Hi, How Can We Help You?

İbradı Web Tasarım

İbradı Web Site Tasarımı

Web Tasarım Dijital Dünyadaki Yüzünüz

Web tasarım şirketinizin ilk görüntüleneceğialan ve hakkkında fikir edinilecek yerdir. Bunun için tasarımınızı kurumsal kimlliğinize yakışacak şekilde yaptırmanız sizin için çok önemlidir. İbradı Web Tasarım olarak sizlere her türlü yazılımsal ve pazarlama alanında destek olmak için hazır bulunmaktayız.

Responsive Tasarımın Web Tasarımda Avantajları

Web tasarım ve teknolojik gelişmeler hiç durmadan ilerlemektedir. Mobil cihazların ve tabletlerin kullanımının artışı ile birlikte web tasarım sadece web tasarımın yönü tam uyumlu , duyarlı ve kullanışlı olma yolunda ilerliyor. İbradı Web Tasarım olarak güncellenen dijital dünyada sizi desteliyor ve zamanın hızını kolay bir şekilde yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Duyarlı web tasarımlar web sitenizin herhangi bir cihazda tam uyumlu çalışmasını sağlar ve kullanıcı deneyimine pozitif katkıda bulunur. Responsive Tasarımlar mobil uyum ve kullanıcı deneyimi açısından tercih edilen bir konumdadır. Bu şekilde mobilde , tabletlerde , web masaüstü ve uygulamalarda rahatça kullanılmaktadır. Duyarlı tasarımın cihaz boyutuyla beraber ekran çözünürlüğündede web sitelerinin içerikleri en kaliteli şekilde uyarlaması arama motorları tarafından benimsenmektedir. Bu sayede kullanıcı deneyimi ön planda tutulmuş olur ve ödül olarak iyi bir sıralama , iyi bir trafik akışı ve otorite puanı artışı gözlemlenir.

Gelişmiş kullanıcı deneyiminin avantajı içeriğin boyutu , yazı şekillerinde aksamalar ve ana temada tuhaf görünümler olmaksızın devam etmesidir. Site içerisinde özgür ve rahat bir şekilde sörf yapmanız sağlanır. Bunun sitenize katkısı insanların oturum sürelerinde artış yakalamanız ve dönüşüm oranlarında artış. Google.com , Yandex.com , Yahoo.com , Bing.com gibi arama motorları sıralamada mobil uyumlu sitelerin görünmesini tercih etmektedir. Bu nedenle SEO uyumlu bir web tasarımınızın olması sizin için avantajdır.

İbradı WebTasarım ekibi olarak sizlere en uygun web hizmetini uzman ekibimizin desteğiyle sunuyoruz. Responsive tasarımlar her cihaz için ayrı ayrı oluşturulmaz. Tek bir tasarımla bir çok cihazda en uyumlu haliyle kullanıcılarınıza hizmet sunar. Buda sizlere hem parasal hemde vereceğiniz emeklere nazaran tasarruf sağlar. İyi bir içerik yönetimi uygulaması ile duyarlı temanızı kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Dijital Dünyanızı Sosyal Medya ile Güçlendirin

İbradi Web Tasarım olarak hızlı ve modern pazarlama stratejilerinin en temel bileşenleri web sitenizde aktif ediyor marka değerinizi arttırıyoruz. Kaliteli bir web tasarımın amacı çevrimiçi görünürlülüğünüzü arttırmak , potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek gibi faktörler dahildir. Sosyal medya alanı bir markanın mal ya da hizmetlerinin pazarlanması için ideal bir alandır. Bir şirketin varlığının daha iyi görülebilmesi için insanların en aktif olduğu dijital ortamları takip etmek ve hepsinde varlık göstermek çok önemlidir.

Sosyal medya ile websiteleri birbiriyle tamamen bağlıdır. İnsanların zamanlarının çoğunu sosyal medyada geçirmesi hangi alanda yolunuzu çizmeniz konusundada size fikirler verir. Şrketinizin hedef kitlesine ulaşması için atılması gerekn önemli bir adım olmakla birlikte sitenizinde kullanıcı dostu , hızlı ve güzel bir börünüme sahip olması sizin için artı puan getirir.

Şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtmak istedğiniz dijital ortamlardaki projelerinizi profesyonel İbradı Web Tasarım ekibimize emanet edebilir ve maksimum kalitede dönüşler alırsınız. Özenle geliştirilen websitesinin imajı etkileşime geçen kitleye hazır olduğunu hissettirmelidir. İşletmeler sosyal medyayı iletişim kanalı olarakta kullanmaktadır. İnsanların sizinle iletişime geçebileceği en kolay yol sosyal medya üzerinden destek alabilmeleridir.

Sıralamalarda Hızla Yükselmek İçin SEO

Websitenizin belli bir hızda yükselmesini sağlamak SEO çalışmalarıyla gerçekleşir.Antalya Web Tasarım olarak alanında uzman SEO ( arama motoru optimizasyonu ) ekibimizle trafik ve sıralama almanızı kolaylaştırıyoruz. Bir dizi uygulama ve yazılımsal değişimlerle arama motorlarında üst sıralara çıkmanız gayet mümkündür.

Arama motoru optimizasyonu için yapılan bu çalışmalar , markanızın talep ettiği trafik akışını bir şekilde sizlere kazandırmayı amaçlar ve uzun bir zaman dilimi içerisine yayarak gerçekleştirir.

Bir websitenin görünürlülüğünü arttırmak , sıralama almasını sağlamak , trafik artışı elde etmek için SEO ( arama motoru optimizasyonu ) vazgeçilmez bir anahtardır. Siteniz için oluşturmanız gereken anahtar kelimerin planlaması içerikleriniz için önem arz eder.

Başlık planlamaları için answerthepublic.com iyi bir araç olabilir. SEO ( arama motoru optimizasyonu ) araçları ücretsiz bir şekilde belli bir seviyeye kadar kullanabilirsiniz. Semrush.com , Moz.com , Ahrefs.com gibi sitelerden anahtar kelime planalamaları , başlık önerileri , sitenizin genel durumu ve eksiklerini görebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu sitelerin trafiğini arttırmaya yönelik çalışamalardan oluşur. Bunların içinde link düzenlemesi , içerik güncellemeleri , başlık ayarları , site hızının yükseltilmesi gibi bir çok ayar yapılabilir.

Web Tasarım Fiyatları ve Değişkenlik Sebebleri

Web tasarımlarda fiyatlar kullanıcıların taleplerini karşılayacak altyapı ve benzeri taleplere göre değişebilir. E ticare tasarımları ile normal bir blog tasarımda fiyat farklılıkları olabilir. Sitelerin alt yapılarında kullanılan yazılımlar , projenin büyüklüğü ve taleplerin değişimi fiyatların değişiminde etkilidir.