Hi, How Can We Help You?

Kemer Web Tasarım

Kemer Web Site Tasarımı

Web Tasarımın Markanızın Gelişimindeki 5 Önemli Adımı

İşletmenizin online varlıklarını en iyi şekilde yönetmek ve geliştirmek için Kemer Web Tasarım olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım, markanızın değeri açısından büyük bir öneme sahiptir. Markanızın ilerleyen zamanda öncülüğünü yapacak olan web yüzünüz kimliğiniz olarak dijital ortamlarda bulunmalıdır. Gelişen Web çağının yeniliklerini yakalamak bir şirketin varlığının güçlü olduğu hissini insanlarda uyandırmalıdır. Gelişen çağın yenilikleri ile uğraşmayan büyük şirketler kullanıcılarının gözünde kendini geliştiremeyen ve fayda alınamayacak bir şirket görünümü elde eder. İnsanların online ortamlarda harcadığı sürelerde artış olduğu gözlemlenmektedir. İnsanlara web ortamında iletişim ve hizmet sağlama kolaylığı sunmak, bir şirket için kesinlikle en iyi şekilde olması gereken bir durumdur. Web hizmetlerinizin gelişimi için Kemer Web Tasarım olarak bizlerle iletişime geçin.

Mobil Uyumlu Web Tasarım ile Markanızı Her Yerde Aktif  Tutun

Mobil cihazların kullanımlarında yaşanan artış sebebiyle markalar mobil uyumlu ek site yapma gereksinimi duymuştur. İnsanların kolay ulaşabileceği bu hizmet sayesinde hem trafik artışı hemde kullanıcıları mutlu eden bir şirket oluşumu sizleri ileriye yönelik önemli bir adım attıracaktır. Web geliştiricileri her türlü cihaza uyum sağlayan Responsive Web Teması ile siteleri ikinci bir tema oluşturma gereksiniminden kurtarmıştır. Responsive Tema bir çok farklı boyutta tablet , mobil cihaz ve masaüstü web olarak hepsinin boyutlarına göre kendini ayarlayabilmektedir. Kemer Web Tasarım olarak ana amacımız markanızın değerini arama motorlarında arttırmak ve dijital ortamlarda hızlı yükselmeniz için ileri seviye adımlar atmaktır.

Responsive Temaların arama motorlarında sevilmesinin bir çok sebebi vardır. Bütün cihazlarda uyumlu çalışması , kullanıcı deneyimi odaklı olması , html , css , Javascript’in uyumlu olabileceği her cihaz ortamında sorunsuz çalışması.

Müşterilerinizle etkileşiminizi ve memnuniyetlerini artırarak daha fazla zaman geçirmelerini sağlayın. Hizmetlere hızlı erişim ve işlemleri kolaylaştırarak sitenizdeki kullancı deneyimini iyileştirin. Bu durum arama motorlarındaki sıralamanızı (Google.com, Yandex.com, Bing.com, Yahoo.com gibi) artırmanıza ve web sitenizin otorite puanına katkıda bulunmanıza yardımcı olur. Kemer Web Tasarım olarak, her bir işlemde profesyonel ekibimizin katkısını ile , en ileri web teknolojilerini tasarımın ilk dakikasından sitenizin en son haline kadar en iyi şekilde uyguluyoruz.

Duygusal Tepkiyi Etkileyen Web Tasarım Renkleri ve Markanız

Marka kimliğinizi yansıtan renkler müşterilerinize uyarı veren ve burdayım diyebilen bir cesurlukta olmalıdır. Kendini belli eden renkler kullanıcılarına güven verebilir , açlık hissi uyandırabilir , heyecanlandırabilir ya da insanların benliklerinde en derinlik hissiyatı uyandırabilir. Kemer Web Tasarım olarak sizlere uyumlu renk seçimleri ile tecrübeli ekibimiz en yenilikçi web hizmetlerini sunmaktadır. Bankaların markaları için en çok kullandığı rengin mavi  olduğu görülür. Banka hakkında bir bilginiz olmasa bile siz farkında olmadan güven duygusu renk tarafından sizlere aktarılır. Yiyecek ve içecek firmalarına örnek gösterilirse KFC , BurgerKing , CocaCola , Pringles , Çaykur , Şenpiliç , Namet gibi markaların açlık hissini uyandıran kırmızı rengi kullanımında profesyonel olmaları bir markanın değerlenmesi için önemli bir adımdır. Markanızın ana rengi sitenize giren müşterilerin doğru adreste olduğunu hissettirmesi gereken önemli bir detaydır.

