Hi, How Can We Help You?

Finike Seo Hizmeti

Finike SEO Hizmeti Markanızın Değerini Yükseltir

Web sitenizin Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında daha iyi görüntülenebilmesi için yapılan çalışmalar SEO ( arama motoru optimizasyonu) kapsamındadır. Sitenizin ilk sayfalarda yer alması zorlu bir SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları dahilinde gerçekleşebilir.

Markanızın değerlenmesi ve daha bilinir bir yapıya bürünmesi için SERP lerde sıralama almanız önemlidir. İlk sayfada reklamlar kısmının hemen altında organik arama değerleri ile yer alan siteler mevcuttur. Bu sırada yer almak sizin için reklam giderlerinin azalması ve aynı zamanda gelirlerinizinde dengeli bir oranda artmasına olanak tanır. Finike Seo Ajansı ile markanızın çalışmalarını en iyi şekilde yönetebilir ve sitenizi sıralamalarda en üst sayfalara çıkarabiliriz.

İlk sayfada yer almanız başarılı bir SEO süreci çalışmaları gerektirir. Bu şekilde markanız her zaman en ön sayfada bulunur ve otorite puanınızda artış yaşanır. Rakip analizi Seo çalışmalarında sitenizin ihtiyacı olan içeriklerin hangileri olduğunu size gösterebilir

Rakip Analizi ve Anahtar Kelime İncelemesi

Rakipleriniz SEO çalışmalarını aksatmadan sürekli olarak yaparlar. Bunu yapmadıkları takdirde elde ettikleri sıralamayı çok hızlı bir şekilde kaybedebilirler. SEO çalışmaları uzun soluklu bir dizi uygulama sonucunda yapılan çalışmalarla gerçekleşir. Finike Seo Ajansı olarak sitenizin trafik grafiklerini en güncel SEO teknikleri ile arttırabiliriz.

Sosyal medya araçlarını kullanarak kullanıcılarınızın taleplerini öğrenebilirsiniz. Ankatler düzenleyebilir ve kampanyalar ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kitlenizin hangi konuda sizden ne beklediğini daha iyi görebilirsiniz.

Mail bülteni oluşturabilir Formlar düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde kullanıcılarınıza farklı yollardan ulaşabilir ve taleplerine cevap verebilirsiniz.

Rakiplerinizin sosyal medya hesaplarında kullanıcı yorumlarını kontrol edebilirsiniz. Google My Business üzerinden kullanıcıların yaptığı yorumlar oldukça dikkat çekicidir. Yine Şikayetvar.com ve benzeri sitelerde yapılan ürün yorumlarını inceleyebilir hangi konuda tam olarak nasıl adımlar atmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Finike Seo Ajansı ile rakiplerinizin analizleri en sağlıklı şekilde yapılır ve gerekli çalışmalar ona göre yapılır.

Rakip Analiz Araçları; Semrush, Ahrefs, Moz gibi sitelerde rakiplerinizin sahip olduğu anahtar kelimeler, başlıklar, içerikler ve hizmetlerin tamamı görüntülenebilir. Ayrıca sitelerinin aldığı organik trafik oranları, backlink oranları ve görüntülenme sayıları açıkça yer alır.

Anahtar kelime analizleri, genel site performansı, rakip backlink analizi, site hataları analizleri, trafik oranları bu siteler aracılığı ile kontrol edilebilir.

Mobil SEO Siteniz İçin Gereklidir

Dünyada her geçen gün Mobil kullanım oranları artmaktadır. Bu sebeple sitenizin mobil ve tabletlere uyumlu olması önemlidir. Siteniz sadece masaüstü web sürümünde aktifse mobil cihazlar üzerinden ziyaretlerin büyük çoğunluğundan yoksun kalabilir ve trafik kaybı yaşayabilirsiniz.

Responsive Tema Faydaları

Mobil kullanım oranlarında artış ile beraber sitelerin mobil optimizasyonları daha da önemli bir hale gelmiştir. Kullanıcı deneyimini maksimum seviyede kaliteli hale getirmek gerekli bir duruma dönüşmüştür.

Trafik oranlarınızı Google Analytics üzerinden her zaman kontrol edin ve hangi konuda eksik kaldığınızı rakip analizleri ile bulmaya çalışın. Kullanıcılara siteniz hakkında yorum yapabilmeleri için açık kapı bırakın. Responsive temalar her türlü farklı tablet ve mobil ekranda aynı uyumla çalışabilir.

Görsellerinizi kolay bir şekilde optimize edebilir ve yazı fontlarında otomatik olarak ayarlamalar yapabilir. Responsive web temalarının kurulumu kolaydır ancak altyapısının tam olarak oturtulması ve güvenlik açıklarının kapatılması ciddi bir konudur. Bunun için Finike Seo Ajansı uzman ekibinden destek talep edebilirsiniz.

Responsive temalar bu konuda başarılı bir şekilde hem mobil hem tablet hem de masaüstü web sürümlerinde çok iyi bir şekilde çalışmaktadır. Farklı cihazlarda aktif bir şekilde çalışan bir site arama motorlarının ilgisini çekebilir. Daha iyi sıralama almanız ve trafik konusunda emin adımlarla ilerlemeniz sağlanır.

Ortalama Oturum Süresini Yakalayın

İçerik kalitesini arttırarak kullanıcıları sitenizde daha fazla tutabilirsiniz. Yazılarınız ilgi çekici, yararlı ve kullanıcılara değer katabilecek makalelerden oluşmalıdır. Arama motorları kullanıcıyı önemsemeyen makaleleri zamanla geri plana atmaya başlar. Finike Seo Ajansı sitenize en güncel SEO tekniklerini kullanarak ortalama oturum sürelerinde en iyi oranları yakalayabilir.

Görsel kullanımında yazınızla alaka oranı en yüksek olanları seçmeli ve kullanıcılara sitede yazınızla beraber görsel şölen sunmalısınız.

Kullanıcılar hızlı siteleri her zaman diğerlerine oranla daha fazla tercih ederler. Sitenizin sayfaları içinde gezinirken sayfa yüklenmesinde uzun saniyeler geçirmeyi kabul etmezler. Bu yüzden rakiplerinizle yarışabilecek kapasitede bir site hızına sahip olmalısınız.

Sitenizde Dönüşüm Oranlarının Artışı

Sitenizin dönüşüm oranlarında artış olmasını istiyor ancak tam olarak başaramıyorsanız Finike Seo Ajansı ile iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Site hızınızın kullanıcıların işini aksatmaması, web tasarımınızın mobil uyumlu ve kullanıcı deneyimini önemseye bir yapıya sahip olması sizlere dönüşüm oranlarında kazanç sağlayacaktır.