Hi, How Can We Help You?

Döşemealtı Web Tasarım

Döşemealtı Web Site Tasarımı

Döşemealtı Web Tasarım ile İşletmenizi Dijital Dünyada Öne Çıkarın

Döşemealtı Web Tasarım olarak işletmenizin kapılarını bütün dünyaya açmak istiyoruz. İşletmeniz için özel olarak hazırlanmış kolay kullanım arayüzüne sahip web tasarımlarımızla geleceğinize hızla yön verin. Kolay kullanıma sahip ve kullanışlı bir web arayüzüne sahip olmak profesyonel web yöneticilerinin ayırt edici özelliklerinden biridir. Kolay kullanımlı altyapısıyla elinizin altındaki web sitelerinizin güncellemeleri kolay olacaktır. Döşemealtı Web Tasarım olarak işletmenize en uygun web tasarım ve destek hizmetlerini belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Hedef Kitle Belirleyerek Etkili Web Tasarım Yapın

Şirketler webtasarımı yaparken müşterilerinin taleplerini göz ardı etmemeliler. Döşemealtı Web Tasarım hedef kitlenize ulaşmanız için yıllar süren bilgi birikimini sizler için her alanda kullanır.  Bilgisayar oyun şirketinin yapacağı sade renklerdeki bir webtasarım kitlelere hitap etmekte zorlanabilir. Çünkü oyunla alakalı olan takipçiler daha renkli ve hareketli bir site görmek isteyebilirler. Doğal yaşam üzerine kurulan bir webtasarım için tam aksi yapılamaz. Karmaşık hareketli ve renkli bir webtasarımdan ziyade doğanın ana renklerini talep edebilirler. Kitlelerin demografik yapısı , sosyal ve davranışsal detayları bu sebeblerden dolayı önemlidir. Trafiğinizin yaş , cinsiyet , ekonomik , hobi ve takip ettikleri güncel konulardan haberdar olmak web tasarıma etki edebilir ve hazırlayacağınız içeriklerin detaylarını şekillendirebilir.

Hedef kiltenizi belirleyip ideal müşterilerinizi tanımlamanız sizi bir çok konuda rakiplerinizin önüne çıkarır. Hedef kitlenizin büyük çoğunluğu mobil kullanıyorsa ve siteniz mobil uyumlu bir tasarıma sahipse trafik grafiğinizin yükselmesi tesadüf olmaz. Web tasarım kusuru sebebiyle yavaş olan sitenizin mimarisinde değişiklikler yaparak hızı arttırabilirsiniz. Sitenizin kullanıcıları yüklenme süreleri yüzünden siteyi erken terkediyorsa çözüm yollarını bulmalı ve hızlı bir şekilde uygulamalısınız.  Döşemeltı Web Tasarım olarak müşterilerimize ideal kullanıcılarını nasıl belirleyecekleri konusunda tam hizmet vermek en önemli görevlerimizden biridir.

 

Sosyal Medya Yönetimi ile Markanızın Online Varlığını Nasıl Güçlendirirsiniz?

Sosyal medya alanı kullanım oranı sebebiyle websitelerini trafik akışı konusunda kanatlandırabilen potansiyel bir kitleye sahiptir. Ancak profesyonel bir ekip tarafından yönetilmezse zaman ve kaynak kaybına neden olabilir. Döşemealtı Web Tasarım olarak profesdyonel sosyal medya ekibimizle sizlere her konuda destek olabiliriz. Alanında uzman ekibimiz gitmek istediğiniz hedef kitleye sizi ulaştırmak için detaylı bir şekilde yaş , cinsiyet hobiler ve bir çok konuyu araştırır.

Seçeceğiniz sosyal medya sitesinin hizmet verdiği kişilerin yaş ortalamaları ve talepleri farklı olabilir. Örneğin Tiktok yaş ortalaması bakımından LinkedIn kullanıcılarından daha küçüktür ve LinkedIn profesyonellere yöneliktir. Yine aynı örnekle iki sosyal medya şirketinin kullanım amacı birbirinden tamamen farklıdır. Bunların size ne tür fayda getireceğini bilmeniz gerekir.

Hedeflediğiniz kitle için içerik programlası yapmaya başlayın. Fotoğraflar, videolar , blog girişleri anketler ve multimedyalarınızı derleyin. Bu programda öğrenmeniz gereken ince detaylar size ekstra fayda sağlayacaktır. Kitlenizin aktif olduğu zaman dilimini bilmeniz önemli bir husustur. Materyallerinizin paylaşılacağı gün ve saatleri planlayın. İyi hazırlanmış bir sosyal medya takvimi size zaman kazanma konusunda çok yardımcı olacaktır.

