Hi, How Can We Help You?

Manavgat Web Tasarım

Manavgat Web Site Tasarımı

Kullanıcı Odaklı Web Tasarımın Avantajları

Manavgat Web Tasarım olarak kullanıcı odaklı web tasarımda sizler için en iyisini planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Güncellenen web dünyasında dijital rekabet her geçen gün artmakla birlikle yenilenmeyi zorunlu kılmaktadır. Başarılı bir web analizi ve sonrasında gelcek olan üretim süreciyle hedeflenen noktaya hızla ilerlemek önemlidir. Bunun için sizlere Manavgat Web Tasarım olarak tecrübeli ekibimizle her zaman destek olmayı ana hedefimiz olarak görüyoruz. Web tasarımda öncelik vermeniz gereken konu sadece estetiklik olmamalıdır.  Kurumsal kimliğinize uygun olması , güçlü bir yönetim paneli , reklam maliyetlerine iyi yönde etki edebilecek aynı zamanda kullanıcı dostu olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Mobil Uyumlu Web Tasarımının Önemi

Manavgat Web Tasarım Responsive tasarımlarında öncü bir şirket olarak ilk aşamadan itibaren en iyi hizmeti sunar. Arama motorlarında üst sıralara tırmanmanız için mobil uyumlu web tasarım olmazsa olmaz bir konumdadır. Google , Yandex, Bing ve benzeri arama motorlarının önceliği mobil uyumlu ve kullanımı kolay websitelerdir. Mobil kullanım oranları her yıl dahada artış göstermektedir. Bu durum Responsive web tasarımlarının dahada önemli bir hale gelmesine neden olmaktadır. Responsive temanın farkı mobil cihazlar , tabletler ve aynı zamanda bilgisayar ekranına otomatik uyum sağlamaktadır. Tam aksine mobil uyumluluğu olmayan webtasarımlarda yazı boyutları , menüler , sitenin bir kısmının görünüm problemleri gibi onlarca problem yaşanmaktadır. Bu durum kullanıcıların sitenizi kullanmak zorunda olsalar bile hemen çıkış yapmasına sebeb olur. Mobil uyumlu Responsive siteler kullanıcı odaklı olduklarını ziyretçilerine gösterirler ve bu şekilde siteden çıkışlar yavaşlatılır. Trafiğiniz geri dönüşlerle birlikte hem artış sağlar hemde sıralamalarda yükselmeler sayesinde markanızın değerini arttırır.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ile Web Sitenizi Daha Etkin Kılın

Websiteleri internete erişimi bulunan herkes tarafından farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Websitenizi ziyaret edecek olan kullanıcılarınız için diğerlerinden farklı olarak kullanıcı deneyimini önemsemelisiniz. İnsanlar rahat bir şekilde sayfalar arasında gezebildikleri sitelerde daha fazla süre geçirir ve bu sizin sıralamada etkin bir yükseliş almanıza neden olur. Kullanıcılarınızdan geri bildirimler almanız sizin için yararlı olacaktır. Ziyaretçilerinize onlar hakkında endişlendiğinizi ve bunu düzeltmek için çabaladığınızı belli etmelisiniz. Kullanıcı deneyimi odaklı ( UX ) tasarımlarda kullanıcıların siteniz mükemmel bir web gezintisi yaşaması ve aradıkları herşeyi kolayca bulabilmeleri önemlidir. İnsanları sitenizde daha fazla zaman geçirmeye teşvik etmelisiniz. Tasarımın kalitesi aldığı beğeni sayesinde daha fazla sadık kullanıcıya sahip olur. Manavgat Web Tasarım olarak kullanıcı odaklı ve  mobil uyumlu Responsive temalarını en kaliteli şekilde hizmetinize sunuyoruz. Mobil uyumlu web sitelerin kullanım oranları sebebiyle kullanıcı odaklı olması daha da önem arz etmektedir. Rakiplerinizin önüne çıkmak için çalışmalar yapmanız gereken önemli faktörlerin başında mobil uyumlu ve kullanıcı odaklı ( UX ) webtasarım konusudur. Websitenizi cazip ve kullanışlı bir ortama dönüştürmeniz zaman içinde ziyaretçi sayılarında yükselmeye olanak tanır.

SEO Odaklı Web Tasarımla Sıralamalarda Yükselin

Manavgat Web Tasarım olarak sahip olduğumuz güçlü SEO ekibi ile websitenizi sıralamalarda yükseltiyoruz. SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları sahip olduğunuz websitesinde üzerinde durmanız gereken bir konudur. Rakiplerinizin SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmalarını takip etmeli ve adım adım giderek daha güçlü girişimlerde bulunmalısınız.

Meta açıklamalarınızı doğru yapmanız arama motorlarında hızla farkedilmeniz için gereklidir. Anahtar kelimenizi meta açıklamalarınızda arama motoruyla uyumlu şekilde yazmanız dikkat etmeniz gereken bir konudur.

Domain olarak seçtiğiniz ismin markanızla ve sitenizdeki içeriklerle uyumlu olması sizin için ekstra bir avantaj yaratır. Sitenizde oluşturduğunuz URL yapıları anahtar kelimelerle zenginleştirilmeli ve okunabilecek şekilde uyumlu olmalıdır.

Örneğin:

https://www.antalyamedyaajans.com/dijital-isler/manavgat-seo-hizmeti/

URL yapılarınızın oldukça anlaşılır olması siteniz için başarılı bir çalışma olacaktır. Görsel içerikleriniz konularla birebir alakalı ve yazının ne demek istediğini belli etmelidir. Arama motorlarının görsel içeriklerinizi indexlemesi için alt etiketler oluşturun.

Site içerisinde yönlendirme linkleri sitenizin DA/PA değerine direkt olarak etki edeceği için üzerinde derin araştırmalar yapmanız gereken konulardan biridir. İç linkleme ve dış linkleme olarak çalışmalarınızı detaylı ve iyi araştırmalarla gerçekleştirmeniz önemlidir. Sitenizi düzenli aralıklarla güncelleyin. Backlink son yıllarda bazı çevrelerce etkisini kaybediyor denilse bile arama motorları hala etkin bir şekilde önemsemektedir. Bütün bu çalışmaları ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz ancak işinizin daha profesyonel bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız Manavgat Web Tasarım olarak sizlere SEO ( arama motoru optimizasyonu ) danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Web Tasarımda Renk Seçiminin Önemi

Antalya Web Tasarım olarak markanıza en uygun olan renk seçimini yapmanız için yardımcı oluyoruz. Renk bir markanın insanlarda uyandırması gereken duyguları canlandırması amacıyla dikkatli seçilmelidir. Mavi rengi güven duygusu verirken kırmızı renk ise canlılık enerji ve sıcak enerjiyi aktif eder. Kullanıcılar siteye girdiği andan itibaren doğru yerde olduğunu düşünmelidir. Markanıza seçtiğiniz renk pazarlama stratejilerinizle uyumlu olmalıdır.

Web Tasarımda Fiyatları ve  Değişkenlik Sebebleri

Web tasarımlarda fiyatların değişmesi için bir durum söz konusu olabilir. Web tasarım için sunulmuş olan projede değişiklikler ya da özel talepler fiyatlarda değişikliğe sebeb olabilir. Sayfa sayılarında artış ve özel tasarımlar yine fiyatlandırmada etkili olabilir. Tasarlanan web sitesinin altyapısının ne olduğu önemlidir. E-ticaret sitesi ile herhangi bir bankanın web altyapısı bir olmayacağı için fiyatlandırmada farklılık oluşur.