Hi, How Can We Help You?

Gündoğmuş Web Tasarım

Gündoğmuş Web Tasarım

Web Tasarımında Hedef Belirleme Ve Marka Yükselişi

Hedef belirleme web tasarım aşamasındaki projenizin başlangıç aşamasıdır. Bir markanız yoksa sitenizin amacı , stili girilecek olan içerikleri hedeflerinize göre şekillendirmelisiniz. Sitenizin başarıya ulaşabilmesi için doğru hedefleri belirlemeniz önemlidir. Gündoğmuş Web Tasarım Ajansı şirketiniz için en etkili hedef stratejisini belirmektedir.
Web sitenizin kurulmadan önce ne tür bir çevrimiçi ortam yaratmak istediğinizi bilmelisiniz.  Daha sonra gitmek istediğiniz yolda sizlere eşlik edecek partnerleri ya da araçları bulmanız amacınızda size hizmet edecektir. Hangi demografig yapıya içerik üreteceğiniz ya da hizmet vereceğiniz de önemlidir.

Örneğin bir oyun için web tasarım yaptırıyorsanız daha renkli eğlenceli ve bir çok butona sahip bir siteye yönelebilirsiniz. Ancak emekliler için hizmet verecek ya da içerik girecek bir sitenin rengarenk olması ciddiyet konusunda sizlere sorun yaşatabilir. Gündoğmuş Web Tasarım ekibi olarak sizlere bir çok dijital hizmeti sunabilir ve hedeflediğiniz noktaya ulaştırabiliriz.

Sitenize gelen insanların artış oranları ve hedeflerinizi ölçmeyi düşenebilirsiniz. Bunun için kullanılan araçları öğrenmeniz ve iyi bir araştırmacı olmanızda fayda vardır. Hedeflediğiniz kitlenin hangi içeriği daha çok sevip sevmediğini google searc console üzerinden inceleyebilirsiniz. Dikkatli bir araştırma ve sonuçlandırma ile hangi içeriğin talep gördüğünü öğrenir ve o tür içeriklerin girişine ağırlık verebilirsiniz.

Gerçekçi hedeflerden uzaklaşmayın!

Websiteniz yeni ve girdiğiniz içerikler, tasarımlarınız, reklam girişleriniz en üst seviyede ancBu tarz bir girişimcilikle gerçekçi hedeflere ulaşmanız imkansızdır. Doğru adımları attıktan sonra sabırlı olmak başarınızın anahtarı olacaktır.

Mobil Uyumlu Web Site Tasarımının Önemi

İyi bir websitesine sahip olmanın en önemli parçalarından biride mobil uyumlu bir website olmasından geçer. Bir çok arama motoru mobil uyumlu websiteleri diğer websitelere göre daha fazla sıralamaya sokmaktadır. Bununla birlikte sadece mobil uyumlu olması arama motorları için yeterli değildir. Aynı zamanda kullanıcı deneyimide çok önemlidir. Gündoğmuş Web Tasarım olarak kaliteli yazılım ekibimizle bütün web , dijital ve birçok farklı altyapıyı en iyi şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Kullanıcılarınız zamanlarını sitenizde nasıl geçiriyor ? Aradıkları şeyleri bulabiliyorlar mı ? Bu gibi soruların cevaplarını verebilen sitelerde insanlar daha fazla zaman geçiriyorlar. Sitenizin mobil uyumlu , hızlı ve kullanışlı olması sayesinde binlerce dönüşüm kazanırsınız. Sitenize insanlar mobil cihazlar üzerinden ulaşamazlarsa sitenizin kullanım oranıyla beraber kullanıcı deneyimindeki kötü sonuçlar sıramanızda eksiye sebeb olacaktır.

Bu nedenle Responsive web tasarımını önemsemeniz sizin için iyi olacaktır. Bir çok farklı cihazda rahat bir şekilde çalışabilen ve her türlü resim , font uyumunun otomatik olarak düzeltildiği bir sistem size kazanç getirecektir. Responsive tema kullanımı aynı zamanda ikinci bir web tasarım ihtiyacını ortadan kaldırıp maddi olarak fayda sağlayacaktır.

