Hi, How Can We Help You?

Kumluca Seo Hizmeti

Kumluca Seo Hizmeti

Kumluca Seo Ajansı Markanıza Değer Katsın

Sitenizin arama motorlarında kullanıcıları ile iletişime geçmesi ve daha görünür olması için SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları gereklidir. Arama motoru sorgularında iyi bir yer edinmek için SEO çalışmalarını en iyi şekilde tamamlamalı ve sürekli olarak güncellemeleri takip etmelisiniz.

Dijital pazarlama stratejilerinde en önemli faktörlerden biri olan SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları şirketinizin marka değerine katkıda bulunur. Web sitenizin ilk sayfalarda yer alması için Kumluca Seo Ajansı olarak sizlere destek vermeye hazırız.

SEO çalışmaları sayfanızın arama motorlarına aranılan kelimelerle ilgili ne kadar alakalı olduğunu iletmeye çalışır. SEO çalışmaları sayesinde insanlar sitenizi en üst sıralarda kolayca fark edebilir ve trafik grafikleriniz yükselir. Organik aramalarda SEO desteği ile birlikte sitenize daha fazla müşterinin kazandırılması ve dönüşüm oranlarına etki etmesi hedeflenir. Dijital pazarlamada iyi bir hedef SEO çalışmaları sayesinde yakalanabilir.

Kumluca SEO Ajansı ile sürdürülebilir SEO hizmetleri dijital pazarlamada size uzun yıllar boyunca yardımcı olacaktır.  Web sitenizin rakip analizleri ve dış araştırma çalışmaları ile nelere ihtiyaç duyduğunu saptamalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Markalara trafiğin nerelerden geldiğini öğrendikten sonra benzer ya da daha kapsamlı çalışmalara başlamalı ve sürekli olarak güncellenen dijital dünyayı takip etmelisiniz.

Rakipleriniz SEO konusunda her gün yeni çalışmalar yaparken kısa süreli yapacağınız SEO çalışmaları ile kenara çekilemezsiniz. SEO çalışmaları yıllar süren çalışmalar ve uygulamalar sonucunda sizi hedefe götürür.

Anahtar Kelime Analizleri

Doğru anahtar kelime araştırmaları sanıldığı kadar kolay değildir. Hedeflediğiniz noktada sizin gibi ilerleyen onlarca marka olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden en iyisi olmak için analizleri daha iyi yapmalı ve elinizi çabuk tutmalısınız. Beklemeye aldığınız her an rakipleriniz hedeflediğiniz anahtar kelime üzerinden çalışmalar yapmaktadır. Kumluca Seo Ajansı ile en doğru anahtar kelime analizleriniz yapılır ve hedefe hızla ulaşmanız için en güncel SEO teknikleri kullanılır

Semrush , Semrush ve Moz gibi anahtar kelime bulma araçları ile zorluk derecesi düşük, aranma hacmi geniş ve trend kelimeler bulabilirsiniz. Doğru olan ise uzun kuyruklu kelimelerle başlamak ve zamanla alanı daraltarak zorluk derecesi yüksek olan kelimelere gidebilirsiniz.

Google ve Yandex gibi arama motorlarında arama yapmak istediğiniz zaman sizlere önerilerde bulunacaktır. Bu önerilere hitaben anahtar kelimelerinizi detaylandırabilirsiniz. Uzun kuyruklu kelimelerin rekabet oranları düşüktür ve size başlangıç aşamasında iyi bir trafik getirisi sağlayabilir.

Kumluca SEO Ajansı olarak hedeflediğiniz anahtar kelimede başarılı olmanız için en güncel teknikleri kullanıyoruz.

Sıralama Almak İçin Web Sitenizin Hızı

Sayfa hızı aynı zamanda yüklenme hızı olarak da geçer. Sayfalarınızın ve genel olarak sitenizin hızlı olması SEO (arama motoru optimizasyonu) açısından oldukça önemli bir faktördür. Siteniz bir çok farklı cihazda farklı sayfa hızlarına sahip olabilir. Sitenizin görsel ayarları, sayfalarınızın derinliği, kodlamalardaki sıkıntılar ve sunucu odaklı sorunlar sitenizin genel olarak hız faktörünü etkiler.

Sayfanızın Öne Çıkma Puanı; bounce rate sayfalarınızın hızlı bir şekilde öne çıkma puanıdır. Mobil uyumlu siteler daha fazla kullanıcı çekebilirler. Mobil temanızın farklı cihazlara uyumlu bir şekilde çalışması gerekir. Kumluca Seo Ajansı ile arama motoru sıralamalarında ilk sayfaya yerleşin.

Sitenizin sayfa hızını ölçmek ve buna göre güncellemeler yapmak isterseniz Google Page Speed Insight, Google Lighthouse, Yoursite.com, Pingdom Website gibi sitelerden inceleyebilir küçük farklıları daha rahat görebilirsiniz.

Sitenize giriş yapan kullanıcı önce boş bir sayfa ile karşılaşır birkaç milisaniyeden sonra sayfa yüklenmeye başlar. İnsanlar bu işlemlerin birkaç saniye içinde tamamlanması isterler. İnsanlar sayfanın yüklenme süresini çok bularak pes edebilir ve siteden hızlı bir şekilde ayrılabilir. Bunu önlemek için Kumluca SEO Ajans ile iletişime geçebilir ve sıralamanızı hızla yükseltebilirsiniz.

Mobil Uyumluluğun Faydaları

Google.com resmi olarak mobil uyumlu web sitelere sıralama almada öncelik vereceğini belirtti. Google web developer sayfası üzerinden yapılan paylaşımda şu açıklamayı yapmıştır.

“Müşterileriniz sitenize farklı cihazlardan erişebilir ve web sitenizin hedeflerine ulaşmak için onlara mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Mobil optimizasyonun asıl amacı budur. Sitenizin tasarımı ve içeriğinizi çeşitli ekran boyutlarına uygun hale getirmek ve platformlara uyarlamak.”

Yine de sadece mobil optimizasyon yapıp sitenin diğer gerekliliklerini es geçmemelisiniz. Sunucu seçiminde sitenizin yazılımsal alt yapısını desteklemesi önemli bir konudur.  Kumluca SEO Ajansı ile ilk sayfada yerinizi alın.