Hi, How Can We Help You?

Akseki Seo Hizmeti

Akseki Seo Hizmeti

Akseki Seo Ajansı Dijital Dünya ile Bağlantınız Olsun

Sitenizin SERP lerde en iyi yeri alması ve ilk sayfalarda sabit kalabilmesi için sürekli olarak SEO çalışmalarının yapılmasını önemsiyoruz. Sitenizin hızlı bir şekilde indeks alması için web sitenizin otorite puanı ve sayfa düzenlemeleri en iyi şekilde analiz edilip güçlü SEO uygulamaları ile desteklenmelidir. Akseki Seo Ajansı ile web sitenizin en iyi şekilde SERP sıralamasın görünmesini ve ilk sayfalarda güçlü bir şekilde durmasını sağlayabiliriz.

Trafik akışının arttırılması ve ilk sayfalarda sıralama almak için içerikleriniz her zaman SEO uyumlu olmalıdır. Arama motorları için değil kullanıcılar için içerikler hazırlanmalıdır. Sitenizde gereksiz içeriklere yer vermemelisiniz.

Domain seçimi markanızla uyuşmalı ve sitenize giren insanların aklında kalıcılık bırakabilmelidir. Karışık sayılar ya da harflerle oluşturulmuş domainler SEO anlamında size kayıp olarak yansır. Sitenizdeki başlıklar, meta etiketler ve anahtar kelime dizilimleri dengeli olmalıdır. Akseki Seo Ajansı olarak sitelerinizin alt yapısına en iyi desteği sağlayabilir kullanıcı deneyimini maksimum kalitede müşterilerinize sunabiliriz.

Çok fazla girdiğiniz anahtar kelimeler arama motorlarınca spam olarak algılanabilir bu yüzden anahtar kelime dağılımlarını abartmamalısınız.

Akseki Seo Ajansı İle Anahtar Kelime İncelemesi

İyi bir rakip analizi yaptıktan sonra anahtar kelime araştırmaları yapabilir ve içeriklerinize eklemeler yapabilirsiniz. Hedefinizdeki anahtar kelimeyi arama motoru analiz araçlarından kontrol etmeden kullanmamalısınız.

Bir çok anahtar kelimede zorluk derecesi yüksektir. Bu yüzden seçimlerinizi uzun kuyruklu anahtar kelimelerle yapabilirsiniz. Akseki Seo Ajansı olarak aranılan anahtar kelimeleri sitelerinizde hedeflediğiniz kitleye uygun bir şekilde yapılandırır ve sitenizde en güncel SEO teknikleri ile uygularız..

Semrush Kullanımı ile Güçlü Analiz

Anahtar kelime seçiminde dijital pazarlama stratejinizi değerlendirmeli ve hedeflerinizi ona göre şekillendirmelisiniz.

  • Anahtar kelime araştırması nasıl yapılır ?
  • Hangi anahtar kelimede öne çıkmalıyım ?
  • İçerik için en iyi konuları nasıl nerde bulabilirim?
  • Organik trafik için en iyi anahtar kelimeleri nasıl bulurum?
  • Bir PPC kampanyası için en uygun maliyetli anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim?
  • Anahtar kelimeler üzerinden sitemin performansını nasıl takip ederim ?
  • Bunun dışındaki anahtar kelime arama ve tarama teknikleri nelerdir ?

gibi sorularla hangi anahtar kelimeye nasıl ulaşabileceğinizi net görebilirsiniz.

Anahtar kelimeler kullanıcılar tarafından arama motorlarında aratılan sorgulara denir.

Web sitenizin hangi kelimeyi hedeflediğini iyi bilmelisiniz. Hedef kitlenizin taleplerini öğrenin ve buna göre yol haritası çıkarın.

Sitenizle alakalı yeni içerik konuları bulun ve eklemeye başlayın. Bu şekilde sitenizin anahtar kelime yelpazesi genişleyecek ve daha fazla kullanıcıya hitap edeceksiniz.

Akseki Seo Ajansı ile markanızın değerini her geçen gün daha da arttırabilirsiniz.

Müşterilerinizin dönüşüm oranlarına katkıda bulunmasını istiyorsanız içeriklerinizi alakasız bilgilerden arındırmalısınız. Bu sayede satış oranlarınız ziyaret oranıyla dengeli gider ve kazanç elde edersiniz.

Gösterime sunduğunuz reklamlar site üzerinden ise landing page ayarlarını inceleyin ve düzenleyin. Sosyal medya üzerinden reklam yoluyla kullanıcı kazanmak istiyorsanızda en iyi görselleri kullanmalısınız.

Marka bilinirliği oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden anahtar kelime seçimi sırasında markanızı temsil edecek kısa ve anlamlı bir domain kaydı ile sitenizin uyumunu yakalamalısınız.

Rakip Analizi ve Yöntemleri

Semrush içerisinde hızlı analizler yapabilir ve sitenize ekleyeceğiniz başlıkları kolayca seçebilirsiniz. Anahtar kelime listenizi rakip analizi yaparak oluşturabilir ve SEO çalışmalarınıza hızla giriş yapabilirsiniz.

Doğru hedefe doğru adımlarla ilerlerseniz zaman içerisinde sıralamalarda yerinizi alabilirsiniz.

Sosyal Medya üzerinden kullanıcılarınızla etkileşime girebilir sorular sorabilirsiniz. Yine buralarda anketler oluşturarak hangi konuda nasıl tepki verdiklerini ya da tam olarak ihtiyaçlarını yazabilirsiniz. Akseki Seo Ajansı en iyi rakip analizini sizler için raporlar ve hedefinize ulaşmanız için Antalya Seo Ajansı en doğru SEO tekniklerini sitenizde uygular.

SEO ile Sayfalarınızın İnşası

Sayfalarınızı inşa ederken öncelikle web tasarım aşamasında kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurmalısınız. Mobil uyumlu bir web site ile masa üstü çalışan web sitenin farkı arama motorlarının mobil uyumluya sıralama faktörleri göz önüne alınınca öncelik vermesidir.

Kullanıcı deneyimi ile birlikte sitenizin sayfaları arasında hızlı geçişlere sahip olması gerekir.  Yüklenme süreleri uzun olan sitelerde kullanıcılar sitede asla beklemek istemezler ve hızlı bir şekilde çıkış yapabilirler. Bu durum dönüşüm oranlarınızı olumsuz etkileyebilir. Bunu önlemek için iyi bir sunucu alt yapısı , görsel optimizasyonları ve sitenizin kodlama sorunlarının çözülmesidir.

Yazılımsal hataların bulunduğu sitelerde hızlandırma çalışmaları istenilen performansı vermeyebilir. Sitenizin derinliğinin en fazla 3 olmasına da dikkat etmelisiniz.