Hi, How Can We Help You?

Aksu Web Tasarım

Aksu Web Site Tasarımı

Dijital Varlığınızı Aksu Web Tasarım İle Güçlendirin

Aksu Web Tasarım olarak süreçlerinizi baştan sona profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Web sitesi tasarımı yapmadan önce, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, sitenizin web tasarım aşamasında en iyi şekilde oluşturulmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle, web tasarım aşaması sadece bir web sitesi oluşturmakla sınırlı kalmamalı, aynı zamanda kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmalıdır. Kendinize sormanız gereken en önemli soru insanların sitenizi her gün ziyaret etmesi için tam olarak ihtiyacınız olan şey nedir ?

Aksu Web Tasarım hizmetlerimizle süreçlerinizi ilk günden son ana kadar şeffaf bir şekilde sizleri bilgilendirerek yapıyoruz.

Web Tasarımında Doğru Planlama İle Başarıya Ulaşın

Dijital dünyada attığınız adımların planlaması oldukça önemlidir. Aksu Web Tasarım olarak planlama aşamasından itibaren bütün adımlarda profesyonel ekibimiz tarafından en iyi web tekniklerini kullanarak başarılı çözümler üretiyoruz. Planlamanız uygulamaya başladığında doğru tekniklerle birlikte sizi hızla başarıya götürecektir. Websitenizin parçalarının sırasıyla oluşturulması , bakımları , kullanılabilirliği ve ayrıntıları stratejinizin odak noktası olmalıdır.

Web sitenizin kullanılma amacını tam olarak bilmeniz ve talep edilenin karşılığını kullanıcılara vermeniz başlangıç için önemli bir adımdır. Bu bilgi planlama ve karar alma aşamasında size yardımcı olacak ve web sitenizin geleceği için iyi bir altyapı kurmanızı sağlayacaktır.

Şirketinizin ulaşılabilir olması kullanıcılarınız açısından güven duygusunu güçlendirir. Yapılan araştırmalara göre web sitesi olan sitelerde memnun müşterilerin sayısı diğerlerine oranla çok daha yüksektir. Kullanıcılar giriş yaptıkları sitelerde geri bildirim bırakabilmelidirler. Bu sitenizin eksiklerini görmeniz ya da kullanıcıların taleplerine hızlı cevaplar verebilmeniz için önemlidir.

Aksu Web Tasarım olarak sitenizi nasıl tanıtacağınız konusunda en yenilikçi dijital çözümleri sizlere sunuyoruz.  Tanıtımını yapacağınız siteniz için en güçlü hamleleri yapmanız gerekir. Rakiplerinizin her zaman 1 adım önünde olmak için sizlere Aksu Web Tasarım olarak destek olmaktan memnuniyet duyarız. En yenilikçi reklam çözümleri , kullanıcı dostu websiteleri ve ileri teknoloji yazılım altyapısı planlaması yapılması gereken önemli faktörler arasındadır.

Web tasarım planlamanızda her adım kritik öneme sahiptir. Websitenizin güvenli olması ve kullanışlı bir arayüzüne sahip olması şirketinize ve oluşturduğunuz markalara saygı duyulmasını sağlayacaktır.

Web Tasarımında Rakip Analizi Yapmanın Önemi ve Yöntemleri

Aksu Web Tasarım olarak rakip analizini yüksek kaliteli bir web tasarım için önemli bir faktör olarak görüyoruz. Rakiplerinizin web tasarımlarını araştırarak, eksik ve fazla yönlerini not edebilirsiniz. Bu, sitenizi oluşturmadan önce kullanım açısından iyi bir adım olacaktır. Rakip analizi yapmak için bakmanız gereken ilk nokta alanındaki benzer sitelerin taraması olmalıdır.

Analizde rakip sitelerinizin açılış ve sayfa geçişlerindeki hızını kontrol edin. Kullanım açısından rahat olup olmadığı , sayfaların düzeni ve renk uyumluluğuna dikkat etmeniz gerekir.

Rakiplerinizin yayınladığı makaleleri inceleyin. Hangi detayların insanlar tarafından daha çok takip edildiği ve giriş yaptığı anahtar kelimleri Semrush , Ahrefs ya da benzeri web araçları ile yapabilirsiniz. Bu şekilde içerik planlamanızı yapabilir nereye ve hangi yöne doğru ilerlemeniz gerektiğini daha iyi anlarsınız.

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) konusunda rakiplerinizin çalışmalarını inceleyin ve neler yaptıklarını anlamaya çalışın. Aksu Web Tasarım olarak en iyi SEO ( arama motoru optimizasyonu ) hizmetini size sunuyoruz. Oluşturduğunuz planlama dahilindeki içeriklerin anahtar kelime yoğunluklarını , meta açıklamarı ve site haritaları gibi ayrıntıları iyi bir şekilde analiz edip üzerinde çalışın.

Rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ettikten sonra web sitenizde uygulamanız sizi üst sıralara taşıması için iyi bir çalışma olacaktır. Rakiplerinizde neyin iyi çalışıp neyin eksik olduğunu görmeniz kendi sitenizde ne yapıp yapmayacağınız konusunda size destek olacaktır.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımının (UX) Önemi ve Web Sitelerinde Başarının Anahtarı

Web sitenizin ana planlamasını yaptınız artık tasarım aşamasına geçebilirsiniz. Sitenizin kullanıcı odaklı olması gerekir. Kullanıcılar için ürün ya da hizmetlere rahat ulaşım konusunda başarı yakalamalısınız. Kullanıcı deneyimi tasarımı ( UX ) websitenizin kullanıcılarının gereksinmlerini bilmeli ve en etkin çözümlerle iyi bir şekilde kullanılmasını sağlamalıdır.

Aksu Web Tasarım olarak kullanıcılarınızın demografilerini , alışkanlıklarını , websitenizden gereksinim ve beklentileri en iyi şekilde analiz ediyor ve sitenizin gelişimi için kullanıyoruz.UX kullanımı, bir websitesinin kullanıcı deneyimini iyileştirerek daha ileri teknolojilere uygun bir çerçevede devam etmesini sağlar ve geriye düşmesini engeller.. En iyi UX geliştirme programları arasında Skecth , Adobe XD , İnVision , Figma , Framer bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve öğrenimi açısından Figma ve Framer rakiplerine göre daha basittir. Yinede işlevsellik konusunda rakipleri kadar güçlüdür.

SEO Stratejileri ile Web Sitenizi Arama Motorlarında Üst Sıralara Taşıyın

Aksu Web Tasarım olarak sizlere en kaliteli SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmasını sağlayabilir ve arama motorlarından sıralama almanızı sağlayabiliriz. SEO araçları arasında siteniz için gerekli araştırmaları yapmanız gereken bazı araçlar Semrush , Ahrefs , KWFinder , Moz , Answer The Public , Majestic ve Screaming Frog’dur.

Websitenizin üsrt sıralarda yer alması için kapsamlı bir SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışması yapmanız gerekecektir. İçeriklerinizin zengin olması için anahtar kelime yoğunluğuna dikkat etmeniz önemlidir. Amacınız sadece arama motoru değil aynı zamanda kullanıcılarınızın faydasına olmalıdır aksi takdirde içeriklerinizin görüntülenmelerinde düşüş yaşayabilirsiniz.

Sitenizin mimarisi basitleştirilmeli ve performansının takip edilmesi SEO ( arama motoru optimizasyonu ) için önemlidir.

İnternal link bağlantıları; websitenizde içeriden içeriye yapılan dahili bağlantılardır. Sitenizin DA/PA değelerinin yükselmesi için sayfalar içinde anlamlı bağlantılar önemlidir. Sayfalarınızın görünürlülüğünü arttırır. Dizine eklenme ve ön yükleme hızı açısından sayfalarınız arasında sörf yapan kullanıcılar için önemlidir. Makalenizi okuyan insanlar bazı kelimeleri anlamakta güçlük çekebilir bunun için vereceğiniz iç bağlantı kullanıcıyı sitenizde tutar ve bir diğer sayfanın görüntülenmesini sağlar. Arama motorları iç link bağlantılarını önemser ve başarılı iç linkleme yapan websiteleri sıralama ve trafik konusunda ödüllendirir.

External link bağlantıları; websitenizde içeriden dışarıya yani harici olarak adlandırılan bağlantılardır. Arama motorları içeriklerinizde gezen kişileri doğru bilgiye yönlendirmeniz için yaptığınız çıkış bağlantılarını önemser. Kaliteli harici bağlantılar sıralama ve trafik açısından sitenizi destekler. Ayrıca bu iki çalışma aynı zamanda sitenizin otorite puanı yani DA/PA değerine önemli katkılarda bulunur.

E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolu İyi bir Web Tasarımı

Antalya Web Tasarım olarak, yetenekli kadromuzla en yüksek kalitede E-Ticaret web sitelerini tasarlıyoruz. Web tasarımı e-ticarette insanlara nasıl göründüğü , nasıl hissettirdiği gibi güvenilirliğide etkiler. E-Ticarette web tasarımı ürünler arasında dolaşılması , kolay bulunabilmesi , güvenli hissettirmesi ve bu sayede satışların artmasına direkt olarak etki edebilir. Müşterileriniz logonuzda, tasarımınızda ve genel olarak renk seçiminde bir güvensizlik hissederse satın alım yapmayabilir. Web tasarımı markanızın imajı ile eşleşmeli ve kullanıcıların güvende olduğunu hissettirmesi dahilinde satış ortalamasını etkiler.

İyi bir web tasarım ile reklam kampanyalarında kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz. Görsel güzellik insanların beğenisini çekebilir ve tıklanma oranlarına etki edebilir. Mobil uyumlu bir web tasarımı ile e-ticaret sitenizde uygun bir görünümle müşterilerinizin siteden çıkışlarını durdurabilir ve uzun süreler harcamasını sağlayabilirsiniz.