Hi, How Can We Help You?

Telegram Hesap Silme Linki Android 2023 Güncel

Ocak 22, 2023

Telegram Hesap Silme Linki Android 2023 Güncel

Telegram Hesap Silme Linki Android 2023 Güncel. Sorusunun yanıtı arayan Telegram kullanıcıları için bu makalemizde kalıcı olarak Telegram hesaplarını nasıl sileceklerini paylaştık. Günümüzde mesajlaşma denilince akla ilk WhatsApp gelse de birçok alternatif mesajlaşma uygulaması bulunuyor. 550 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Telegram, bu noktada en popüler alternatiflerden biri konumunda. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olan Telegram grupları sayesinde kullanıcı sayısı hızla artan mesajlaşma uygulamasına veda etmek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Telegram hesabı nasıl silinir? sorusunu sizler için yanıtladık. İşte Telegram hesap silme linki Android!

Telegram Hesap Silme Linki Android 2023

Telegram hesabı nasıl silinir?” Sorunun iki cevabı var. Birincisi uygulama üzerinden ikinci ise hesap silme linki üzerinden gelin hep birlikte iki yolu da öğrenelim.

Uygulama Üzerinde Hesabınızı Silmek İçin:

  1. Telefonunuzda Telegram uygulamasını açın ve Ayarlar menüsüne geçin.
  2. Gizlilik ve Güvenlik bölümüne girdikten sonra en altta “Bu kadar uzun süredir yoksam hesabımı sil” seçeneğini göreceksiniz.
  3. Açılır menüden istediğiniz zamanı seçin. Hesabınızın beklemeden silinmesini istiyorsanız “Hesabı Şimdi Sil” seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  4. Hesabın silinmesi için bir süre belirlediyseniz, seçtiğiniz süre boyunca bir kez bile çevrimiçi olmamalısınız. Aksi takdirde Telegram hesap kapatma işlemi iptal edilecektir. Yani zamanlayıcıyı yeniden başlatmanız gerekecek.

 

Hesap Silme Linki Üzerinde Hesabınızı Silmek İçin:

Hesabınızı devre dışı bırakmanın bir başka yolu da Telegram hesap silme bağlantısını kullanmaktır. Bu sayede herhangi bir süre beklemek zorunda kalmazsınız. Hesabınız o andan itibaren silinecektir. Bunun için:

 

  1. Buradaki Telegram hesap silme bağlantısına tıklayın.
  2. Numaranızı +90 kodu ile giriniz . (Ör: +905061234567)
  3. Ardından İleri’ye basın. Şimdi telefonunuza bir güvenlik kodu gönderilecek.
  4. Bir sonraki adımda, bu güvenlik kodunu istediğiniz yere girin. Ardından “Giriş yap”a basın.
  5. Bu işlem sizi Telegram hesap kapatma sayfasına yönlendirecektir. “Neden ayrılıyorsun?” (Neden ayrılıyorsun?) sorusuna hesabı silme nedeninizi yazın. Son olarak, “Hesabımı sil” düğmesini tıklayın.

Hesabınızla birlikte Telegram mesajları, gruplar, profil fotoğrafı gibi veriler kalıcı olarak silinecektir.


Antalya Medya Ajans: Instagram