Hi, How Can We Help You?

Elmalı Seo Hizmeti

Elmalı Seo Hizmeti

Kaş Seo Ajansı İle Güçlü Bir Web Sitesi

Web sitenizin güçlü bir alt yapı ve arama motorlarına uygun bir sistemle çalışması için Kaş Seo Ajansı olarak sizlerin yanında olmak isteriz. Kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanan web sitenizin SEO uyumlu olması önceliğiniz olmalıdır. Profesyonel bir web tasarım ile arama motorlarında öncelikli olabilirsiniz.

Web sitenizin görünürlüğü önemlidir. Kullanıcıların yaptığı sorgularda karşılarına çıkmanız için gerekli SEO çalışmalarını başarılı bir şekilde yapmanız gerekir. SEO çalışmaları bir çok faktöre direkt olarak etki etmesi sebebiyle dijital pazarlama alanında büyük bir öneme sahiptir.

Sayfanız arama metinlerinde geçen kelimelere göre ne kadar önemli ise arama motorlarında o kadar iyi sıralama alabilir. Dijital alanlarda arkanızın değerine değer katmak istiyorsanız Kaş Seo Ajansı ile hemen iletişime geçebilir ve uzman SEO ekibimizden yardımı alabilirsiniz.

Web sitenizin alt yapısı, sayfa yapıları, içeriklerin arama motorlarına uygunluğu, bağlantılı linklerin doğru bir şekilde dizaynı sizi SEO çalışmaları konusunda ileriye götürebilir. Markanızın 1. Sayfada iyi bir sıralama alması için belli başlı faktörleri iyi bir analiz yaparak uygulamalısınız.

Rakiplerinizi bir bir inceleyin. Eksik kaldığınızı düşündüğünüz başlıkları ve konuları seçin. Daha fazla üzerine gitmeniz gereken anahtar kelimelerin listesiniz oluşturun ve bu şekilde sistemli bir çalışma yapın.

Sosyal medya üzerinde kullanıcılarınızın taleplerini değerlendirin. Anketler yaparak ne istediklerini ve neler istemediklerini görüntüleyin. Mail bülteni oluşturun ve geri dönüş alabileceğiniz sorular sorun. Hangi konuda neredesiniz ve geldiğiniz noktayı tam olarak analiz ettikten sonra başarılı çalışmalarınız size iyi bir trafik grafiği verecektir.

Doğru Anahtar Kelime Seçimi?

Semrush, Ahrefs ve Moz gibi uygulamaları kullanarak anahtar kelime analizi, rakip analizi, backlink kontrolleri ve genel site denetimlerini bu araçlarla yapabilirsiniz.

Doğru anahtar kelime seçimi için öncelikle hedef kitlenizin hangi içerikleri daha fazla talep ettiğini görmelisiniz. Merak uyandırıcı başlıklarla beraber içeriğinizi anahtar kelimelerle doldurmalısınız. Kaş Seo Ajansı ile sitenizin arama motorlarında en ön sıralarda olmasını sağlayalım.

Anahtar kelime seçimlerinde zorluk derecesinin düşük olmasına özen gösterin. Başlangıç aşamasında bu şekilde daha hızlı yol alabilirsiniz. Geniş arama hacimli kelimeleri tercih edin. Daha fazla arama hacmi olan kelimeler sayesinde arama motoru botları sitenizi bol bol ziyaret edeceklerdir. Uzun kuyruklu kelime seçimleri önceliğiniz olabilir. Bu sayede kullanıcıların sorgulamalarda denedikleri farklı kelimelerle daha iyi sıralama alabilir ve birinci sayfada görüntülenme yakalayabilirsiniz. Kaş Seo Ajansı ile sitenizin arama motorlarında daha iyi görünmesini ve hızlı yükselerek ilk sayfada sıralama almasını sağlayabiliriz.

Google ve Youtube üzerinden kelime önerileri kısmını kullanabilir uzun kuyruklu kelime seçimlerinde daha başarılı araştırmalar yapabilirsiniz. E-ticaret siteniz varsa Amazon.com arama çubuğu üzerinden araştırmalar yapabilir ve en çok aranan içerikleri burada görüntüleyebilirsiniz.

Görüntüler Siteniz İçin Değerlidir

Sitenizde barındırdığınız görüntülerin içerikler kısmında en alakalı olacak şekilde seçmeniz önemlidir. Seçtiğiniz resimlerin bir tanesi 1000’lerce kelimenin tanımına denk gelecek şekilde zihinde kalıcılık yaratabilir. Kaş Seo Ajansı daha fazla trafik elde etmeniz için gelişmiş SEO tekniklerini kullanmaktadır.

Site içerisindeki girdiğiniz görseller Google, Bing, Yahoo, Yandex, gibi arama motorlarında indeks almanız açısından oldukça önemlidir. Görsel alt tag’larını kesinlikle anahtar kelimelerle en uygun şekilde girmeli ve görsel bölümlerinde de öne çıkmalısınız.

Bazı firmalar görsel ağırlıklı işler yaptıkları için makale içerikleri girmekten çok daha fazlası ile görsel eklemelidirler. Bu yüzden görsel doyaları siteye eklerken en uygun isimleri ve anahtar kelimeleri seçmelisiniz.

Görsellerinizin boyutları sayfalarda ağırlık yaratabilir. Bu yüzden siteyi yormayacak şekilde en uygun dosya boyutlarını kullanmalısınız. İnsan gözünde fark edilmeyecek kalite değişiklikleri ile sıkıştırılmış dosyalar yapabilir ve daha hafif bir siteye sahip olabilirsiniz.

Bağlantılarla SEO Puanınızı Yükseltin

İnternet baştan sona bağlantılar kümesinin bir arada olması ile çalışmaktadır. Harici bağlantılar sitenizin dışına ya da sitenizin dışından sitenize yönelen köprülerdir. Dış bağlantı olarak adlandırılır ve geri bağlantılarla aynı anlamı ifade eder. Değerli bağlantılar oluşturmanız sitenizin DA/PA değerinin yani otorite puanının yükselmesine neden olur.

Dahili bağlantılar ise sitenizin içinde farklı sayfalar arasında geçişler için oluşturulan köprülere denir. SEO çalışmalarında bağlantılar oldukça önemlidir. Arama motorları sayfanızı tararken içeriğin bağlantılı olduğu sayfaları da görür ve analiz ettikten sonra içeriğinizin ne kadar değerli olduğunu size sıralama ve trafik artışı ile ödüllendirerek gösterir. Kaş Seo Ajansı olarak sitenizin daha iyi sıralama almasını ve daha görünür olmasını sağlayabiliriz.

Mobil Uyumluluk Gerekliliktir

SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarında sitenizin mobil uyumlu olması gerekir. Arama motorları mobil uyumlu web sitelere her zaman öncelik verirler. Bu sayede masaüstü sitelerinden her zaman bir adım önde ilerlersiniz.

Responsive temalar bu bağlamda oldukça değerlidir. Bir çok farklı cihazda uyumlu bir şekilde çalışır ve sitenizin daha kullanışlı olması sebebiyle sıralama konusunda ilk sayfalarda yer almanız daha kolay olur.