Hi, How Can We Help You?

Serik Web Tasarım

Serik Web Site Tasarımı

Serik Web Tasarım ile İşletmenizin Erişimini Artırın

Online ortamlarda insanlarla etkileşimde olmak büyük ya da küçük bütün şirketlerin varlıklarını sürdürmeleri için zorunlu hale gelmiştir. Dijital çağın gereksinimlerini takip etmeyen insanlar istedikleri hedeflere ulaşmakta çok geç kalabilirler. Bir web sitesi veya sosyal medya hesabı gibi etkileşimli araçlara sahip olmak, her zaman ek faydalar sağlayabilir ve yatırımınızın karşılığını getirebilir. İnsanlarla iletişim kurabilmeniz, size olan güveni artırır ve sizi sürekli ziyaret edilen veya aranan bir şirket haline getirerek hızla öne çıkarır. Serik Web Tasarım olarak, en ileri seviyedeki yazılım altyapılarını kullanarak sunduğumuz web çözümleriyle hedefimiz, sizi sektörde güvenilen ve aranan bir marka haline getirmektir.

Web Tasarımı ile İşletmenizi Dijital Dünyada Öne Çıkarın

Serik Web Tasarım olarak, kullanıcılarınızın hemen tanıyabileceği ve zihinlerinde olumlu bir etki bırakabilecek farklı web tasarımlarıyla sizi buluşturuyoruz. Websiteniz kolay kullanımlı ve iyi bir tasarıma sahipse ziyaretçileriniz siteniz hakkında olumlu düşünür ve sitenize geri dönüşlerde artış yaşarsınız. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak , gereksinimlerini bilmek ve eksik kalan alanları hızla tamamlamak sitenizde iyi bir izlenim bırakır ve trafik verilerinizede etki eder.

Rakiplerinizin önüne geçmeniz için ihtiyacınız olan mobil uyumlu web tasarımınızı Serik Web Tasarım olarak uzman kadromuzla en kaliteli şekilde hizmetinize sunuyoruz. İyi bir domain tek başına yeterli olmayabilir. Web tasarımı, dijital dünyada var olmak isteyen herkes için görsel etkinin önemini vurgulayan faktörlerden biridir.  Doğru adımlarla ilerlediğiniz zaman kullanıcılarınız şirketinizin potansiyelini farkeder ve onları size doğru yönlendirmeye devam eder. Sitenizi kullanıcılar için keyifli hale getirmeli onları sitenizde daha uzun süreler tutmalısınız.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Türkiye ve dünya genelinde 2022 ve 2023 yılında mobil kullanım oranlarında yaş ortalaması düştüğü gibi kullanıcıların sayısıyla beraber kullanım sürelerindede artış yaşanmıştır. Serik Web Tasarım olarak mobil uyumlu sitelerinizden maksimum verimlilik almanız için en gelişmiş yazılım altyapısını kullanıyoruz.

Responsive temaların mobil ve farklı cihazlarda uyum sağlaması, mobil cihaz kullanımının artmasıyla birlikte mobil uyumlu web sitelerinin en önemli gerekliliklerinden biri haline gelmiştir. Responsive temalarda masaüstü ya da mobil arasındaki geçişlerde sorun oluşmaz.

Kullanıcılar websitenizde uyum bozukluluğu görmedikleri zaman aktif ve sürekli şekilde site içinde gezintiye devam edecektir. Arama motorunda sıralama alma açısından mobil uyumlu websitelerinin avantajı daha fazladır. Arama motorları mobil uyumlu siteleri daha yukarı çekerek kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlarlar. Bu yüzden arama motorlarından üst sıralara tırmanmak istiyorsanız mobil uyumlu bir websitesine sahip olmanı gerekir.

