Hi, How Can We Help You?

En İyi Ücretsiz 10 Video Düzenleme Uygulaması 2023 (Android -iPhone)

Ocak 7, 2023

En İyi Ücretsiz 10 Video Düzenleme Uygulaması 2023 (Android -iPhone)

Sosyal medya kullanıcılarının eşsiz Instagram, Tiktok ve Youtube videoları yapmasına yardımcı olacak en iyi ücretsiz 10 video düzenleme uygulaması 2023 listesini bu makalemizde listeledik. Video düzenleme uygulamaları sayesinde bir video dosyasındaki parçaları kesip, yeniden sıralayabilir, ekstra görüntüler ekleyebilir veya çıkarabilir, sesleri değiştirebilir veya müzik ekleyebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz 10 Video Düzenleme Uygulaması 2023

En iyi ücretsiz video düzenleme uygulamaları listemizde Android ve İOS mobil kullanıcıları için en iyi video düzenleme uygulamalarını bulabilirsiniz. Listemizde yer alan uygulamaları hem akıllı telefonlarınızda hem tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

1. Adobe Premiere Clip

Adope premiere clip video düzenleme konusunda en çok tercih edilen programlardan birisidir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu program kullanım açısından oldukça kolay ve güzel işlevlere sahiptir. Adobe Premiere Clip kullanım pratikliği göz önüne alınarak geliştirilmiş bir uygulama. Adobe Premiere Clip ile video yaratırken uygulama seçtiğiniz resimleri ve klipleri seçtiğiniz şarkının ritmine göre otomatik olarak değiştirilecek şekilde ayarlayabiliyor. Uygulama istemediğiniz görüntüleri kırpmanıza imkan tanırken görsel olarak törüş yapmanızı ve aradaki geçişleri tercihlerinize göre değiştirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca ağır çekim gibi ilginç video efektlerini de kullanabiliyorsunuz.


2. Quik

Hem Android hem de iOS platformlarda sorunsuz şekilde çalışan ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz Quik uygulaması sayesinde ideolara filtre ekleyebilir, isterseniz videoya arka plan müziği koyabilir, videolara farklı farklı çerçeveler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Quik uygulaması ile videolara istediğiniz metinleri ekleyebilirsiniz. Quik uygulaması ile 75’den fazla fotoğraf karesi seçerek istediğiniz uzunlukta video oluşturabilirsiniz.


3. VivaVideo

VivaVideo android en iyi video düzenleme programı 2023 için gösterilecek 3 uygulamadan biridir. Videoları kesme, yapıştırma, birleştirme gibi temel işlevlerinin yanında aynı zamanda dâhili ağır video modu editörü de bulunmaktadır. Ayrıca YouTube, Instagram, Tik Tok için kullanımı kolay bir slayt yapımcısı ve video yapma programıdır. VivaVideo ile kolayca video kırpabilir, video birleştirebilir, müzikle video düzenleyebilir, youtube için video düzenleyebilir, videoya etiket ekleyebilir, videoya metin ekleyebilirsiniz.


4. Magisto video Editör & Maker

Magisto Video Editor & Maker, telefonunuz ile çekmiş olduğunuz videoları otomatik olarak dakikalar içerisinde, seçtiğiniz müziklerle düzenlenmiş, harika grafikler ve efektlerle süslenmiş, yepyeni videolara dönüştürmektedir. Magisto sizin için video ve fotoğraflarınızı analiz eder ve uygun şekilde harmanlayarak sizlere profesyonel görünümlü düzenlenmiş videolar sunar.


5. Filmmaker

Film Maker, hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. Filmmaker sayesinde  Instagram, Tik Tok, Youtube ve diğer sosyal medya platformları için Hollywood tarzı harika videolar oluşturabilirsiniz.


6. Filmora

Filmora video düzenleyici 1000’den fazla müzik, 5000’den fazla çıkartma ve filtre, metin, ses, emoji, arka planlar vb. ile YouTube ve Tik Tok için kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde videolarınızı kırpabilir, müzik, geçiş efektleri metin, emoji ve filtreler ekleyebilirsiniz. Şablonları kullanarak TikTok, Instagram Reels, YouTube ve diğer uygulamalar için video oluşturabilirsiniz.


7. Power Director

Popüler fotoğraf ve video editör uygulamalarının arkasındaki isim CyberLink tarafından ücretsiz olarak sunulan PowerDirector uygulaması sayesinde 20 efekt ve geçiş efekti arasından dilediğinizi ekleyebilir, videolarınıza dilediğiniz bir müziği veya fotoğrafı ekleyebilir, videonuzun başı ve sonuna yazı ekleyebilirsiniz.


8. Kinemaster

KineMaster  videolarınızı kolayca özelleştirmenize, düzenlemenize ve metin ve resimler eklemenize olanak tanıyan, Android ve iOS cihazlar için profesyonel bir video düzenleme uygulamasıdır. KineMaster uygulaması sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizden profesyonel olarak video düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde uygulaması sayesinde, çektiğiniz videolardaki istenmeyen görüntüleri oldukça kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca, videolarınıza özel efektler ekleyebilir çeşitli resim ve çıkartmalar ile videolarınızı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İçerisinde bulunan zengin müzik kütüphanesi sayesinde videolarınıza müzik ekleyebilir ve görsel efektler verebilirsiniz.  Düzenlediğiniz videoları 4K çözünürlüğüne kadar dışa aktarabilirsiniz.


9. Funimate

Funimate, Android için kullanılabilen eksiksiz bir video düzenleyicidir ücretsiz olarak indirebileceğimiz, reklamları ve uygulama içi satın alımları, platform tarafından görüntülenen reklamları ortadan kaldırmanın yanı sıra platformda bulunan tüm işlevlerin kilidini açmamıza izin veren satın alımları içerir. Bu uygulama sayesinde çarpıcı montajlar oluşturun, çok sayıda geçiş, animasyon kullanın, metinleri canlandırın, muhteşem ve benzersiz videolar oluşturmak için çok sayıda filtreleri kullanabilirsiniz.


10. Action Direktor

Bilgisayarlarda kullanılan bu program artık Android işletimli telefonlarda da kullanılabiliyor. Videolarınıza metin ve ses ekleyebilirsiniz. En iyi özelliklerinden biri olan yavaşlatma ve hızlandırma seçenekleri ile profesyonel kurgular yapabilirsiniz. Video eğitimcisi sayesinde efektleri nasıl kullanabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

En iyi  ücretsiz video düzenleme uygulamaları listemiz bu kadar umarız işinize yarayacak video düzenleme uygulamaları listemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca video çekimleri ve düzenleme konusunda profesyonel destek almak isterseniz bizimler iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Medya Ajans: Instagram 


İlginizi Çekebilir  👇

👉 En Popüler Sosyal Medya Platformları 2023