Hi, How Can We Help You?

Korkuteli Web Tasarım

Korkuteli Web Site Tasarımı

İşletmenizin Dijital Dünyadaki En Önemli Parçası Websiteniz

İyi bir websitesine sahip olmak için Korkuteli Web Tasarım hizmetlerinden faydalanın. İnsanlar sitenize giriş yaptıktan hemen sonra sitenizin web tasarımına bakarak markanızı yargılayabilirler. Kısa süre zarfında müşterilerinizi etkilemeniz ve websitenizin devamlı ziyaretçileri olmaları için iyi bir başlangıç yapmanız gerekir. Websiteniz modası geçmiş bir tarza sahipse kullanıcılarınız markanı sitenizle yargılar ve çok iyi bir şirket olsanız bile olumsuz yönde dönüşler alırsınız. İnsanlar her zaman yeni bir sitede farklı içerikler aramaya devam edeceklerdir. Potansiyel müşterilerinizi bir kere kaçırdığınız zaman birdaha geri dönüşleri çok zor olabilir. Bu sebeble başlangıçtan itibaren web tasarım konusunda kullanıcı dostu , göze hitap eden ve mobil uyumlu olmasına önem vermelisiniz. Kısaca iyi bir web sitesinin oluşum aşaması profesyonel destek almadan zorlu geçebilir. Korkuteli Web Tasarım sizlere bu süreçte tam destek vermek için her zaman hazırdır.

Kullanıcı Odaklı Responsive Web Tasarımın Önemi

Kullanıcı odağı arama motorlarının web sitelerinin internet ortamında daha geliştirilebilir ve daha kalliteli olması açısından önemlidir. Responsive kelime anlamıyla hassas , duyarlı ve esnek gibi anlamlara çıkmaktadır. Responsive tasarımla üretilen websiteleri kullanıcıların kullandığı cihazlara tepki vererek ona uygun hale gelir. Farklı ekran çözünürlüklerine göre kendisini uyarlaması sayesinde ikinci ya da üçüncü bir websitenin kurulmasına gerek kalmaz. Responsive tasarımın amacı sitenin ekranına tam olarak oturmasıdır. Bu şekilde mobil uyumlu cihazdan bağlanan kişiler için resimler , yazı fontları ve genel site düzeni otomatik olarak ayarlanır. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarının websitelerden beklentileri kullanıcıların daha rahat zaman geçirebilecekleri ve kullanırken zorluk yaşamayacakları sitelerin geliştirilmesidir. Korkuteli Web Tasarım olarak sizlere sunduğumuz altyapının yüksek güvenlikli olması için en iyi yazılımcılarla çalışıyoruz.

 Mobil Uyumlu Webtasarımın Avantajları ile Öne Geçin

Mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte artık dijital ortamda mobil uyumlu webtasarımlar dahada öncelik kazanmıştır. Arama motorlarının sıralama ve trafik konusunda öncelik vermesi yine mobil uyumlu webtasarım için önemli seçim faktörüdür. Arama motorları kullanıcı deneyimleri geliştirilsin diye zaman zaman güncellemeler yaparlar. Bununla kullanıcıların kullanım kolaylığını arttırmak ve daha gelişmiş bir web ortamı yaratmak amaçlanır. Tasarımın mobil uyumlu olması trafik akışını doğrudan etkiler ve daha hızlı dönüşümler almaya başlarsınız. Korkuteli Web Tasarım olarak sizlere sunduğumuz hizmetin dahilinde ilk günden son güne kadar yapılan çalışmaları şeffaf olarak sizlere sunuyoruz. Mobil uyumlu websitenizde hızlı bir altyapıya sahip olmanız önemlidir.

