde detaylı bir şekilde incelemektedir. Yapılan incelemeler sonucunda rezervasyon yaptırarak kalmak için faaliyete geçerler. Bu noktada otel tanıtım filmlerinde otelde sağlanan tüm hizmetlerin yer alması önemlidir. Odaların içerisi, manzarası, havuz ve yemekhane gibi alanlarının en güzel kurgular ile tanıtım filmlerinde gösterilmesi rakiplerin önüne geçmek için avantaj sağlayacaktır.

Otel tanıtım filmlerinde odaların içerisinde yer alan kullanım alanlarının gösterilmesi, aileler için uygun olan alanların gösterilmesi oldukça önemlidir. Diğer otellerden firmayı ayıran noktanın tespit edilmesi ve tanıtım filmlerinde yer alması gerekir. Uzunluk süresi ne olursa olsun ilk önce otelin en can alıcı noktası tanıtım filminde yer almalıdır. Müşteriyi ilk andan itibaren içine alan bir tanıtımın yapılması ve daha sonra potansiyel olarak aksiyona geçilmesi için tasarlanır. Firmaların tanıtım filmlerini oluştururken dikkat etmesi gereken noktayı kendilerinin aynı otelde kalıp kalmak istemeyeceği noktası oluşturur. Yapılan incelemeler ve araştırmalar sonucunda otelin en iyi yanları filmlerde yer alarak aksiyona geçilmesi için imkan sağlar.

Antalya Villa Tanıtım Filmi Çekimleri

Antalya Villa Tanıtım Filmi

Villa tanıtım filmi ev sahipleri için hazırlanması gereken bir içeriktir. Vilların içerisinde yer alan her alanın en güzel kurgular ile öne çıkarılması ve amaçlarına uygun olacak şekilde sunulması gerekir. Villa tanıtım filmleri genellikle evleri kiraya vermek isteyen veya satmak isteyen kişiler tarafından talep edilir. Bu nedenle evlerin müşterilere en göz alıcı biçimde sunulması gerekir. Villa tanıtım filmlerinde önemli olan nokta konumdur. Villaların konumları merkezi bir alanda veya gözde olan bir alanda ise tanıtım filmlerinde yazı ile veya seslendirme ile bilgilendirmeler müşterilere sunulur. Oda sayısı, bahçesi varsa bahçe bilgileri güzel bir kurgu ile tanıtım filmlerine eklenmelidir.

Villa tanıtım filmlerinde süre önemli olan bir nokta olsa bile dikkat edilmesi gereken en önemli nokta değildir. Bunun nedeni ilk andan itibaren müşterileri tanıtım filmleri ile içine çekebilmektedir. Villaların en iyi özellikleri filmlerin ilk sahnesinde yer alırsa müşteriler içerisine daha çok girebilir. Böylece tanıtım filmlerini süresi boyunca izleyebilirler. Tanıtım filmlerinde kaliteli çekimler yapılırken gelen taleplere göre yalnızca evlerin çekilmesi mümkündür. Bazı özel çekimlerde ise villanın eskiden sahibi olan kişiler ile konuşma yapılarak çekimlerinin yapılması sağlanabilir. Ajanslar tarafından tanıtım filmlerinde yer alması gereken her nokta özenle seçilir ve ev sahiplerinden onay alınır. Verilen onaylara göre tanıtım filmleri oluşturularak müşterilere teslim edilir.

Antalya Gayrimenkul Tanıtım Film Çekimi

Gayrimenkul Tanıtım Filmi

Gayrimenkul tanıtım filmi sektörde faaliyet gösteren firmaların müşterilerini yakalayabilmesi için hazırlanır. Tanıtım filmlerinde sektörde yer alan diğer firmalara kıyasla öne çıkan özellikler yer alır. Gayrimenkul her geçen gün ilginin artmış olduğu bir sektördür. Bu nedenle her geçen gün daha çok firma sektöre giriş yaparak faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul tanıtım filmlerinde sektörde yer alan en iyi özellikler ön plana çıkarılır ve firmanın tanıtımı yapılır. Çeşitli amaçlarla müşterilerin hem yatırım için hem de yaşamak için sektöre ilgi göstermesi mümkündür. Tanıtım filmlerinde yer alan bilgiler ve düzenlemeler ajanslar tarafından buna bağlı olarak yapılır. Hedef kitleye özel olarak öne çıkan her nokta tanıtım filmlerinde yer alır.

