Hi, How Can We Help You?

Blog

Ocak 9, 2023

Instagram Çekiliş Kazanma Hilesi 2023

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram da son yıllarda fenomenler ve ünlüler tarafından takipçi arttırmak amacıyla yüksek bütçeli çekilişler düzenlenmektedir. Instagram çekilişleri bir program üzerinden yapılmaktadır ve her programda olduğu gibi Instagram çekiliş programında algıladığı bir takım noktalar vardır. Bu makalemizi dikkatlice okuyarak Instagram çekiliş kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. İşte Instagram çekiliş kazanma hilesi 2023.

Instagram Çekiliş Kazanama Hilesi 2023

Arkadaşalar öncelikle Instagram çekiliş kazanmanın bir hilesi yoktur, sadece taktik uygulayarak şansınızı arttırabilirsiniz. Bu taktikler Instagram çekiliş robotlarının çalışma sistemine göre algılanma oranınızı arttırmaya yöneliktir.

  1. İlk olarak her gördüğünüz çekilişe katılmayın çoğu çekiliş artık çekiliş sonrası kazandınız deyip herhangi bir hediye vermemektedir.
  2. Çekilişe katılma şartlarını dikkatlice okuyunuz. Çekiliş sonrası kazanan siz olsanız bile çekiliş şartlarını yerine getirmediğiniz için geçersiz sayılabilirsiniz.
  3. Etiket yapacağınız da @ yaptığınızda ilk çıkan arkadaşınızı etiketleyin hemen yanına emoji koyun onun yanına bir arkadaşınızı daha etiketleyin ve yorumu paylaşın bu yorumu kopyalayıp 10 dakikada bir tekrar yapın. Engel yememeniz için.
  4. Çekiliş yapan kişiyi etiketleme yaparken kesinlik etiketleyin.
  5. Engel yemeden tüm yorumları beğenmeye çalışın.
  6. Çekiliş robotu çekiliş gönderisinden  bir önceki de görüyor ona da bir kaç aynı şekilde etiket yapın.
  7. Çekiliş gönderisini kaydedin bazı çekiliş programları gönderiyi kaydedenleri algılayabiliyor.
  8. Hesabınız mutlaka gizli olsun canlı yayında çekilişi kazandığınız taktirde hesabınız çalınabilir.
  9. Çekilişe 30 dakika kala etiket yapmayın robot son 30 dakikayı görmüyor.
  10. Çekiliş robotu saat 10 dakikada 1 etiket yapamaya çalışın saatte 6 yorum yapmış olacaksınız bu da şansını artıracaktır.

Bu taktikleri uyguladığınızda çekişi kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Çekiliş yapma programları ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılmaktadır, çekilişe katıldığınız kişi ücretsiz çekiliş kazanama programını kullanıyor ise yukarıdaki taktiklerle kazanma şansınız daha yüksektir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Sosyal Medya Uzmanı Nedir, Kime Denir? Sosyal Medya Uzmanı Maaşları 2023

Antalya Medya Ajans: Instagram