Sosyal Medya ve Web Tasarımı

Sosyal medya platformları websitenizle direkt olarak ilişki içinde olacaktır. Markalar hedef kitleleri ile sosyal medya üzerinden etkileşimde bulunabilir. Serik Web Tasarım olarak, sizi en iyi şekilde temsil edecek sosyal medya ve mobil uyumlu web tasarımı çözümleri sunuyoruz. Sosyal medya ve kullanıcı deneyimi odaklı web tasarımınızla var olan kitlelerinizi koruyabilir ve yeni kullanıcılarla trafik artışı sağlayabilirsiniz. Son yıllarda sosyal medya insanların birbiriyle ve destek talep etmek amacıyla şirketlerle iletişime geçip konuşabildiği bir platforma dönüşmüştür.

Sosyal medya bir markanın görünürlülüğünü , ulaşılabilirliliği ve  aynı zamanda trafik akışını arttırırken bununla birlikte arama motorlarının radarına girer ve yükselişinize katkıda bulunur. Serik Web Tasarım olarak sizler için hayata geçirdiğimiz projelerin sosyal medya ile birlikte en iyi şekilde çalışması için dijital dünyanın en güncel ve güçlü altyapılarını kullanıyoruz. İçeriklerinizi farklı sosyal medya alanlarında paylaşmanız için eklentiler oluşturabilir ve etkileşimi arttırabilirsiniz.

Web Tasarımda SEO ile Fark Yaratın

Serik Web Tasarım olarak kurulumunu yaptığımız sitelerde SEO ( arama motoru optimizasyonu ) detaylarını adım adım uyguluyor ve arama motorlarında en iyi şekilde görünür olmasını sağlıyoruz. SEO ( arama motoru optimizasyonu ) hedeflerinizi belirlemeniz önemli bir başlangıç olabilir.  Konu ve anahtar kelime araştırmalarınızı longtail ( uzun kuyruklu) ve sitenizin ana hatlarına uygun şekilde belirlemelisiniz. İç ve dış bağlantılar arama motorunda sıralama almanız ve sitenizin DA/PA değerinin yükselmesini destekler. Otoritesi yüksek sitelerin avantajı arama motorları için daha fazla öncelik almalarıdır.

İçeriklerinizin anahtar kelime yoğunluğu ve özgünlüğü sitenizin trafik akışını arttırması için önemlidir. Oluşturduğunuz SEO ( arama motoru optimizasyonu ) ile performans takibi yapmanızda fayda vardır. Zaman içerisinde iniş ve çıkışlarınız olabilir. Doğru SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları ile yükseliş kesinlikle sabır ve süreklilikle gerçekleşecektir.

XML site haritasının optimize edildiğinden emin olmalısınız. Arama motorlarının talep ettiği meta taglar , url yapıları ve ilgi çekici başlıklarla zenginleştirilmiş içeriklerinizin hangilerinin daha çok hit aldığını takip etmelisiniz. Semrus , Ahrefs , Moz, KWFinder, ScreaminFrog gibi SEO araçlarını kullanarak daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Push bildirimi geri dönüşleri tetikleyen bir eklentidir. Kullanılması gereken bir çok araç olduğu gibi bunları profesyonel şekilde kullanabilen Antalya Web Tasarım sizlere SEO konusunda en ileri tekniklerle destek olabilir.

Serik Web Tasarım Fiyatları

Bir Web sitesinin tasarım maliyetleri değişkenlik gösterebilir. Serik Web Tasarım olarak projelerinizi verdiğiniz bilgilere ve isteklere göre şekillendirebiliyoruz. Web tasarımda kullanılan alt yapı ve ek detaylar fiyatlandırmada değişkenlik gösterebilir. Tamamlanmaya yakın olan web tasarımda yapılacak olan küçük değişiklikler web tasarımını yapan kişiler işin uzun bir iş sürecine tekabül edebilir ve yine fiyat konusunda değişkenliğe sebeb olabilir. Talep edilen web tasarımın derinliği ve sayfa sayıları özel alt yapı eklemeleri web tasarım fiyatlarına etki eden diğer faktörlerdir.