Hi, How Can We Help You?

Muratpaşa Web Tasarım

Muratpaşa Web Site Tasarım

Muratpaşa web tasarım, web site tasarım çalışmaları internet web sitesinin görsel tasarımının ve içerik ve metinlerin planlanması, geliştirilmesi ve yayınlanması işlemidir. Bu, kullanıcı deneyimini iyileştirmek, arama motorları için uygun hale getirmek ve güncel teknolojileri kullanmak için gereklidir. Web tasarım, HTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP.Net gibi web programlama dilleri ve kütüphaneler kullanılarak yapılır.

Muratpaşa Web Tasarım Firması

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde başta olmak üzere tüm bölgeye dijtal pazarlama çalışmaları alanında şirketlere web site tasarım hizmetleri sunmaktayız. Muratpaşa web tasarım ajansı, web sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmek, arama motorları için seo alt yapınızı en uygun hale getirmek ve en güncel içerikleri sunmak için kurulmuş bir performans ajansıdır.
Muratpaşa Web Tasarım ajansı olarak hizmet verdiğimiz bazı sektörler şunlardır; Kurumsal Firmalar İçin Web Tasarım, İnşaat, Müteahhit ve Mimarlık Web Site Tasarımı, Rent A Car, Taşımacılık, Otomobil; Emlak Sitesi, Otel & Pansiyon & Tatil Köylerine Web Site Tasarımı, Restaurant & Kafeterya Web Tasarımı. Kreş & Anaokulu Web Site Tasarımı, Eğitim & Okul Web Tasarımı, E-Ticaret Sitesi, ÜrünTanıtım Web Sitesi, Nakliyat & Lojistik. Tekstil & Moda, Avukatlık & Hukuk, Psikolog, Klinik, Doktor, Fizyoterapist, Diyetisyen gibi Sektörel WebTasarım; Kuaför & Güzellik Salonu Web Sitesi, Muhasebe & Mali Müşavir; Dernek Köy ve Vakıf Web Sitesi, İmalat ve Üretim Şirket Web Siteleri. Medikal, Saç Ekimi, Diş Hekimliği Web Sitesi, Fotoğrafçılık ve Kişisel, Spor Fitness ve SPA Salonları gibi sektörlere web tasarım ihtiyaçlarında Muratpaşa Web Tasarım Firması olarak profesyonel ekibimiz ile dijital dönüşümünüze katkı sağlıyoruz.

Muratpaşa Web Tasarım Firmasının tasarladığı web sitelerinin genel amaçları şöyledir:

  1. Pazarlama ve reklam açısından web tasarımı: Kurulumunu ve yönetimini yaptığımız web siteleri, işletmeler için çok etkili bir pazarlama ve reklam aracı haline gelmektedir. İnternetteki potansiyel müşteriler, ürün ya da hizmetiniz ile ilgilenen kullanıcılar, muratpaşa web tasarım firması olan Antalya Medya Ajansın tasarladığı web siteleri aracılığıyla işletmelerin ürün ve hizmetleri hakkında kapsamlı ve güncel bilgiyi sizin kanalınızdan edinebilimektedirler.
  2. Süresiz Erişilebilirlik: Web site tasarımlarımız, kesintisiz olarak 24 saat boyunca, her yerden ve tüm cihazlardan erişilebilir olduğu için Muratpaşa’daki işletmeler için oldukça yararlıdır. Rekabet içerisinde olduğunuz ürünleriniz ya da hizmetlerinizi satın alacak müşterileri, web siteniz aracılığıyla işletmeniz ile iletişim kurabilmektedirler.
  3. Uygun maliyet: Muratpaşa web tasarım firmasının tasarladığı web siteleri, işletmeler için düşük maliyetli bir yatırım ve kar aracıdır. Web sitelerinizin kurulumu ve bakımı, diğer reklam hizmetlerine göre çok daha düşük maliyetlidir.
  4. Web Site Kişiselleştirme: Web siteleriniz, işletmeniz için potansiyel müşterileri hedeflemek için özelleştirilmiş bir internet ortamıdır. İşletmeniz, web siteniz aracılığıyla müşterilerine özel teklifler ve promosyonlar sunabilirler.
  5. İstatistikler: Tasarladığımız web site tasarımları işletmeniz için önemli istatistikler ve veriler toplayabilir. İşletmeniz, web sitelerinizin ne kadar trafik aldıklarını, hangi sayfalar en çok ziyaret edildiğini ve hangi ürünlere ilgi duyulduğunu öğrenebilirler.
  6. Global Erişim: Web siteniz aracılığıyla dünyanın her yerinden şirketinize, ürününüze ya da hizmetinize erişim olanağı sağlar, bu sayede dünya çapında müşteri kazanabilir ve işini büyütebilirsiniz.

Muratpaşa Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır?

Muratpaşa Web Tasarım Fiyatları; birçok faktöre bağlı göre değişkenlik gösterebilmektedir. Web tasarım fiyatlarının farklı olması arasında web site tasarım amacı, web site projesinin büyüklüğü, web sitenin içeriği, tasarım kompleksliği, web sitesinde istenilen ek özellikler (örneğin e-ticaret, sosyal medya entegrasyonu, whatsapp, form, randevu modülleri vb.) ve web tasarım projenin zorluk seviyesi yer almaktadır.

Muratpaşa web tasarım fiyatları, ortalama olarak bir statik web sitesi için 3.500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Fonksiyonel dinamik web site tasarımı için ise fiyatlar genellikle 15.000 TL ile 100.000 TL arasındadır.

Muratpaşa web tasarım ajansı olarak, bizler müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda özel fiyatlar veya paketler sunmaktayız.

Muratpaşa’da Web Tasarım Fiyatları hakkında en doğru ve kesin bilgileri edinmek için, Antalya Medya Ajans üzerinden iletişime geçebilir ilgili mail, whatsapp kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Statik ve Dinamik Web Sitenin Farkı Nelerdir?

Muratpaşa Web Tasarım Firması olarak; Statik web siteleri ve dinamik web siteleri arasındaki farkları anlatacak olursak, statik ya da dinamik web sitelerin nasıl tasarlandığı ve nasıl işletildiği açısından belirlenir.

Statik web siteleri, web sayfaları önceden hazırlanmış ve ftp yoluyla yüklendiğinde teknik bilgisi olmayan  kişilerin değiştiremediği HTML, CSS ve JavaScript dosyalarından oluşturmaktadır. Statik web sitelerinde, veri girişi veya görsel içerik değişiklikleri yapmak için dosyaların manuel olarak düzenlenmesi gerekmektedir. Statik web siteleri, genellikle küçük ve çok basit web siteleri için kullanılmaktadır.

Dinamik web siteleri ise, web sayfaları arka planda yani yönetim panelinde çalıştırılırken oluşturulur ve veri kaynaklarından veri alır, çeker, tarayıcıda gösterir. Dinamik web sitelerinde, içerik ve veri girişleri veya güncelleme yapmak için kullanıcı paneli arayüzleri veya yönetim panelleri kullanılır. Muratpaşa web tasarım’ın hazırladığı dinamik web sitelerinde, web sayfaları içeriği ve görünümü kullanıcının yaptığı eylemlere ya da veri kaynaklarındaki değişikliklere göre değişebilir. Dinamik web siteleri, daha profesyonel tasarlandığı için büyük ve kompleksli web siteleri için kullanılır.

Muratpaşa Web Tasarım Ajansı Telefon: +90537 439 84 86
Whatsapp İletişim İçin Tıklayın