Hi, How Can We Help You?

Demre Web Tasarım

Demre Web Tasarım

Kullanıcı Dostu Web Tasarım ile Zirveye

Sahip olduğunuz web sitesinin kullanıcı dostu ve estetik olması oldukça önemlidir. Ayrıca web tasarım aşaması doğru tamamlandığı zaman kullanıcızın sitenizde daha fazla kalması ve işletmenizin online süreçlerinde kurduğu varlıkları markanızla birlikte değerlenecektir.
Web tasarımı kullanıcı deneyimini olumlu yada olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sebeble sitenizin kullanıcı dostu tasarıma ve kaliteli bir arayüze sahip olması önemli bir konudur. Demre Web Tasarım ekibi olarak web tasarım aşamasından itibaren şeffaf ve kaliteli hizmetimizle her zaman sizlere destek olmaya hazırız.

Hedef kitleye ulaşmak önceden yapılacak olan bir çok farklı araştırmanın size hediyesi olacaktır. Kime ve nereye hizmet etmek istediğinizi , hangi kullanıcı kitlesi ile etkileşimde olmak istediğinizi bilmeli ve reklam girişlerinizi o demografiye göre detaylı bir çalışma ile gerçekleştirmelisiniz. Burada markanızın imajı çok dikkat çeker. İnsanlar zamanının bir çokğu web sitelerinde ve sosyal medya ortamlarında geçirirler. Markanız için tasarladığını web arayüzü şirketinizin internetteki dijital vitrini olarak görünür. Markanızın imajını güçlendirmek ve rakiplerinizi geçmek için Demre Web Tasarım olarak sizlerle çalışmak için hazırız.

Burada kullanılabilirlik , estetik tasarım ve erişilme durumu tümüyle birlikte ele alınır. İyi bir kullanıcı deneyime sahip olan siteler web sitesinin etkileişimi olarak kullanımı ve hedef kitlenin dönüşümün içine katılmasını amaçlar.

Sitenizin mobil dostu tasarıma sahip olması sayesinde kullanıcılarınız herhangi bir tablet ya da farklı boyuttaki ekran genişliğine otomatik olarak uyum sağlar. Bu şekilde kullanıcılar sitenizde daha uzun süreler kalarak sitenizin içindeki etkileşimi arttırırlar. Mobil uyumlu websitelerin kullanımının önemi , kullanım oranlarıyla mobil cihazlarda geçirilen sürelerin masaüstü webden daha fazla olması ile alakalıdır. Bu tasarım sayesinde web sitenizin her türlü cihazda görünümü ve bununla beraber organik trafik artışını kolayca elde edeceksiniz.

İçerik düzeni oluşturuken öncelikle kitlenizin neleri takip ettiğini ve neleri talep ettiğini bilmenizde fayda var. Sırasıyla içeriğiklerinizin başlıkları , alt başlıkları seçilmeli ve düzenli bir şekilde girilmelidir. Hedef kitlenize nasıl hitap etmeniz gerektiğini ve neyi sunmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Aşırı bilgi insanları okurken yorabilir. Bu yüzden kullanıcılarınıza istedikleri bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. 1500 kelimelik bir makale yerine 600 kelimelik faydalı bir içerik sitenize daha iyi trafik akışı sağlayacaktır.

Sitenizin Can Suyu SEO Çalışmaları

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) nedir? , SEO bir websitesi için ne kadar önemlidir?, SEO çalışmaları yapabilmek için hangi araçlar kullanılmalıdır? gibi bir çok sorunuza burada yanıt vereceğiz. Alanında uzman SEO ekibi ile Demre Web Tasarım sitenizin sıralamasını iyileştirmek için en iyisi yapıyor ve trafik akışınızı arttırıyor.

Web sitelerinin arama motorları tarafından kolayca bulunabilir olmasını sağlayan bir dizi teknik uygulamaları içeren bir dijital pazarlama stratejisine SEO yani arama motoru optimizasyonu denir. Bu teknikler arasında anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu ve iç ve dış link yapılandırması yer alır. Aynı zamanda web tasarımın kullanışlı olması , güçlü bir sunucu hizmeti ile çalışmanız , backlink çalışmaları tek tek ayrı SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları içine dahildir.

Google Analytics, Google Search Console , Ahrefs Semrush , Yoast SEO , All in One Seo , Rank Math gibi araçlarla sitenizin içinde ve dışında bir çok alanda eksiklerinizi görebilirsiniz. Analiz araçları sitenizin , rakiplerinizin anahtar kelime yoğunluklarını görmenizi sağlar ve hangi yolda nasıl ilerlemeniz gerektiğini projelendirirsiniz. Sitenizin hangi içeriklerinin daha çok takip edildiği ve tıklandığını görebilir o içeriği güncellemeniz ya da güncellememeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olursunuz. Yandex analiz araçlarıda sitenizde en çok tıklanan alanlarını görebilir kullanıcı deneyimini arttırmak için sitenizde güncellemeler yapabilirsiniz.

YOAST SEO Kullanımı

Yoast SEO sitenizin altyapısına entegre edilebilen wordpress plugin aracıdır. Bunu kullanarak içeriklerinizin eksiklerini görebilir ve nerelerde neler yapmanız gerektiğini eksik kalan listelerden takip edebilirsiniz. Sitenizin eksik kalan her noktasında size önerilerde bulunur.

