Hi, How Can We Help You?

Elmalı Web Tasarım

Elmalı Web Tasarım

Duyarlı Tasarım ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

Mobil cihazlar , tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için arama motorlarının tavsiyesi duyarlı tasarımdır. Sahip olduğunuz web sitesinin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlar. Bir web sitesinin okunabilirliğini artırmak için birçok yöntem deneyebilirsiniz. insanlar gün geçtikçe internete mobil cihazlardan daha çok bağlanmaktadır. Bu yüzden duyarlı bir web sitesinin önemi her gün daha fazla artmaktadır. Tabletlere ve mobil cihazlara optimize edilmiş siteler ziyaretçilerini her gün daha da arttırmaktadırlar. Mobil cihazların kullanımındaki artış, arama motorlarının daha duyarlı web siteler talep etmeye yönlendirmiştir. Elmalı Web Tasarım ajansı olarak Responsive tasarım ve birçok duyarlı web temalarını en son yazılım teknolojileri ile sizlere sunuyoruz.

Duyarlı bir web temaya sahipseniz ikinci bir web site tasarımı yapmanıza gerek yoktur. Duyarlı bir web site sayesinde otomatik olarak her türlü cihaza uyum sağlayabilen bir ve tasarıma sahip olursunuz. Bu şekilde ikinci bir web siteye ihtiyacınız olmaz. Hem para hem de zaman anlamında kazanç sağlamış olursunuz. Sahip olduğunuz web sitenizin duyarlılığını, kullanışlılığı ölçerek ve kullanıcı deneyimini arttırarak sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sitenizi kullanıcı dostu bir web temasına çevirmiş olursunuz aynı zamanda kullanıcılarınızın sitede kalma olasılığı da artar.

Duyarlı bir web temasında Seo kesinlikle önemlidir.

Mobil cihazlar için optimize etmiş olduğunuz siteleriniz arama motorlarında daha iyi performans gösterirler. Sonuç olarak sahip olduğunuz SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu temanız arama motorlarında iyi sonuçlar elde eder ve sıralama alma konusunda size destek olur. Duyarlı tasarım farklı ekran boyutlarına otomatik olarak uyarlanması sayesinde arama motorlarında ön planda tutulur.

E-Ticaret ile Webtasarımın Gücünü Birleştirin

Sahip olduğunuz online mağazanın kalitesini ve müşterilerinizin hissettiği mutluluk düzeyini arttırmak istiyorsanız mağazanızın sayfalarının tasarımına büyük bir özen göstermeniz gerekecektir. Müşterilerinize çevrimiçi mağazanızda mobil uyumlu ve sosyal medya entegrasyonuna sahip bir web sitesi sunmalısınız. Elmalı Web Tasarım olarak dijital pazar alanında başarınızı sağlamak için yetenekli ekibimizle en yenilikçi çözümleri sunuyoruz

Wep tasarımı aşamasında kullanıcı arayüzünü iyileştirmek üzere çalışan yazılımcılar ziyaretçilerin sitede geçirdikleri zamanı maksimum seviyeye çıkarmak için araştırmalar ve geliştirmeler yapmalıdırlar. Bu şekilde kullanıcı deneyimi gelişir ve mutlu müşteri sayınızda artar. Dönüşüm oranlarınızla birlikte satışlarınız yükselmeye devam eder. Mobil uyumlu E-ticaret sitenizde hızlı bir şekilde sayfalar arasında dolaşabilmek mümkün olmalıdır. Bu şekilde kullanıcılarınız sizden sıkılmaz hem trafik artışı hem dönüşüm oranları hem de satışlarda artış yaşanır.

Müşterileriniz sitenize herhangi bir cihazdan kolayca ulaşmak isteyecektir. Bunu göz önünde bulundurarak kullanıcı deneyimi iyi olan bir E-Ticaret sitesinde müşteri memnuniyeti başarıyla sağlanır.

E-ticaret web sitelerinizde sosyal medya entegrasyonu için çok iyi şekilde dizayn gerekir. Sosyal medyanın aktif olarak kullanıldığı işletmelerde daha geniş bir kitle ve daha kaliteli dönüşüm oranları elde edilir.

