Hi, How Can We Help You?

Kumluca Web Tasarım

Kumluca Web Site Tasarımı

Web Tasarımınızla Dijital Dünya Hızla Yer Edinin

Dijital ortamlarda rakiplerinizle rekabet edebilmeniz için kullanımı kolay mobil uyumlu bir websitesine ihtiyacınız olacaktır. Web tasarımı insanlarla şirketiniz arasında bağlantı kuran bir yapıdır. Kumluca Web Tasarım ile sektörünüzde en güçlü olun. Kullanıcılarınız web sitenizi incelerken markanız hakkında fikirler edinirler. Siteniz hakkında düşünceleri ile birlikte geri dönüş sıklıkları sitenizi ne kadar beğendikleri ile alakalıdır.

Marka kimliği oluşturmanın en iyi yöntemi sahip olduğunuz websitenin sizi tam olarak tanımlamasıyla birlikte oluşur. Web tasarımın şirketinizle alakalı olduğunu sitenize giriş yapan kullanıcılara aktarmalısınız.

Web sitesine giren kullanıcıların ilk gördüğü şey web tasarımıdır ve dolayısıyla şirketinizin yüzü sahip olduğunu webtasarımdır. Web tasarımınız insanlara kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmeleri için olanak tanımalı ve onlara zaman kazandırmalıdır. İnsanlar zaman kaybettiklerini düşündükleri zaman sitenizden hızlı birşekilde kaçmak isterler. Kumluca Web Tasarım hizmetleri olarak kullanıcıların sitenizde daha aktif olması ve markanızı beğenmesi için profesyonel ekibimizle sizlere destek olmak isteriz.

Kullanıcı Odaklı Minimal Web Tasarımları

Minimal web tasarımları değişen dijital dünyanın gereklilikleri karşıladığı gibi göze hitap etmesi yönündende tercih edilir. Oldukça şık , sadelik ve gözü yormayan tasarımlar olarak insanların beğenisini kazanırlar.

Örnek:

Apple.com.tr incelediğiniz zaman menülerin , sayfa yapısının, ürünlerin minimalist bir şekilde tutulduğu ve gözü yormayan bir dizayna sahip olduğu görülmektedir.

Örnek:

Stripe.com ödeme yöntemleri üzerinde dünyada oldukça popüler olan finansal şirkettir. Sayfa yapıları minimal tutulmuş ve gözü yormayan bir webtasarıma sahiptir.

Mobil Uyumlu Web Tasarımının Önemi

Çağın hızlı değişimiyle birlikte mobil kullanım sürelerinde oranlarda  Türkiye bir çok ülkeden daha fazla kullanım saatine sahiptir. Mobil uyumlu bir Responsive websiteler mobil cihazlar , tabletler ve masaüstü cihazların tamamına uyumlu şekilde çalışırlar.  Mobil uyumlu websiteler CSS, HTML ve JavaScript gibi yazılım dillerinin son sürümleriyle çalışabilmelidir. Kumluca Web Tasarım olarak hazırladığımız Responsive temaların aynı anda birçok farklı cihaza uyarlanmış şekilde hizmetinize sunuyoruz. Arama motorları sıralama almaları açısından Mobil uyumlu web tasarımların olduğu sitelere öncelik verirler. Mobil uyumlu optimize edilen websiteleri kullanıcı odaklıdır ve bu durum arama motorları tarafından ödüllendirilir.

Mobil duyarlı temaların ek olarak SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları başarılı ilerliyorsa markanızın yükselişi hızlı ve kalıcı olur. Mobil uyumlu bir website yapmanın diğer amacı ikinci bir site yapmanıza gerek kalmaz. Yeterli teknik bilgiye sahip değilseniz Kumluca Web Tasarım olarak sizlere uzman kadromuzla yardımcı olabiliriz.

SEO Odaklı Web Tasarım ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

Kumluca Web Tasarım olarak SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve yetenekli SEO ( arama motoru optimizasyonu ) uzmanı arkadaşlarımızla sizlere destek vermek için hazırız. Web sitenizin arama sonuçlarında görünürlülüğünü arttırmak için yapılan çalışmalara SEO yani arama motoru optimizasyonu denir. SEO stratejisi web tasarımın oluşum anından itibaren başlamalı ve devam etmelidir. Google , Yandex , Bing gibi arama motorları örümcek olarak adlandırdıkları web sitelerini tarama yöntemleri ile sitenizde güncellenen , eklenen ya da silinen parçaları okur ve analiz ederek sizi sıralamalarda ve trafik alma konusunda uyarır. Google search ve Yandex Metrica gibi siteleri kullanarak websitenizi tarayan robotlar ve kullanıcıların giriş çıkışlarını ve hangi sayları daha çok ziyaret ettiklerini inceyebilirsiniz.

Semrush , Moz , Ahrefs , ScreamingFrog gibi araçlar ile hem sitenizin ilerlemesi gereken içerikleri hemde web sayfanızdaki hataları bulmanızı kolaylaştırır. Arama motorları iyi bir SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu tasarıma sahip olan siteleri ödüllendirirken. Bunun tersi hiçbir SEO çalışması yapılmamış sitelerin trafik akışlarını yavaşlatıyor. İyi bir SEO uyumlu webtasarım sitenizin hızlı açılması için gerekli altyapılara sahiptir. SEO (arama motoru optimizasyonu ) uyumlu web tasarımınız; hızlı yüklenme ve sayfalar arasında hızlı geçiş için iyi bir sunucuyla desteklenmelidir. Antalya Web Tasarım olarak, geleceğinizi güçlü bir şekilde yönlendirmeniz ve başarı yakalamanız için başlangıçtan son aşamaya kadar SEO (arama motoru optimizasyonu)  desteği sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

İyi bir web sitesi SEO desteği ile sıralama almakta güçlük çekmez ve marka değerine değer katar.

Kumluca Web Site Tasarımı Fiyatları

Webtasarım fiyatları siteniz için bulunacağınız taleplere göre şekilenmektedir. Altyapı farklılıkları fiyatlandırmada etkili olabilmektedir. Talepleriniz doğrultusunda tasarım ilerledikçe yapılacak değişikliklerle beraber fiyatlar değişebilir. Rehber olarak paylaşımlar yapacağınız blog sitenizin alt yapısı ile büyük ticari işlemler yapılacak olan sitelerin altyapısı bir olmayacağı için fiyatlarda farklılıklara etki eden durumların başında gelmektedir.