Hi, How Can We Help You?

Kaş Web Tasarım

Kaş Web Site Tasarımı

Web Tasarımın Önemi ve  Markanızın Ekran Yüzü

İnsanlar artık herşeyi internetten araştırıyor ve zamanlarının bir çoğunu buralarda geçiriyorlar. İşletmenizin görünürlülüğü dijital dünyada arttırmak için iyi web tasarıma ihtiyacınız olacaktır. Kaş Web Tasarım ekibi olarak sizlere son teknoloji ile desteklenen web hizmetlerini gurula sunuyoruz. İlk izlenim müşteriler adına çok önemlidir. Potansiyel müşteriler şirketin marka değerini web sitesinin görünümüyle yargılayabilir ve iş yapma konusunda karar alabilirler. Web sitenizin görünümü aynı zamanda en önemli pazarlama aracınızdır. İçeriklerinizi detaylı bir şekilde sitenize yerleştirebilir potansiyel müşterilerinizi ortağınız haline getirebilirsiniz. Sizinle iş yapmak için iletişime birebir geçeceği ilk nokta web sitenizdir.

Tasarımınız  kullanıcılara ne kadar kullanışlı olup olmadığı ve markayı yansıtıp yansıtmadığına kadar karar aldırabilir. Rakipleriniz her zaman en iyisine sahip olmak isteyeceklerdir. Bu durumu göz önünde bulundurup sizin için en avantajlı ve uygun olan web tasarımını sitenizde aktif edin. Kaş Web Tasarım olarak hızlı ve yetenekli web tasarım ekibimizle sizlere geleceğinize yön verecek olan site temanız için destek olmaya her zaman hazırız.

Responsive Web Tasarım ile Bütün Cihazlarda Aktif Olun

 Kaş Web Tasarım olarak en güçlü altyapı hizmetlerini ve yazılımlarını kullanıyor ve Responsive tasarım ile sahip olduğunuz markanızın arama motorlarında en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz. Responsive tasarım mobil cihazlarda en iyi şekilde uyum sağlayabilen ve kullanıcılara deneyim konusunda rahat bir gezinti sağlayan temalardır.

Arama motorları mobil uyumlu tasarımlara öncelik tanırlar.

Yazı fontları , resimler , kategori görünümleri ve anasayfa büyüklüğü elinizdeki cihaza göre şekillenir. Arama motorları kullanıcı deneyimini önemseyen markaları dijital dünyada sayfalarda hızlı sıralama aldırır ve trafik ile ödüllendirirler. İnsanlar mobil telefonlarını internetin hızı ve kalitesi sayesinde artık her yerde rahatça kullanıyorllar. Sörf yapmak istedikleri sitelere giriş yaptıkları zaman farklı telefon boyutu olsa bile en iyi uyumu talep ederler. Bir kaç adet site yapmaktansa her boyuta göre kendini ayarlayan bir Responsive tasarımlı siteye sahip olmak hem size arama motorlarında fayda sağlar hemde yapım aşamasında olduğunuz tasarımlardan tasarruf etmeniz için önemlidir.

Markanızın Rengi Web Yüzünüz

Web tasarım aşamasında insanlara en doğru renk seçiminizi göstermelisiniz. Web ekranı açıldığı an kullanıcılarınız doğru adreste olduğunu sitenin adını incelemeden önce hissetmelidir. En doğru renklerle kullanıcılarınızın bilinçaltına doğru mesajı vermelisiniz. Fastfood markalarının kırmızı , turuncu ve sarı renkleri kullanım sebebi açlık hissini uyandırma olması renk seçiminde yiyecek içecek sektöründeyseniz en doğru seçenek olabilir. Yinede bazı renkler farklı kültürlerde farklı anlamlarada denk gelebildiği için iyi araştırılıp karar verilmesi gereken bir konudur. Kaş Web Tasarım ekibi olarak yaratıcı fikirlerimizle markanızı dijital dünyada lider konumuna getirmek hedefimizdir.

Güçlü SEO Adımları ile Zirveyi Hedefleyin

Kaş Web Tasarım olarak SEO ( arama motoru optimizasyonu ) alanında yetenekli ekibimizle sizleri zirveye çıkarmak ana hedefimizdir.

İçeriklerinizin planlaması zengin anahtar kelime araştırmaları ile destekleyin. Semrush , Ahrefs , Moz , KWFinder , Majestic gibi araçlarla uzun kuyruklu , düşük rekabet ve yüksek tıklanma oranlarına sahip kelime araştırması yapabilirsiniz. ScremingFrog aracı ile sitenizdeki gereksiz linklerin bulunması ve  temizlenmesi gibi farklı işlemler için kullanabilirsiniz.

Web tasarım aşamasında sitenizin hızlı bir altyapıya sahip olması önemlidir. Sunucu seçimi bu konuda çok önemlidir. Wordpres temalara özel sunucu destekleri olduğu gibi farklı altyapılara farklı sunucu destekleri mevcuttur. Sitenizin trafik yoğunluğu ve altyapınıza göre size en uygun olan sunucuyu  seçmeniz önemli bir SEO destek çalışmasıdır.

Sitenizin arama motorları tarafından kolay okunabilmesi ve görüntülenmesi sitenizin sıralama almasını hızlandırır. Bu şekilde trafik artışı ve daha fazla dönüşüm alabilirsiniz. Sitenizin Mobil uyumlu olması SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmalarına pozitif anlamda destek verir.

Sitenizde kullancağınız başlıklar ve URL yapılarında pozitif kelimeler kullanmanız SEO puanı açısından önemlidir. Listede bulunan kelimelerin başıklarınıza uygulayabilir arama motorlarında daha görünür olabilirsiniz.  https://gist.github.com/mkulakowski2/4289437

Web sitenizin sitemap güncellemelerini içeriklerde güncellemeler yaptıkça güncellemek önemlidir.

Sosyal Medyanın Web Tasarımda Önemi

Kaş Web Tasarım olarak yazılım ve sosyal medya uzmanlarımız tarafından sitelerde en kaliteli şekilde sosyal medya eklentilerini sizler için entegre ediyoruz. Sosyal medya eklentileri webtasarımının olmazsa olmaz parçalarının başında gelmektedir. Tasarımda sosyal medya butonları kullanıcıların görebileceği bir konumda olmalıdır. Bu butonlar paylaşımı kolaylaştırır ve siteye çekilen trafikte etkili olur.

Web Tasarımı Fiyatları ve Etkileyen Faktörler

Markanızın kaliteli bir web altyapısına sahip olması önemlidir. Farklı web altyapıları farklı tasarımlarla birlikte detaylı bir websitesinin kurulumu zaman alabilir ve bu durum fiyatlandırmaya etki edebilir. Web tasarım aşamasında taleplerinizin değişmesi gibi durumlar hazırlanan altyapıda tamamen değişikliğe sebeb olabilir bu durumda fiyatlandırmaya etki eden durumların arasındadır. Antalya Web Tasarımı olarak yetenekli yazılım ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan menuniyet duyarız.