Hi, How Can We Help You?

Kepez Web Tasarım

Kepez Web Tasarımla Online Varlığınızı Güçlendirin ve Hedef Kitlenizi Yakalayın

Kepez Web Tasarım

Web sitenizi kurmak için en uygun yol, kurulum yönteminizi belirlemeniz ve aşamaları en iyi şekilde gerçekleştirmenizdir. Kepez Web Tasarım olarak, size şirketinizin adı veya alan adı (domain) seçiminde yardımcı olabiliriz. Kolay ve akılda kalıcı bir alan adı seçmek, kullanıcıların sitenize geri dönüşlerini kolaylaştırabilir. SEO dostu bir domain seçimi, anahtar kelimelerde iyi bir sıralama elde etmenize yardımcı olabilir. Top Level Domain (TLD) seçimi de önemlidir. Eğer bir yardım kuruluşuysanız .org, normal bir web sitesi ise .com ve .net, yapay zeka ürünü ile ilgiliyse .ai gibi TLD’ler iyi bir seçim olabilir. Şirketiniz yoksa, seçeceğiniz alan adı işinize en uygun olanı olmalıdır. Sitenizin adı marka adınız olacağı için, insanların sizi nasıl hatırlayacakları önemlidir.

Mobil Cihazlar İçin İdeal Responsive Temalarla Web Tasarımı

Kepez Web Tasarımın profesyonel hizmetleri Responsive websitenizin tüm cihazlarda harika görünmesini sağlayabilir. Responsive web temasının birincil faydası farklı ekran boyutları ve çözünürlüklerine uyum sağlayarak mobil cihaz ve tabletlerde kullanıma uygun hale kolayca getirmesidir.  Siteniz mobil cihazlara optimize edilip uyumlu hale getirildiği zaman ziyaretçileriniz kullanım zorluğu yaşamadan sayfalar arasında sörf yapabilirler.

Mobil kullanıma uygun sitelerin ziyaretçi sayısına etkisi her zaman olumlu yöndedir. Ülkemizde neredeyse yüzde 98 oranında aktif mobil kullanımı olduğunu bilmek bile bu alanda kesinlikle en güncel ve kullanıma uygun hizmeti sunmanız gerektiğini bilmeniz için yeterlidir. Kepez Web Tasarım hizmetlerinde oluşturduğumuz profesyonel ekibimizle birlikte en modern tasarım ve geliştirme süreçlerini sizler için yönetiyoruz.

Sıralamaları Yükseltmek İçin SEO Püf Noktaları

Kepez Web tasarım olarak sizlere sunduğumuz SEO ( arama motoru optimizasyonu ) destekli esnek web temaları etkili bir yükselişin ilk anahtarı olacaktır. Responsive web temalarımızda dikkat ettiğimiz önemli bir başka konu ise SEO ( arama motoru optimizasyonu ) dur. Sayfalarınızın googleda görünürlülüğü önemlidir ancak tek başına yeterli olmayabilir. Sitenizin SEO ( arama motoru optimizasyonu ) uyumu , .en iyi firmalar tarafından desteklenen sunucu hizmeti , DA/PA değeri yüksek kaliteli backlinkleri , sürdürülebilir müşteri desteği , kullanıcı için kolay kullanım gibi özellikler üzerinde durulması gereken detaylardır.

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) süreklilik ve devamlılık isteyen uzunca bir sürece yayılması gereken etkili bir faktördür

Ayrıca domain otoritesini zaman içinde oluşturmak ve devamlılık esasıyla yükseltmek gerekir. Kaliteli içerikler yayınlamak bu etkinin artmasında yardımcı olacaktır. İçeriklerin dönemsel olarak güncellenmesi yada düzenlenmesi  gerekir. Bununla beraber anahtar kelime yoğunluğu , etiketler , meta tag , içerik görsel optimizasyonu , dahili bağlantılar , yayın sıklığı gibi dikkat edilmesi gereken konular hem index almanızda hemde domain otoritesinde yükselmeyi tetikleyecektir.