Sosyal Medyanın Webtasarım Üzerindeki Etkileri

Webtasarımı sosyal medya eklentileri olmadan tamamlanamaz. Sosyal medya günümüzde insanların en çok vakit geçirdiği alanların başında gelmektedir. Webtasarımınıza sosyal medya linklerinizi entegre etmeniz sitenizin büyümesine olanak sağlayacaktır. Kullanıcılarınızın beğeneceği bir yazıyı hızlı bir şekilde paylaşabileceği bir alan olan sosyal medya için erişilebilen bir sosyal medya bağlantısı önemlidir. Sosyal medya tasarım aşaması dışında tasarımdan sonrada sitenize trafik pompalar ve paylaşılan linkler sayesinde arama motorlarının dikkatini çekersiniz. Korkuteli Web Tasarım olarak sizlere verdiğimiz hizmetin ilk aşamadan son aşamasına kadar uzman web tasarımcı ekibimizle yanınızdayız. Sosyal medya site altyapıları ile sitelerin kullandığı sunucu ve tasarımlar birbirinden tamamen farklı olsada insanlar sosyal medyada gördükleri hız ve kullanıcı deneyimini sitelerdede isterler. Buda sitelerin hızlarını arttırmaları gerektiği anlamına gelir. Web tasarım aşamasında olabildiğince hafif bir site yapılması bu yüzden önem arz eder.

Web Tasarım ve Etkili SEO Çalışmaları

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları websitelerin olmazsa olmazıdır. Bir web sitesi kurulduğu andan itibaren SEO ( arama motoru optimizasyonu ) uyumlu olmalıdır. Kullanım açısından sitenize giriş yapan müşterileriniz en iyi deneyimi yaşamalıdır. Kafasını karıştıracak gereksiz görsellerin olmadığı şık , göz rahatsızlığı yaratmayacak bir düzende olmalıdır. Web sitenizin derinliği en fazla 3. URL de son bulmalıdır. Arama motorlarının sitenizi taramak için gönderdiği örümcekler 4. ve 5. derinlikteki URL leri göremeyebilirler. Yeni giriş yaptığınız linklerin görüntülenmemesi index almanızı zorlaştırır. Bu sebeble çok kaliteli ve özgün olan paylaşımlarınız iyi hit alamayabilir ve size ek olarak para ve zaman kaybına sebeb olabilir.

Korkuteli Web Tasarım olarak yetenekli SEO ekibimizle sizlere özel analizlerimizle beraber yenilikçi çözümlerimizi sunuyor ve gelişiminizde size destek oluyoruz. Anahtar odaklı içerikler oluşturmalısınız. Araştırmalar yapabileceğiniz Semrush , Ahrefs , Moz , KWFinder gibi analiz araçlarından destek alarak devam edebilirsiniz. Antalya Web Tasarım olarak şunu ifade edelim seo çalışmalarında en önemli faktörlerden biri de URL girişleriniz anlamlı ve okunabilir olmasıdır.

Örneğin:

https://www.antalyamedyaajans.com/dijital-isler/muratpasa-seo-hizmeti/

Başlıklarınızı oluştururken dikkat etmeniz gereken bir başka kural pozitif kelimeler kullanmanız gerekir. Pozitif kelimeler yazınızın SEO puanını direkt olarak etkiler. Şuradan tam listeye erişim sağlayabilirsiniz. https://gist.github.com/mkulakowski2/4289437

Sitenizin mobil uyumlu olması SEO puanınızı etkileyebilir. Sitenizin tasarımı çok iyi olmalı ancak iyi bir sunucu hizmeti alamıyorsanız genel olarak siteniz kullanıcı kaybı yaşayabilir. Sunucu konusu ayrı bir öneme sahip olup farklı hosting firmaları özellikleri açıklayarak odaklanmanız gereken alanı tarif ederler. Sitenizin hızını ölçebileceğiniz farklı tarama puanlama siteleri bulunmaktadır.

Örnek:

https://pagespeed.web.dev , https://gtmetrix.com

Korkuteli Web Tasarım Fiyatları ve Etkileyen Faktörler

Webtasarımı fiyatlarını etkileyen bir çok faktör olabilir. Sitenin karmaşıklığı , derinliği , işlevselliği fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Yerel pazarda etkin olmak isteyen bir web site ile dünya genelinde etkin olmak isteyen bir websitenin tasarım ve altyapısı birbirinden çok farklı olacaktır. Bu direkt olarak fiyatlandırmaya etki eden özelliklerden bir kaçıdır. Profesyonel hizmet alacağınız bazı tasarımcılar proje üzerine fiyatlandırma yaparken bazıları saatlik çalışma talebiyle devam ederler. Bu şekilde de fiyatlandırmada farklılıklar oluşabilir.