2023 Yılı Elmalı Web Tasarım Trendleri

 Güncel teknoloji yazılımlarıyla birlikte Web Tasarım trendlerinde hızlı değişimler yaşandı. Modern tasarımlar ve geometrik formlar ön planda insanların ilgisini çekmektedir. AI web siteleri kullanıcı deneyimi odaklıdır ve kullanıcılara istedikleri cevabı hemen verebilirler. Mobil cihazları aktif olarak daha çok kullanan kişiler minimalist tasarımları daha çok beğeniyor. Canlı sohbetin aktif olduğu web siteler her zaman daha çok sevilir. Elmalı Web Tasarım olarak en güncel web tasarım trendlerini sizler için takip ediyor ve sitelerinizde uyguluyoruz.

SEO Çalışmaları İle Web Sitenizin Dijitaldeki Gelişimi

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları bir web sitesinin arama motorlarında daha iyi görünmesini amaçlar. SEO ( arama motoru optimizasyonu ) belli bir prosüdür dahilinde bir dizi işlemin ardından yavaş etki eden bir süreci kapsar. Elmalı Web Tasarım olarak SEO süreçlerinizi en iyi şekilde yönetiyoruz.

Anahtar kelimelerle ilgili derin bir araştırma yapmalısınız. İçeriklerinizi zenginleştirmeniz için rakiplerinizi analiz etmeli ve eksik kaldığınız anahtar kelimeleri içeriklerinize eklemeniz size fayda sağlayacaktır. Bu şekilde arama motorlarında erişilebilirliğiniz artacaktır.

Sayfalarınız için hem faydalı hemde alakalı içerik üretmelisiniz. İçeriklerinizin üretiminden sonra plagarism yani özgünlük kontrolü yapmanız gerekir. Daha sonra yine içeriklerinizi arama motorlarının güncel kurallarına göre yayınlamalı ve SEO puanını önemsemelisiniz.

SEO puanını etkileyen içerik yönetiminde anahtar kelimelerinizin uzun kuyruklu olması rakiplerinize daha farklı şekilde yaklaşmanızı ve trafik anlamında iyi katkıda bulunabilir. Başlık seçimlerinde oldukça açıklayıcı olmalı ve pozitif kelimeleri  ekleyebilirsiniz.

Pozitif kelimelerin listesini şuradan bulabilirsiniz.

https://gist.github.com/mkulakowski2/4289437

URL girdilerinizi kısa ve anlamlı olacak şekilde tutmalısınız. İnsanlar karmaşık sayılı url lerin anlamsız olduğunu düşünebilir. Bu yüzden SEO uyumlu URL seçimleri sizi üst sıralara tırmandıracaktır.

Örneğin:

https://www.antalyamedyaajans.com/dijital-isler/elmali-web-tasarim/

Meta açıklamalarınnda anahtar kelimenizi bulundurun ve yazınızın özetini en iyi şekilde sığdırın.  İç ve dış linkleme konusunu büyük bir hassasiyetle ele almalısınız. Siteniz insanların içeride bulacağı bağlantılarla iyi bir süre geçirebildiriyorsa bu arama motorlarının dikkatinden kaçmaz ve ödüllendirilirsiniz. Elmalı Web Tasarım olarak sizlere yetenekli SEO ekibimizle tam destek vermekteyiz.

Sitenizden dışarıya verdiğiniz bağlantılar oldukça önemlidir. İnsanlar aradıkları şeyleri sizin sayenizde bulabiliyorsa arama motorları içeriklerinizin faydalı olduğunu düşünürler. Kaliteli Backlink çalışmaları ile sitenizin dışarıdan hızl trafik alması ve sıralamada etkili bir biçimde yükselmeniz için ön ayak oluşturur.

Elmalı Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları tasarımın karmaşıklığına , desteklediği alt yapının detaylı olmasına ve müşterilerin özel isteklerine göre şekillenebilir. Antalya Web Tasarım Ajansı olarak talep edilen projenin büyüklüğü , proje esnasındaki değişiklik talepleri , üzerinde çalışılan saatler web tasarım fiyatlarında farklılıkların sebepleri diyebiliriz.  Yüksek güvenlikli bir websitenin proje süresi ile normal bir blog sitesinin kurulum süreleri denk değildir. Yine bunlara bağlı olarak çalışmaları yaptıracağınız profesyonel ekibin tecrübeside fiyatlardaki değişkenlik faktörleri arasındadır.