Hi, How Can We Help You?

Akseki Web Tasarım

Akseki Web Tasarım

Mobil Uyumlu Duyarlı Web Tasarım

Mobil cihaz kullanımının artması sebebiyle mobil uyumlu web tasarımlar arama motorları tarafından daha fazla tercih edilmeye başlandı. Günümüzün trend mobil uyumlu web tasarımları Responsive web tasarımlarıdır. Kullanıcılara bir çok farklı cihazdan kolayca erişebilme imkanı vermektedir. Bu şekilde kullanıcılar farklı cihazlardan sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve kaliteli bir web deneyimi yaşarlar. Mobil web tasarım sadece kullanıcılara mobil üzerinden bağlanmaları değil aynı zamanda arama motorlarındada yüksek bir sıralama almanız için faydalıdır. Responsive web temaları sayesinde 2. bir web tasarıma ihtiyaç duymazsınız. Maddi ve zamansal açıdan kazanca geçersiniz. Akseki Web Tasarım ekibi olarak sizleri hem maddi hemda zamansal anlamda rakiplerinizin önüne geçirecek adımlar atıyoruz

Güçlü bir altyapıya sahip web temanızla uzun yıllar sorunsuz devam edebilirsiniz ancak trendleri takip edip güncellemeler yapmalısınız. Kolay güncellenen bir web tasarımıyla herhangi bir yenileme çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Web tasarımınızın dikkatli bir şekilde planlanması kullanıcılarınıza rahat bir şekilde sayfalar arasında sörf etmelerini sağlar. Kullanıcı deneyimi odaklı olması ve müşterilerinizin taleplerine göre uyarlanması sizin için avantaj sağlar.

Sosyal Platformlar ile Birlikte Web Tasarımın Önemi

Akseki Web Tasarım olarak sosyal medya hesaplarınızı prrofesonel bir şekilde yönetiyoruz. Sosyal medya web tasarımın olmazsa olmaz destekleyici parçalarından biridir. İyi bir sosyal medya çalışması ile sitenize en doğru şekilde hem yüksek trafik hemde arama motorlarında sırlama anlamında taşıyıcı destek olabilir. Sosyal medya platformlarının sahip olduğu kitleyi bilmek ve taleplerini ölçmek sitenize büyük bir avantaj sağlayabilir. Bu kitleler siteniz için sadık ziyaretçilere dönüşebilecek sayısız kullanıcıya sahiptir.

Sosyal Medya Butonları

Sitenize ulaşan kullanıcılrın beğendiği içerikleri arkadaşları ile sosyal medya ortamlarında kolayca paylaşması için sosyal medya butonları olmalıdır.Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarının butonları, mesaj göndermek, beğenmek, paylaşmak ve takip etmek gibi çeşitli işlevleri yerine getirir. Akseki Web Tasarım olarak web sitenize hafif ve estetik sosyal medya butonlarını en güncel yazılımları kullanarak entegre ediyoruz.

Web Tasarım ve Ultimate ( En Güncel ) SEO Önerileri

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Birçok farklı yöntem , araç ve uzun soluklu çalışmalar neticesinde hedeflerinize ulaşmanız mümkündür. Anahtar kelime optimizasyonları , arama motoru uygunluğu , iç ve dış link oluşturma , backlink çalışmaları ve içerik kalitesi gibi bir çok farklı yöntem SEO ( arama motoru optimizasyonu ) kategorisinde yer alır. Güçlü bir sunucu sitenizin hızını sabit tutacak ve kullanıcılarınız sayfalar arasında dolanırken sıkılmayacaklar. Bu şekilde uzun süre sitede kalabilir ve sıralamanızın yükselmesinde önemli rol oynayabilir. Akseki Web Tasarım olarak

Arama Motorlarında Aranılan Anahtar Kelimeleri Bulun

Kelime araştırması içeriklerinizin arama motorlarında keşfedilmesi için yapmanız gereken en önemli çalımalardan biridir. Çok sayıda anahtar kelime bulmanız ilk adım için iyi olacaktır. Arama motorunda aranılan kelimelere öncelik vermelisiniz. Uzun kuyruklu , yüksek arama hacmine sahip ve zorluk derecesi düşük kelimeler trafik almanızı kolaylaştıracaktır. E-Ticaret sitesi sahibiyseniz Hepsiburada , Aliexpress , Alibaba , Amazon gibi sitelerin arama motorlarından faydalanabilirsiniz. Akseki Web Tasarım ekibinin başarılı SEO takımı ile arama motorlarında yükselin.

WordPress ve SEO Eklentileri

WordPress SEO ( arama motoru optimizasyonu ) için özel tasarlanan sayısız güçlendirme eklentisi bulunan geniş bir destek topluluğunada sahiptir. Bu araçlar sayesinde web sitenizin sıralamasını iyileştirebilirsiniz. Ayrıca potansiyel müşteriler tarafından farkedilmeniz daha kolaylaşır.

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) araçları için wordpress WordPress, Yoast SEO ve All in One SEO dahil olmak üzere web sitenizin arama motoru sıralamasını yükseltmek için özel olarak tasarlanmış çeşitli eklentiler ve araçlar sunar. Bu eklentiler sayesinde meta   etiketlerinizi daha kaliteli hale getirebilir içeriklerinizi anahtar kelimelerle optimize edebilirsiniz. Arama motorlarının daha iyi tarama yapmasını sağlamak için XML haritalarını olurturmanız SEO çalışmalarına direkt etki edecektir.

Web tasarımda renkler

Markanızın rengi ile web tasarımınızın rengi birbiriyle uyumlu olmalıdır. Hedef kitleniz amaçlanan duygusal pekiyi markanızın web tasarımında hissetmelidir. Renklerin psikolojisini bilmek,   web sitenizdeki kullanıcı deneyimini ve davranışlarını nasıl etkileyeceğini anlamak size fayda sağlayacaktır. Markanızı tanıtacak olan renkler insanların aklında net olarak imajınızı yansıtmalı ve websitenize geldiklerinde doğru adreste olduklarını hissettirmelidir.  Antalya Web Tasarım ajansı olarak markanızın değerini dahada ileri götürecek yeniliklerle web tasarım projelerini sizler için tasarlıyoruz.

Firmanız için renk seçimi yaparken iletmek istediğiniz mesajın dışında sitenizin ne için hizmet verdiğinide aktarmalısınız.

Örneğin:

Anasayfa

Web Tasarım ve Dijital Pazarlama İlişkisi

Web tasarım dijital pazarlama alanında ürrünlerin , fikirlerin ve benzeri bir çok ürünün vitrinde olduğu şık ve gösterişli yerdir. İnsanlara satmak istediğiniz kalemin ya da geçirmek istediğiniz fikrin ilk yansıması web tasarımda insanların aklında uyandırılan düşüncedir. Müşterinizin ya da markanızın gelişmesi büyümesi ilk adım olan web tasarımla beraber gelişir ya da güncellenir.  Web tasarım ve dijital pazarlama stratejilerinin doğru kullanımı, online dünyada var olan şirketlerin etkisini arttırmanın en önemli yoludur. Hedef kitlenizi kampanyalarınıza çekmek , başarılı bir pazarlama süreci geçirmek ve oluşturduğunuz vitrinde alıcıları ikna etmeniz web tasarımın etkisiyle tabiki artacak ve değişecektir.