Mobil uyumlu bir website arama motorları tarafından sevilsede artık herkesin önemsediği bir konu olduğu şüphesiz. Bununla birlikte arama motorlarında öncelikli sıralamada görünmek için kullanıcı deneyimini geliştirmeniz gerekmektedir. Mobil uyumlu ve kullanıcı deneyimi gelişmiş bir websitesinde performans artarken trafiğinizde aynı paralelde yükselecektir.

Seo Araçları ve Web Sitesi Arama Motoru Optimizasyonu

 Bir Web Sitesinin enerjisini nereye yönlendirmesi gerektiğini arama motoru optimizasyonları ile  gerçekleştirebilirsiniz. Dijital pazarlamanın vazgeçilmezi SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları artık her sitenin kesinlikle başlangıçtan itibaren eksiksiz izlemesi gereken bir yoldur. Gündoğmuş Web Tasarımın başarılı SEO ( arama motoru optimizasyonu ) ekibi ile yükselmek çok kolay.

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları bing.com , google.com , yahoo.com, yandex.com gibi sitelerin sıralamalarında yükselmek ve trafik akışı elde etmek için yapılan bir dizi çalışmanın genel adıdır. SEO araçlarını kullanarak websitenizin arama motorlarındaki başarı grafiğini inceleyebilir ve sitenizin geleceğini şekillendirmek için çalışmalar yapabilirsiniz.  Anahtar kelimelerinizi incelebilir , rakip analizleri yapabilir , site haritası oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Site optimizasyonu nasıl yapılır ?

Anahtar kelime planlaması , site mimari inşası , meta açıklamaların düzenlenmesi , URL yapılarının SEO uyumlu olması , iç ve dış linkleme yöntemleri , backlink inşası gibi bir çok faktör web sitenizin SEO ( arama motoru optimizasyonu ) puanına katkıda bulunur. Gündoğmuş Web Tasarım ekibi sizlere SEO konusunda uzman ekibi ile her an desteğe hazırdır.

İlgi çekici materyaller oluşturun ve hedef kitlenizin dikkatini çekin. URL yapılanmasında minimum karakterler ile en anlaşılır biçimde olmasına özen gösterin. Meta açıklamalarında anahtar kelimeleri girin. Sayfalar arasında hızlı dolaşmak için iyi bir sunucu ile çalışın.

Markanızın Rengi Dijital Dünyadaki İmajınız

 Markanızın rengi ve kimliği oldukça önemlidir. Dijital pazarlama stratejinizi iyi ya da kötü şekilde etkileyebilecek bir detay olduğu için üzerinde çalışılması gerekir. Teknoloji ve banka firmaları genel olarak mavi ve yeşili kullanırlar. Bu renkler güveni simgeler. Kırmızı ve sarı gibi renkleri ise içecek ve yiyecek sektörü kullanır. Bu tonlar hız , enerji ve duygu uyandırır. Müşteriniz renginizle markanızı birleşmelidir. Gündoğmuş Web Tasarım olarak markanıza en uygun renkleri sitenize uygulamak ve sizi dijital ortamda liderliğe yükseltmek için her zaman burdayız.

Gündoğmuş Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım fiyatları genel olarak projenin büyüklüğü , talep edilen alt yapı ve farklı eklentilerin ayarlanması ile alakalı olabilir. Proje yapım aşamasındaki değişiklikler fiyata etki edebilir. Sadece tek bir yazılımcıya ucuz olsun diye verilen iş aylarca sürebilecekken iyi bir ajansla kısa sürede teslim alabilir burada zaman ve paradan kazanç sağlamanın ve fiyatlardaki değişimlerin etkisi olabilir. Antalya Web Tasarım Ajansı olarak işletmenizin dijital yüzünü uzman teknik ekibi ile beraber en güncel fiyatlar ile hizmet vermektedir.