All in SEO Kullanımı

İçeriklerinizin puanlama yöntemlerini en yüksek seviyede tutmanız ve arama motorlarının taleplerini karşılamanız için bir dizi öneride bulunur. Başlık ve alt başlıklarda pozitif kelime kullanımına , girilecek olan içeriğin kelime sayısı ve anahtar kelime yoğunluğuna dikkat çeker.

RankMath SEO Kullanımı

Bir çok WordPress SEO plugin ile benzerlik göstersede daha detaylı bir SEO makale puanlayıcısıdır. Bir çok noktayı en detaylı şekilde tamamlamanız için bir çok öneri sunar. Resim alt başlıkları , anahtar kelime yoğunluğu , meta girişinizin uygunluğu gibi ek olarak www.surferseo.com ve www.semrush.com’un sunduğu anahtar kelime dağılımı ve makale uyumu teknolojisinide belli bir token ücreti karşılığında sunmaktadır.

Bing.com , Yandex.com , Google.com , Yahoo.com gibi sitelerin talepleri bir websitesinin kullanışlı , hızlı ve üretken olmasıdır. İnsanların faydalı gördüğü herşeye sahip bir site bu arama motorları tarafından her zaman ödüllendirilir.

Demre Web Tasarım olarak güncel bütün yazılımları ve arama motorlarının tavsiyelerini aktif bir şekilde takip ediyor sizler için uyguluyoruz. Dijital pazarlama ve içerik konusunda güçlü adımlarla ilerlemek istiyorsanız şu araçlardan bazılarına göz atabilirsiniz. HubSpotAll, Insights , Rank Math Premium , SEO PackWP , Snippets, Ahrefs , SEMrush Writing Assistant , SEOPress gibi araçlarla yine SEO konusunda başarı yakalayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım ile Başarı Yakalayın

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmanız arama motorları tarafından sıralama almanızı ve trafik olarak başarı elde etmenize olanak tanır. Arama motorları kullanıcı deneyimini önemserler ve bu yüzde mobil uyumlu web siteleri daha fazla ön planda tuttarlar. İnsnalar her an mobil cihazlarla web sitelerine bağlantı kurmak ve hizmetlerden faydalanmak isterler.

Yine eğlence için , satın alımlar için kendilerine en hızlı mobil uyumlu siteleri kayıt altına alır ve dönüşümün içine girerler. Bu şekilde kullanıcılarınız tarafından sevilen bir site olursunuz. Trafik grafiklerinizde sadece masaüstü web hizmeti veren sitelerden daha iyi ilerlersiniz. Seo çalışmalarından biride mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmaktır. Ancak sadece mobil uyumlu olması yeterli değildir. Bu şekilde birde kullanıcı deneyimini önemsemelisiniz.

Demre Web Tasarım olarak sizlere Responsive tema tasarımlarında Türkiyenin en iyi yazılım kadrosu ile yardımcı oluyoruz. Responsive temaları web tasarım konusunda sizlere hem zaman hemde maddi olarak kazanç sağlar. Aynı anda bir çok farklı ekran boyutu ve çözünürlüğünde otomatik olarak çalışır.

Sosyal medya bağlantıları ile hızlı ve uyumlu olmasıda buna ekstra olarak katkı sağlar. İnsanlar telefon ya da tabletlerinden bağlandıkları websitelerindeki içerikleri arkadaşları ile sosyal medya ortamlarında kolayca paylabilecekleri butonlar isterler.

Antalya Web Tasarım Ajansının şirketler için minimal bir web sitesi tasarım örnekleri ile mobil ekranlarda insanları mutlu edecek tasarımlarını düşünebilirsiniz.

Örneğin:

https://www.apple.com

Yada site menülerini basit bir şekilde dizayn edebilir mobil telefonlarda çok rahat bir gezinti için büyük kareli anasayfa tasarımı deneyebilirsiniz. Mobil uyumlu web sitenizde çok fazla detaycı olmanız insanların sitenizden sıkılmasına sebeb olur.

Örneğin:

https://www.coca-cola.com.tr

Oldukça basit bir mobil düzen ve anlaşılır , ulaşılabilir web tasarım hizmeti ile bu şekilde sitelerinizin dizaynı konusunda adımlar atabilirsiniz.

Demre Web Tasarım Fiyatları

Tasarım için markanıza yakışacak olan renkleri seçmeli ve kimlere neye hitap ettiğinizi bilerek proje geliştirmelisiniz. Demre Web Tasarım Fiyatları ‘nda Projenizin büyüklüğü fiyatlarda etkili olacaktır. Talep ettiğiniz altyapılar ve kullanmak istediğiniz yazılım içinde özel talepleriniz fiyatlarda etkili olacaktır. Çalışmalarınızı profesyonel bir ekiple yapmanız size zaman kazandırır ancak fiyat anlamında yine farklılılar oluşur. Talep ettiğiniz web tasarımın sayfa sayıları ve bunların içerdiği eklentiler fiyatlandırmayı etkileyen diğer faktörlerdir.