Hi, How Can We Help You?

Dijital Pazarlama Ajansı

Satışlarınızı Arttırıp İşinizi Büyütmek İster Misiniz?

Web Tasarım | SEO | Sosyal Medya Yönetimi
Google ADS Reklamcılığı

  Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bilgilerinizi Antalya Medya Ajansı ile paylaşırsınız.

  11 YILDIR

  Antalya Medya Ajans

  Analiz Ediyoruz

  ANALİZ EDİYOR

  Planlıyoruz

  PLANLIYOR

  Tasarlıyoruz

  TASARLIYORUZ

  Pazarlama paranıza ve hedeflerinize bağlı olduğu için tıklama başına ya da reklam süresine göre değişimler olabilir. Belirlenmiş net bir fiyat yoktur. Web sitenizin sağlıklı çalışması arama motorlarına uyumlu olması önemlidir. Ödemeniz gereken reklam ücretlerinden tasarruf sağlamanız için kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesine sahip olmalısınız.

  Bu sorunun asıl hali şöyle olabilir. Hangi ajans bana daha verimli bir reklam süreci yönetebilir? Ya da hangi ajans bana daha iyi kazanç sağlayabilir?

  Örnek; 1 numaralı ajansa 100 tl ödediniz ve yüzde 5 reklam yönetimi gideri olarak işaretledi. Ödemeniz üzerinden 5 tl keserek 95 tl lik reklam girecek

  2 numaralı ajansa 100 ödediniz ve yüzde 20 reklam yönetimi gideri olarak işaretledi. Ödemeniz üzerinden 20 tl keserek 80 tl reklam girecek.

  Bu iki örnekte 1. ajans gayet makul görünüyor değil mi? Ancak detaya indiğiniz zaman 1. Ajan yanlış hedef kitle seçimi ya da kelime araştırmaları yüzünden kullanacağı 95 tl nin nerdeyse yüzde 90 oranını gereksiz bir şekilde getiri sağlamadan kullandı. Burada kar elde etmek isterken elinizdeki maddi imkanları işin uzmanı olmayan bir ajansta heba etmiş olursunuz.

  1. ajansın fiyat farkı işi gerçekten uzmanlarıyla birlikte en doğru şekilde yapmasından kaynaklıdır. Ödemenizin %100’ünü verimli kullanır ve dönüşüm oranlarında maksimum kazanç elde etmeniz için reklamların takibini yapar.

  Bu yüzden reklam ajansı seçerken maliyetten çok kaliteye önem vermelisiniz.

  Hayır, web sitesinin tüm kurulumları Antalyamedyaajans.com tarafından yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

  Tüm tasarımlarımız, akademik eğitimlerini tamamlamış Antalyamedyaajans.com yazılım ekibi ve alanında uzman tasarımcılarımız tarafından hazırlanmaktadır.

  Evet web siteniz olmadan da reklam verebilirsiniz. Sahip olduğunuz herhangi bir sosyal medya sayfasını reklama girebilirsiniz. Ya da büyük e-ticaret sayfalarında sahip olduğunuz sayfanıza özel olarak reklam girebilirsiniz. Bu tıklamalarda sosyal medya hesaplarınızın sayfalarına ya da e-ticaret sitelerindeki dükkanlarınızın sayfasına direkt olarak erişim sağlanabilir.

  SEO (veya Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin görünürlüğünün ana merkezinde yer alır. Sitenizin, kullanıcılar ve onların arama sorgularıyla alaka düzeyini kanıtlamak için Google ve diğer arama motorlarında görünürlüğü en iyi seviyeye çıkarmanın önemli bir yoludur. SEO’nun dijital pazarlama stratejinizde oynadığı rol sizi bir üst bir lige çıkarabilir.

  Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha fazla insana ulaştırmanız için birçok yol vardır. Bunların arasında en popüler olan Google Ads yöntemidir. Her gün internet kullanımı daha çok arttığı gibi internet üzerindeki hizmet ve ürünlerde artmaktadır. Google Ads sahip olduğunuz

  Sahip olduğunuz mevcut hesabınızı kullanıyoruz. Eğer bir hesabınız yoksa sizin üzerinizde olan telefon numaranız ya da e-posta ile ilişkilendirilerek yeni hesap açılabilir.

  E-ticaret şirketlerine, dijital iş geliştirme, web geliştirme, e-ticaret danışmanlığı, grafik tasarım, sosyal medya yönetimleri, Google reklam yönetimi ve Meta Business, SEO çalışmaları, pazar yeri entegrasyonu gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. İşletmenizin dijital varlığını güçlendirmek, markanızı daha görünür hale getirmek ve potansiyel müşterilerinize daha iyi hizmet sunmak için Antalya Medya Ajansı olarak uzman ekibimizle birlikte sizin için çalışıyoruz.