Takipçilerinizin ne istediğini neyi çok sevdiğini anlamanızda yarar vardır. Postlarınızın içinde viral olanları görmeli ve sizi takip edenlerin ne istediğini anlayarak yeni paylaşımlarınızı şekillendirmelisiniz.  Sadece paylaşımlar yaparak yükselmek ve güven kazanmak mümkün değildir. Kitlenizin yorumlarına cevaplar verin , beğenin ve üstte tutarak etkileşime geçmeye çalışın.

Döşemealtı Web Tasarım olarak sizleri sosyal medya alnında günümüzün rekabetçi dijital ortamında usta sosyal medya ekibimizle en iyi şekilde temsil edebiliriz.

Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkmak SEO Kullanın

Döşemealtı Web Tasarım olarak arama motorlarında yükselmeniz ve sıralama almanız için websitenizin görünürlülüğünü attırabilir ve sizi potansiyel müşterilerle buluşturabiliriz. Arama motoru optimizasyonu yani SEO için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyledir.

Derin ve uzun kuyruklu anahtar kelime incelemesi sizi arama motorlarında üst sıralar çıkarmanın en önemli aşamalarındandır. İçeriklerinizin belkemiği anahtar kelimelerinizin araştırmasını tamamladıktan sonra kaliteli ve benzersiz bir yazı yazmalısınız. Arama motorları benzersiz içerikleri sıralamalarda hızla yükseltir.

URL yapıları arama motorları tarafından anlaşılır olmalıdır. SEO uyumlu URL yapıları hızla yükselmenizde etken olacaktır. Backlink inşası sitenizin hızlı yükselmesi için çok onemli bir konudur. Yüksek otoriteye sahip geri bağlantılar;google ve birçok arama motorunun derecelendirme için öncelik verdiği bir faktör.

Sosyal medyada aktif olmanız trafiğinizi büyük ölçüde etkileyecek hızla yükselmenize neden olacaktır. Mobil cihazlar çok yaygın birşekilde kullanılmaktadır. Bu sebeble mobil uyumlu websitelerin arama motorları tarafından görüntülenmesi önemli olmakla beraber üst sıralara kolayca tırmanır. Döşemealtı Web Tasarım olarak sizlere hızlı index almanız ve sıralamada yükselmeniz için profesyonel ekibimizle tam destek verebiliriz.

E-ticaret Siteleri İçin Dönüşüm Odaklı Tasarım Stratejileri

Döşemealtı Web Tasarım olarak dönüşüm odaklı web kurulumlarımızla müşterilerinizin vazgeçilmez adresi olmanız için en iyi desteği sunuyoruz. İnsanların ürünlerini basit bir şekilde bulması için kullanımı kolay webtasarımları ile dönüşümü tetiklemeniz gerekir. Görsel içerikleriniz tanımalamak istediğiniz ürünü ilk işaret eden noktadır. Yüksek kaliteli görsellerle müşterilerinizin daha fazla bilgi edinmesine olanak sağlayın.

Ürünlerin açıklama kısmında detaylara önem verin ve anahtar kelimelerle zenginleştirin. Bu ürünlerinizi arama motorunda üst sıralara taşır. Sayfalar arasında geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için sitenizin hızı oldukça önemlidir. Kullanıcı deneyimi dönüşüm oranlarını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Mobil uyumlu telefonlardan sitenize ulaşmaları zahmetsiz ve hızlı olmalıdır. Döşemealtı Web Tasarım olarak yaptığımız çalışmalarla dönüşüm oranlarınızı en üst seviyede tutuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) Önemi

Antalya Web Tasarım ajansı olarak kullanıcı memnuniyetini arttırmak ana hedefimizdir.

Sitenizin kullanıcı memnuniyetini ve kullanım kolaylığını arttırmak için yapılan çalışmalar kullanıcı deneyimi (UX) iyileştirme sürecidir. Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri kullanıcılarınızın sitenizde daha uzun kalmasını , işlemlerini kolaylıkla tamamlamasını ve sitenize dönüş yapmalarını sağlar. UX tasarımı kullanıcılarınızın demografisi , istekleri ve gereksinimlerine göre şekillenir. Bir dizi faktörün işleme alınmasıyla yapılan tasarım, kullanıcıların websitenizde sörf ederken hiç bir şekilde takılmamasını ve sitenizde insanların daha uzun süre vakit geçirmesini sağlar. Başarılı bir UX tasarımı şirketinizin dijital ortamdaki değerini arttırır rakiplerinize fark atmanız için ön ayak olur.