Hedef Kitleye Ulaşmanın Yeni Yolu Dijital Reklamcılık

Dijital platformlarda başarıyı elde etmek için başvuru yapmanız gereken adres Kepez Web Tasarım. Dijital dünya artık her zamankinden daha fazla aktif olmanız gereken bir alandır. Markanızla ulaşmak istediğiniz kitlelere dijital reklamcılık yöntemi ile ulaşmak mümkün. Facebook , instagram , Youtube , Google , Tiktok gibi sosyal medya markaları sayesinde kaliteli ve ilgi çekici reklamlarla potansiyel müşterilere ulaşmak mümkün. Kepez Web Tasarım reklamcılık hizmetinde sizlere bu hizmetleri en şeffaf şekliyle detaylandırır ve gücünüze güç katar. En doğru dijital reklam stratejileri oluşturur ve sizi rakiplerinizin arasından sıyırarak zirveye çıkarır.

Online Alışverişte Başarılı Olmanın Yolu ve E-Ticaret Stratejileri

Daha fazla trafik , daha fazla potansiyel müşteri adayı ve daha fazla satış ; yürüdüğünüz yolda ilerlemeniz gereken adımların genel açıklaması olabilir. Kepez Web Tasarım‘ın yetenekli ekibi, en güçlü dijital çözümleri adım adım kullanarak size desteğini sunuyor. Yüksek dönüşüm oranları elde etmek için sayfalarnızın düzenlenmesi veya güncellenmesi gerekir. Sosyal medya alanında daha fazla etkileşim sağlamak ve içeriklerinizin daha fazla kişi tarafından paylaşılmasını sağlamak önemlidir. Kullanıcıların çıkarlarına uygun hareket etmeniz, sıralamalarda yükselmenize yardımcı olabilir. Müşterilerinizin ihtiyaç ve eksikliklerini tam olarak bilmek ve buna göre etkili destekler sunmak, kullanıcılarınızın en iyi şekilde faydalanmasını sağlayacaktır.

Web Tasarımında Fiyatlar Neye Göre Değişir, Nasıl Karar Verilir?

 Yapılacak olan tasarımın derinliği ve işlevi fiyat belirleme konusunda oldukça etkilidir. Fiyatın daha aşşağı inmesi ve yukarı çıkması taleplere göre şekillenebilir. Kaliteli bir blog içerik tasarımı ile e-ticaret alanında daha yüksek işlemler ve trafik talep eden bir sitenin kullandığı alt yapı tamamen farklı olacaktır. Site içerisinde yapılacak olan işlemler , sayfaların fazlalığı , web tasarımda özel istekler , sitenin zamanla değişen talepleride bu konuya dahildir.

Web Sitesi Tasarımında Renklerin Rolü ve  Kullanıcı Deneyimindeki Etkileri

Antalya Web Tasarım için bütün detaylar önem arz eder. Websitenizin amacına uygun olan rengi seçmeniz ya da şirketinizin sahip olduğu ana hattı renk olarak kullanmanız domain ismi gibi markanızın etkili yüzü olacaktır. Göz yormayan ve anlamlı renklerin kullanımı bu sebeble önemlidir. Renklerin enerjisinden faydalanmak bu konuda dikkat edilmesi gereken bir husustur. Örnek olarak açmış olduğunuz yemek şirketinde kırmızı renklere ağırlık verirseniz insanlarda açlık hissini uyandırabilirsiniz. Coca cola , Ülker , Pizza Hut gibi firmalar kırmızı rengin insanlarda duygusal ve açlık hissini etkilediğini bilmeleri sebebiyle ürünlerinin ana rengi olarak kullanmaktadırlar. Benzer şekilde mavi ve yeşil renkleri kullanan firmalar güven hissi uyandırması sebebiyle banka şirketleridir. Sarı rengi , enerjiyi ve hareketi tanımlar. Buna örnek olarak Fanta reklamlarında insanların durmadan dansettiğini görebilir ya da sarı ışıkta bekleyen aracın harekete geçmesi gerektiğinden çıkarım yapabilirsiniz. Renk seçimi sitenizde hem markanızı hemde yaratmak istediğiniz etkiyi en iyi şekilde taşımalıdır.