Gayrimenkul sektöründe hedef kitleler oldukça farklı olabilir. Firmaların öncelikli olarak hedef kitlesini seçmesi gerekir. Eğer bir yatırımcı için film çekilecekse tüm senaryo buna göre yapılır. Sektöründe öncü olunan noktalar ve yatırımcılar için yapılan analizler, portföy genişliği ve uygun zamanda yatırım fırsatı gibi noktalar tanıtım filmleri esnasında sunulur. Eğer ev sahibi olmak isteyen kişiler için bir tanıtım filmi çekilecekse daha çok portföy genişliğini ön plana çıkaracak olan filmler organize edilir. Firmalara gönderilen tanıtım filmleri sonucunda misyon ve vizyon ilkelerinin aktarılması sağlanır. Aynı zamanda firmaların farklı kanallarda tanıtım filmlerini yayınlamak istemeleri halinde farklı çekimlerin özel olarak yapılması mümkün olur.

Antalya Ürün Tanıtım Film Çekimi

Kurumsal Ürün Tanıtım Filmi

Kurumsal ürün tanıtım filmi reklam ajansları tarafından çekilen ve firmalara sunulan içerikler arasında bulunur. Firmalar üretim yaparken her zaman satış hedeflemektedir. Özellikle yeni bir ürün tasarımı ile birlikte filmlerim çekilerek istenilen hedef kitleye ulaştırılması sağlanabilir. Satış elde etmek için tanıtım filmleri önemli olan bir noktadır. Her kanal üzerinden yayınlanabilir ve ulaştırılması gereken kişilere ulaştırılması mümkün olur. Ürün tanıtım filmlerinde dikkat edilen nokta ürünlerin önemli noktalarının öne çıkarılmasıdır. Rakiplere kıyasla ürünün daha avantajlı olan durumları öne çıkarılır ve hedef kitlenin ihtiyacı olan bilgilerin hepsi aktarılır. Ürün tanıtım filmlerinin diğer film türlerine göre daha kısa süreli olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Yapılan araştırmalara göre bir müşteri almak istediği ürüne ilk dört saniye içerisinde karar verir. Bu nedenle tanıtım filminin ilk kısmında müşterilerin içine çekilebilmesi oldukça önemlidir. Ürünlerin tanıtım filmlerinde en iyi özellikler ortaya çıkarılır. Hedef kitlenin ürünü neden satın almak istediği firmalar tarafından düşünülerek buna uygun bir şekilde isteklerin dile getirilmesi gerekir. Hedef kitlenin firma tarafından incelemesinin yapılması ve net bir şekilde bilgilerin tanıtım filminde yer alması gerekir. Aynı zamanda tanıtım filmlerinin hangi kanallarda yer alacağına dair bilgilerin edinilmesi gerekir. Sosyal medya üzerinden ürün tanıtım filmleri yayınlanacaksa ajanslar tarafından buna bağlı olarak sürelerde düzenleme yapılarak filmlerin oluşturulması sağlanır.

Antalya Medya Ajansı sektörde sahip olduğu bilgiler ve tecrübeler sonucunda firmalar için en uygun olan tanıtımların düzenlenmesine imkan sağlanır. Firma ve şirketlerin ajans ile iletişime geçmesiyle birlikte istenilen filmlerin amaçlarına uygun olacak şekilde sunulması sağlanır. Firmalardan revize talepleri gelmesi halinde ajans istekleri göz önünde bulundurarak revizeleri yapmaktadır.