Hi, How Can We Help You?

Kemer Seo Hizmeti

Kemer Seo Hizmeti

Kemer Seo Ajansı ile Sıralamada Yükselin

Sıralamalarda yükselmek için ve trafik akışınızı arttırmak için yapacağınız çalışmaların geneline SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları denir. Sitenizin hızlı bir şekilde yükselmesi için bir çok farklı SEO çalışmasını detaylı bir şekilde analizler yaparak gerçekleştirin. Hangi konuda nerede eksik olduğunuzu görmek için rakip analizleri, sosyal medya alanlarında kullanıcı yorumları, anket ve mail bülteni oluşturabilirsiniz.

Bunlarla birlikte Semrush, Ahrefs, Moz gibi uygulamalarla da rakip analizi yapabilir ve hangi başlıklarda hangi içeriklere ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. İstatistikleri bir araya getirdikten sonra web sitenizi inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Sıralamada iyi bir yer edinmek markanız için oldukça değerlidir. Kemer Seo Ajans ile ilk sayfada sıralama almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Kemer Seo Ajansı olarak SEO konusunda en güncel teknikleri kullanarak destek olabiliriz.

Site yapısı kullanıcılar için rahat gezilebilir ve kullanışlı olmalıdır. Kullanıcı deneyimi arama motorları tarafından sitelerin daha değerli görünmesini sağlar. Sitenizin sayfaları arasında hızlı gezinme, sitenizde kullanıcıların hizmetlere kolay erişmesi gibi durumlar kullanıcı deneyimini maksimum seviyede kaliteli olmasını sağlar.

 

Anahtar Kelime Araçları

Semrush; dünya genelinde kullanım oranı ile en önde olan anahtar kelime , rekabet analizi, web sitesi izleme ve genel site denetimi izleme aracıdır. Oluşturduğunuz hesapla rakiplerinizi analiz edebilir ve yoğunlaşmanız gereken anahtar kelimeleri seçebilirsiniz. Kelimelerin zorluk oranları, aranma hacmi, uzun kuyruklu olması gibi seçenekleri eleyerek en doğru alanda doğru analizler yapabilirsiniz.

Üst kısımda arama çubuğuna analiz etmek istediğiniz web sitesini girebilir site hakkında genel değerlendirme puanları, backlink sayıları, organik trafik oranlarını görüntüleyebilirsiniz. Kemer Seo Ajansı ile güçlü bir anahtar kelime listesi oluşturarak ilk sayfada sıralama almanızı sağlayabiliriz.

Ahrefs; dijital pazarlama alanında SEO için kullanılan en güçlü araçlardan biridir. Kaydınızı oluşturduktan sonra Site Explorer kısmına tıklayarak araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda bulunan farklı listelerden backlink, organik trafik sayıları, anahtar kelime analizi yapabileceğiniz bir alan görüntüleyeceksiniz. Web siteniz için SEO pazarlama tekniklerini geliştirmeniz için güçlü bir arama motoru analiz aracıdır.

Sayfa içi Optimizasyon

Sayfa içi optimizasyon dahilinde h1 ve h2 etkiletleri, URL girişleri, içeriklerinizin metinleri, meta açıklamaları ve iç dış dahili bağlantılar bulunur.

Sayfa İçi Seo Geliştirmesi; Google arama motorunda üst sıralarda yer almak için sitenizin hem teknik hem de metin içeriklerinin optimize edilmesi gerekir. Sayfalarınız optimize edildikten sonra kullanıcıların ziyaret oranlarında artış görüntülenebilir.

İçeriklerinizde kullandığınız anahtar kelimelerin yoğunluğuna ve seçimine dikkat etmelisiniz. Arama motorları içeriğinizi analiz etme konusunda oldukça uzmandır. Özellikle Google girdiğiniz içeriği çok iyi bir şekilde analiz edebilir. Kemer Seo Ajansı sayesinde sitenizin arama motorlarında ilk sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Konu Başlığı; İyi bir şekilde girilmiş başlıklar sayesinde konularınızı arama motorlarına çok iyi tanıtabilirsiniz. Kullanıcıların dikkatini yazının içeriğinden önce başlıkla çekebilir ve başarılı bir sayfa optimizasyonunun girişini iyi bir adımla başlatabilirsiniz. Başlığınız pozitif bir kelime içermeli ve konu ile alaka düzeyi yüksek olmalıdır.

URL; Web sitenizde URL girişleri sayesinde hızlı sıralama alabilir ve indekslenmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar içinde içerik URL’sinde anahtar kelime kullanımı, kısa ve anlamlı URL ayarlaması ve arama motorlarının talep ettiği birkaç farklı faktör bulunmaktadır. Antalya Seo Ajansı ile sitenizin sayfa yapılarını SEO uyumlu hale getirebilirsiniz.

Girdiğiniz URL’ler kısa net ve konu ile alakalı olmalıdır. URL girişlerinizde anahtar kelime kullanmalısınız.  URL girişlerinde yılı girmeniz sizin için ilerleyen yıllarda sorun olabilir.

 

Sitenizde güzel bir telefon markası tanımı yapmak için şunu deneyebilirsiniz.

“www.örneksite.com/en-iyi-telefonlar-listesi’’

Ayrıca başlık olarak şunu deneyebilirsiniz.

“En İyi Telefon Markaları 2023”

İçeriğinizin URL’sinde değişiklik yapmak isterseniz 404 hatalarına engel olmak için yönlendirme eklemeyi unutmayın.

Meta Başlıklar; iyi yazılmış bir meta etiketi sayesinde içeriğinizin hangi konudan bahsettiğini açıklayabilir ve kullanıcıları iyi bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Meta açıklamasında anahtar kelimeniz dahil iyi açıklanmış bir özet yazmalısınız.

Dahili Bağlantılar; sayfalarınızın daha kolay bulunabilmesi için sayfa içinde bağlantılar oluşturabilirsiniz.

Tekrar Eden İçerikler; sayfalarınız arasında tekrar eden içerikler varsa siteniz adına olumsuz SEO puanına dönüşebilir. Sitenizde bulunan aynı başlıklar ve benzer içerikler size trafik kaybettirmez ancak arama motorları gözünde eksi puan olarak görünür.

Sayfa yüklenme hızı SEO çalışmaları konusunda önemli bir faktördür. Makalenizi okumak isteyen kullanıcılar sayfanın geç açılmasını kabul etmeyebilirler. Bu yüzden güçlü bir sunucu altyapısı ile hızlı bir sayfa yüklenmesine sahip olabilirsiniz.