Karışık renkler sitenizde dağınıklık oluşturabilir. Sizin için kullanılması gereken başlıca renklerin seçimi ve web tasarım aşamasında sitenizde düzenli bir biçimde dağılması kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için dikkat edilmesi gereken bir faktördür.

SEO Performansınızı Arttırın ve Siteniz Uçuşa Geçsin

Kemer Web Tasarım olarak SEO ( arama motoru optimizasyonu ) alanında Türkiyenin en yetenekli uzmanlarıyla çalışmaktayız. Sitenizin web tasarımdan itibaren SEO ( arama motoru optimizasyonu ) güncellemeleri ile donatılmış olması rakiplerinize göre önde başlamanız anlamına gelir. Web tasarım aşamasında SEO ayarları kullanıcı deneyimi , hızlı ve kullanışlı bir web temasının oluşturulma sürecindeki bir çok detayla bağlantılıdır.

Arama motorları tarafından kolay bir şekilde listelenmek için web tasarımın hızlı , kullanıcı deneyim odaklı ve derinlik konusunda maksimum 3. Dereceye kadar inmiş olması gerekir. Sizi sıralamada iyi bir hızla yükseltebilecek bir çok SEO çalışması Kemer Web Tasarım ekibi tarafından başarılı bir şekilde en şeffaf haliyle hizmetinize sunulmaktadır.

İçeriklerinizin anahtar kelime yoğunluğunu iyi planlamanız gerekir. Semrush , Ahrefs , Moz , KWFinder , Keyword Planner gibi araçlar SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmalarınızı yapmanız gereken önemli araçlardır. Ayrıca Screaming Frog gibi bir araçlada sitenizdeki yapısal hataları bulabilir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sitenizin başlıkları konusunda arama motorları taleplerini göz önünde bulundurun. Yandex , Google ve Bing gibi arama motorları içeriklerinize ekleyeceğiniz URL lerin SEO puanı artışı için pozitif kelime ve 1-9 arasındaki rakamlar kullanarak kalite puanına etki etmelisiniz.

 

Örneğin

En Güzel Kilim Modelleri 2023 – Uşak Kreasyonu

URL oldukça anlaşılır bir şekilde nereye gittiğinizi size söylemelidir.

Örneğin

https://www.antalyamedyaajans.com/hizmetlerimiz/antalya-produksiyon/

 

Bunlara ek olarak içerik başlıkları dizilimi önemlidir. Başlıklarda konunun tam olarak ne olduğunu açıklamalı kullanıcının okumaya devam etmesini sağlamalısınız. Alaka düzeyi yükseldikçe insanlar okumaya devam ederler.

Güçlü bir sunucu ile website hızınız düşmemeli ve kullanıcılarınıza iyi bir sörf deneyimi sunmalıdır.

Web Tasarım Fiyatlarındırma Faktörleri

Kemer Web Tasarım olarak sektörün en iyi yazılımcılarından oluşan ekibimizle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Web tasarımların alt yapı değişkenlikleri fiyatlandırmada değişikliğe sebeb olabilir. E-ticaret için kurulacak olan sitenin altyapısı daha detaylı ve farklı ödeme sistemleri ile entegre şekilde çalışabilmelidir. Blog sitesi için kullanıcıların yorum yapabileceği paylaşımlarını yapabileceği ekletiler olması yeterli görülür. Bu farklılıklar fiyatlandırmada etkilidir.